Baza szkoleń, kursów i konferencji branżowych!

 • Znajdź szkolenia, kursy i konferencje skierowane do różnych branż
 • Poznaj program wydarzeń, terminy i ceny uczestnictwa
 • Wybierz wydarzenie dla siebie i zarejestruj się online!

Szkolenia branżowe: 85

 • już od 990 zł
990 zł
 • już od 890 zł
890 zł
 • już od 882 zł
785 zł
 • już od 940 zł
940 zł
 • już od 970 zł
970 zł
 • już od 1 990 zł
1 990 zł
 • już od 790 zł
790 zł
 • już od 790 zł
790 zł
 • już od 1 980 zł
1 980 zł
 • już od 1 290 zł
1 290 zł
 • już od 940 zł
940 zł
 • już od 1 490 zł
1 790 zł
 • już od 1 490 zł
1 490 zł
 • już od 740 zł
890 zł
Artykuł

Znajdź szkolenia, kursy i konferencje dla poszczególnych branż!

Czy wiesz, że nasz serwis umożliwia przeglądanie szkoleń, kursów i konferencji skierowanych do przedstawicieli konkretnych branż gospodarki? Zapoznaj się z listą branż, dla których przygotowaliśmy bazy szkoleń, kursów i konferencji branżowych.

Administracja publiczna - baza konferencji i szkoleń skeirowanych do przedstawicieli sektora publicznego, a więc pracowników administracji publicznej na szczeblu centralnym oraz lokalnym (samorządy i jednostki samorządu terytorialnego), a także innych jednostek budżetowych.

Bankowość i ubezpieczenia - lista wydarzeń skierowanych do przedsiębiorstw z sektora finansowego, a więc banków, ubezpieczycieli, firm leasingowych, funduszy inwestycyjnych, domów maklerskich itp.

Budownictwo i architektura - katalog zawięrający nadchodzące wydarzenia skierowane do sektorów budownictwa i architektury, a więc architektów, projektantów, kierowników projektów budowlanych, developerów itp.

eCommerce - odwiedź tą bazę jeśli prowadzisz sklep internetowy, zajmujesz się handlem internetowym bądź inną działalnością komercyjną poprzez sieć Internet.

Edukacja, nauka i szkolnictwo - baza ofert szkoleń, kursów i konferencji dla sektora edukacji publicznej i prywatnej, uniwersystetów, szkół i innych jednostek edukacyjnych.

Energetyka i utilities - liczne zmiany dotykające sektor wytwarzania energii, a także zaopatrywania w media od wody, poprzez ciepło aż po gaz, wymagają częstego poszerzania wiedzy w tym zakresie. Z myślą o sektorze energii i wodkan powstała baza szkoleń dla energetyki i utilities.

Farmacja, kosmetyki i biotechnologia - wytwarzanie leków, kosmetyków i innych farmaceutyków obwarowane jest ścisłymi regulacjami prawnymi. Poznasz je dzięki szkoleniom, kursom i konferencjom skierowanym do przedstawicieli farmacji, przemysłu kosmetycznego i biotechnologii.

Handel i FMCG - handel oraz branża dób szybkozywalnych to ogromny sektor o znaczącym udziale w PKB kraju. Z myślą o przedstawicielach tego sektora powstała nasza baza konferencji, kursów i szkoleń dla handlu i FMCG.

Hotelarstwo, Gastronomia i Turystyka - HoReCa to branża podlegająca ciągłym zmianom, a jednocześnie silnie rosnąca pomimo wielu wydarzeń rynkowych utrudniąjacych jej rozwój. Sprawdź listę szkoleń dla hotelarstwa, gastronomii i przedstawicieli sektora turystycznego.

IT - sektor IT jest jednym z najprężniej rozwijających się sektorów gospodarki nie tylko w Polsce, ale i na świecie. Sprawdź ofertę wydarzeń skierowanych do branży Information Technologies.

Media, sztuka i rozrywka - sektor mediów, sztuki i rozrywki podlega dynamicznym zmianiom w związku z szybką cyfryzacją tej sfery życia. Dlatego warto zainteresować się wydarzeniami, które pozwalają śledzić zmiany w tej branży.

Medycyna i opieka zdrowotna - starzejące się społeczeństwo, choroby cywilizacyjne oraz zagraożenia epidemiczne stawiają coraz więcej wyzwań przed medycyną i opieką zdrowotną. Z myślą o przedstawicielach tego sektora, pracownikach szpitali, klinik, domów opieki powstała baza wydarzeń dla medycyny i opieki zdrowotnej.

Motoryzacja - silny sektor producentów motoryzacyjnych, a także poddostawców części i komponenetów dla branży motoryzacyjnej sprawiają, że w Polsce organizowanych jest cały szereg szkoleń, warsztatów i kongresów z myślą o sektorze motoryzacji.

Nauczycielskie - sprawdź bazę szkoleń, kursów, warsztatów i konferencji dla nauczycieli, trenerów i wykładowców.

Nieruchomości - branża nieruchomości (real estates) rozwija się bardzo dynamicznie, ale też przechodzi zmiany. Sprawdź ofertę szkoleń i kursów dla branży nieruchomości, zarówno mieszkaniowych, jak i komercyjnych, a także dla pośredników rynku nieruchomości.

Telekomunikacja - zapoznaj się z ofertą firm szkoleniowych i organizatorów konferencji kierujących swoje szkolenia, kursy i konferencje do przedstawicieli sekttora telekomunikacyjnego.

TSL - branża TSL to swego rodzaju polska specjalność. Centralne położenie w Europie stwarza szereg szans dla sektora TSL, poznaj je na dedykowanych branży TSL szkoleniach i kursach.

Inne - szkolenia i kursy dla innych branż zebraliśmy na tej stronie. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Znajdź szkolenia, kursy i konferencje dla poszczególnych branż!
Szkolenia branżowe

Zostaw e-mail i otrzymuj powiadomienia o nowych szkoleniach branżowych w naszej bazie!