Znajdź firmy szkoleniowe i konferencyjne z całej Polski!

  • Znajdź najlepsze firmy szkoleniowe oraz organizatorów kursów i konferencji
  • Znajdź firmę szkoleniową i sprawdź jej ofertę szkoleń i kursów
  • Wyślij zapytanie do firmy lub zgłoś się na jej wydarzenia
firmy szkoleniowe
Przewiń do bazy szkoleń i konferencji
Artykuł

Firmy szkoleniowe z całej Polski: baza firm szkoleniowych

Szukasz sprawdzonej firmy szkoleniowej? Partnera w organizacji szkoleń zamkniętych bądź firmy z bogatą i sprawdzoną ofertą szkoleń, kursów i warsztatów otwartych? Sprawdź listę firm szkoleniowych współpracujących z naszym portalem, przeglądaj firmy szkoleniowe po województwach i sprawdź ich ofertę!

Firmy szkoleniowe w Eventis.pl, baza firm szkoleniowych

Nasz portal zajmuje się publikowaniem informacji o szkoleniach, kursach, konferencjach, warsztatach, seminariach, kongresach i innych wydarzeniach o charakterze merytorycznym. Współpracujemy z kilkuset firmami szkoleniowymi i organizatorami konferencji i kursów - zarówno stacjonarnych, jak i online. W naszej bazie firm szkoleniowych nie tylko znajdziesz firmy szkoleniowe z danego województwa, ale też sprawdzisz ich aktualną ofertę szkoleń, kursów i konferencji i zarejestrujesz udział w wybranym przez siebie wydarzeniu.

Jeśli szukasz szkoleń zamkniętych, skorzystaj z formularza kontaktowego na profilu firmy szkoleniowej. Po jego wypełnieniu trafi on bezpośrednio do adresata, a firma szkoleniowa skontaktuje się celem udzielenia odpowiedzi na zapytanie. Korzystanie z serwisu do nawiązania współpracy z firmami szkoleniowymi i rejestracji udziału w organizowanych przez nie wydarzeniach jest całkowicie bezpłatne!

Jak wygląda rynek firm szkoleniowych?

Na podstawie statystyk z naszego portalu możemy stwierdzić, że najwięcej firm szkoleniowych działa w miastach takich jak Warszawa, Poznań, Kraków, Wrocław, Katowice, Lublin, Gdańsk, Rzeszów, Szczecin, Bydgoszcz, Białystok, Toruń i Łódź. Wiele firm szkoleniowych i organizatorów kursów i konferencji działa jednak na skalę ogólnopolską i oferuje szkolenia stacjonarne, wyjazdowe oraz online, co sprawia, że siedziba firmy szkoleniowej nie ma dzisiaj tak dużego znaczenia jak w przeszłości. Szukając partnera do realizacji szkoleń zawsze warto skierować zapytanie do kilku podmiotów, gdyż ceny usług szkoleniowych mogą się znacząco różnić w zależności od wybranego partnera.

Jakie firmy szkoleniowe znajdę w bazie firm szkoleniowych?

W naszej bazie firm szkoleniowych znaleźć można firmy szkoleniowe w mieście Warszawa, a także firmy szkoleniowe w miastach Wrocław, Łódź, Kraków, Katowice, Lublin, Rzeszów, Gdańsk, Poznań, Kraków, Białystok, Olsztyn, Szczecin, Bydgoszcz, Opole, Toruń, Gorzów Wielkopolski, Częstochowa oraz Zielona Góra. Lista zawiera firmy szkoleniowe z całej Polski, któe organizują zarówno szkolenia otwarte, jak i zamknięte. Dodatkowo na liście znaleźć można również organizatorów konferencji, kursów, kongresów, warsztatów, sympozjów i targów. Na profilu każdej z firm szkoleniowych znaleźć można jej dane kontaktowe, informacje o ofercie oraz bezpłatny formularz kontaktowy pozwalający skierować zapytanie do firmy szkoleniowej.

Baza firm szkoleniowych - jak dodać firmę?

Prowadzisz firmę szkoleniową w Warszawie, Poznaniu, Krakowie, Łodzi, Wrocławiu lub Gdańsku? Nie ważne gdzie siedzibę ma Twoja firma, nasza baza szkoleń jest dla Ciebie. Zapoznaj się z ofertą przygotowaną a myślą o firmach szkoleniowych oraz organizatorach konferencji, kursów, warsztatów, kongresów i seminariów o charakterze merytorycznym. Nasz portal pomaga pozyskać uczestników na organizowane przez Ciebie wydarzania poprzez ich aktywną promocję!

Czym zajmuje się firma szkoleniowa?

Firma szkoleniowa zajmuje się profesjonalą organizacją wszelkiego typu wydarzeń o charakterze merytorycznym. Firma szkoleniowa może ogranizować zarówno wydarzenia otwarte, a więc takie, w których uczestniczyć może kazdy bez względu na miejsce zatrudnienia czy zamieszkania oraz wydarzenia wydarzenia zamknięte, czyli organizowane na zamówienie konkretnego klienta. W takim wypadku firma szkoleniowa przygotowuje ofertę oraz program wydarzenia szyte na miarę, pod potrzeby zamawiającego. Wysyłając zapytanie do firm szkoleniowych zgromadzonych w naszej bazie mogą Państwo uzyskać wycenę dowolnego szkolenia zamkniętego.

Firmy szkoleniowe z całej Polski: baza firm szkoleniowych
Newsy z rynku szkoleniowego

Ostatnie artykuły, poradniki oraz newsy

Jaka stawka VAT na szkolenia, kursy i usługi szkoleniowe?
30 marca 2021
Jaka stawka VAT na szkolenia, kursy i usługi szkoleniowe?

Zastanawiasz się jaką stawką VAT powinno być objęte szkolenie, kurs bądź inna usługa szkoleniowa? Dowiedz się jak wygląda opodatkowanie szkoleń podatkiem VAT i kiedy można korzystać ze zwolnienia z VAT w szkoleniach.

Czytaj więcej
Polityka szkoleniowa w firmie
12 kwietnia 2021
Polityka szkoleniowa w firmie

Dowiedz się czym jest polityka szkoleniowa, jakie korzyści niesie dla organizacji wdrożenie przemyślanej i skoordynowanej polityki rozwoju kapitału ludzkiego.

Czytaj więcej
Rozwijamy skuteczność osobistą i zawodową na szkoleniach!
22 czerwca 2021
Rozwijamy skuteczność osobistą i zawodową na szkoleniach!

Umiejętności twarde to nie wszystko, dowiedz się czym są umiejętności miękkie i jak wesprzeć ich rozwój poprzez umiejętnie dobrane szkolenia.

Czytaj więcej
Szkolenia dofinansowane z BUR: Baza Usług Rozwojowych
1 lipca 2021
Szkolenia dofinansowane z BUR: Baza Usług Rozwojowych

Sprawdź jakie możliwości daje BUR, czyli Baza Usług Rozwojowych prowadzona przez PARP. Dowiedz się jak wykorzystać możliwości dofinansowania do podnoszenia kwalifikacji zawodowych pracowników.

Czytaj więcej