Partnerzy eventis.pl
Partnerzy

Wydawnictwo BL wydaje książki z zakresu wspierania sprzedaży, marketingu, ekonomii, prawa pracy i podatków. Korzystają z nich z powodzeniem firmy szkoleniowe, przedsiębiorcy, osoby zakładające własną działalność gospodarczą, kierownicy marketingu, sprzedaży, zakupu, zasobów ludzkich oraz handlowcy i pracownicy księgowi. Wszystkie nasze poradniki są napisane zgodnie z zasadą TRUDNE SPRAWY W PROSTY SPOSÓB – prosty język, przejrzysta struktura i praktyczne przykłady ułatwiają zrozumienie trudniejszych zagadnień. Zapraszamy!

 

MBA Portal to idea serwisu branżowego o studiach Master of Business Administration. Naszym celem jest zbudowanie społeczności absolwentów i uczestników studiów MBA w Polsce. Pragniemy stać się platformą wymiany doświadczeń, uwag i obserwacji o studiach Master of Business Administration. Rynek studiów MBA zaczyna rosnąć, pojawiają się nowe programy, które zyskują uznanie słuchaczy. Jednakże często studia te są traktowane jako studia podyplomowe. Chcemy to zmienić oddając do Państwa rąk serwis tylko o studiach MBA.

 

Portal www.spedycje.pl powstał głównie dla Tych, którzy nie wyobrażają sobie prowadzenia biznesu bez dostępu do informacji. Interesuje Cię sektor spedycyjno-logistyczny czy gospodarka? To www.spedycyje.pl jest portalem dla Ciebie! Znajdziesz tu: aktualne wydarzenia i przegląd prasy; badania rynkowe i fachowe słowniki pojęć oraz kalendarium targów, szkoleń i konferencji skierowanych do sektora TSL. Każda firma może się zaprezentować w bazie danych i poszukać partnerów do współpracy.

 

 

eventis.pl to nowoczesny serwis internetowy skierowany do odbiorców biznesowych - przede wszystkim kadry zarządzającej i menedżerskiej działających w Polsce przedsiębiorstw.

Serdecznie zapraszamy do współpracy promocyjnej wszystkie serwisy internetowe, jak też media tradycyjne o podobnym do eventis.pl profilu odbiorców. Naszym Partnerom oferujemy ciekawe możliwości wzajemnego promomowania prowadzonej działalności biznesowej.

Jeśli są Państwo zainteresowani poznaniem szczegółowych informacji dotyczących współpracy z Partnerami zachęcamy do kontaktu z naszym biurem poprzez formularz kontaktowy dostępny na stronie https://eventis.pl/kontakt.