Naucz się obsługi popularnych aplikacji komputerowych na szkoleniach i kursach!

  • szkolenia i kursy z aplikacji komputerowych
  • poznaj terminy, program zajęć i ceny
  • wybierz szkolenie lub kurs dla siebie i zapisz się na nie przez Internet!
Oprogramowanie komputerowe.

Aplikacje komputerowe: 2

Excel rozszerzony

  • już od 590 zł
590 zł

Excel podstawy

  • już od 590 zł
590 zł
Artykuł

Jakie szkolenia i kursy z aplikacji komputerowych rozważyć?

Znajomość popularnych aplikacji komputerowych jest istotna zarówno w biznesie, jak i w życiu prywatnym. Pozwalają one opracowywać dokumenty, przygotowywać grafiki, strony internetowe i skrócić czas przygotowania całego szeregu różnorakich materiałów. Jakie aplikacje komputerowe warto poznać na szkoleniach i kursach? W jakich sytuacjach przydaje się ich znajomość? Zapraszamy do zapoznania się z artykułem.

Szkolenia i kursy z zakresu aplikacji komputerowych są niezbędne dla osób i firm, które chcą, aby ich wiedza i umiejętności były aktualne w coraz bardziej cyfrowym świecie. Istnieje cały szereg kursów i programów szkoleniowych dostępnych do wyboru, dlatego na pierwszy rzut oka może być trudno określić, które z nich są warte rozważenia. Dlatego przygotowaliśmy ten krótki przewodnik po szkolenia i kursach z aplikacji komputerowych.

Aplikacje dla biznesu

Dzisiejsza praca biurowa nie może się odbyć bez całego szeregu aplikacji komputerowych wspierających pracowników w wykonywaniu codziennych obowiązków. Do najbardziej popularnych należą szkolenia i kursy z pakietu Microsoft 365, czyli dawniej Microsoft Office – pakiet ten obejmuje aplikacje takie jak:

Znajomość tych aplikacji komputerowych wymagana jest w większości biur zarówno w Polsce, jak i na świecie.

Aplikacje dla twórców

Branża kreatywna bardzo szybko zaczęła używać rozmaitego rodzaju oprogramowania wspierającego proces twórczy. Jakie szkolenia i kursy z aplikacji dla twórców i pracowników kreatywnych warto rozważyć?

  • Adobe Photoshop – to najpopularniejszy program do przygotowywania materiałów graficznych uchodzący za swego rodzaju synonim oprogramowania dla grafików i twórców, chociaż na co dzień wykorzystują oni dużo szerszą paletę rozwiązań.
  • Adobe Illustrator - to potężne oprogramowanie do grafiki wektorowej opracowane przez firmę Adobe. Jest używany przez artystów, projektantów i ilustratorów do tworzenia logo, ilustracji, ikon, stron internetowych i nie tylko. Umożliwia tworzenie złożonych kształtów i kompozycji oraz stosowanie różnych efektów, kolorów i tekstur. Szeroka gama narzędzi pozwala manipulować kształtami, tworzyć efekty specjalne i pracować z wieloma warstwami i obiektami.
  • Canva - to internetowa platforma projektowa, która umożliwia użytkownikom tworzenie niestandardowych projektów na potrzeby Internetu i druku. Jest to doskonałe narzędzie zarówno dla profesjonalistów, jak i osób indywidualnych, ponieważ zapewnia dostęp do szeregu szablonów i grafik, co ułatwia tworzenie przyciągających wzrok projektów.
  • Adobe InDesign - to aplikacja służąca przede wszystkim do tworzenia prac, takich jak plakaty, ulotki, broszury, czasopisma, gazety i książki. Program ma również możliwość tworzenia interaktywnych dokumentów i prezentacji oraz może być używany do projektowania i publikowania stron internetowych oraz aplikacji mobilnych.
  • CorelDRAW - to edytor grafiki wektorowej służący do tworzenia logo, znaków, ilustracji, typografii, grafiki internetowej i innych projektówOferuje szeroki zakres funkcji, w tym edycję zdjęć, układ strony, ilustrację wektorową, typografię i wiele innych. CorelDRAW umożliwia także użytkownikom eksportowanie kompozycji do różnych formatów graficznych, w tym JPEG, PNG, GIF i SVG.
Aplikacje dla inżynierów, projektantów

Współcześnie inżynierowie i projektanci używają szerokiej gamy rozwiązań informatycznych, które mogą im pomóc w pracy. Oprogramowanie takie jak Mathcad, Matlab, oprogramowanie do projektowania wspomaganego komputerowo (CAD, AutoCAD) to popularne opcje. Narzędzia te mogą pomóc inżynierom i projektantom w zarządzaniu projektami, projektowaniu, debugowaniu i modelowaniu procesów.

Aplikacje dla analityków danych

Analitycy danych również używają szeregu aplikacji komputerowych do analizowania i wizualizacji danych, od podstawowych do zaawansowanych. Do popularnych opcji należą IBM SPSS, Apache Spark, Tableu, PowerBI oraz Python, R, czy Excel. Każda z tych opcji oprogramowania oferuje własny zestaw funkcji i możliwości, które mogą pomóc analitykom danych uzyskać wgląd w ich dane. Na przykład IBM SPSS doskonale nadaje się do nauki o danych i analiz predykcyjnych, podczas gdy Apache Spark oferuje solidny silnik analityczny, który może zapewnić przetwarzanie danych strumieniowych. Python i R to potężne i popularne języki do analizy danych, podczas gdy Excel i MATLAB są dobre do podstawowej analizy danych. Wreszcie PowerBI i Tableau są popularnymi rozwiązaniami do wizualizacji danych i przygotowywania i dystrybucji raportów opartych o dane.

Jakie szkolenia i kursy z aplikacji komputerowych rozważyć?
Kursy aplikacje komputerowe

Zostaw swój e-ma, jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych kursach i szkoleniach z aplikacji komputerowych.