Małopolskie: baza szkoleń i kursów w Małopolsce!

 • Zapoznaj się z listą szkoleń i kursów organizowanych w woj. małopolskim
 • Sprawdź program, informacje o prelegentach i warunkach uczestnictwa
 • Zgłoś swój udział wypełniając formularz rejestracji online
małopolskie - szkolenia i kursy

Szkolenia w woj. małopolskim: 3701

 • już od 776 zł
776 zł
 • już od 990 zł
990 zł
 • już od 420 zł
420 zł
 • już od 2 999 zł
2 999 zł
 • już od 590 zł
590 zł
 • już od 2 290 zł
2 290 zł
 • już od 776 zł
776 zł
 • już od 550 zł
550 zł
 • już od 824 zł
824 zł
Artykuł

Szkolenia w Małopolsce: kursy i szkolenia w województwie małopolskim.

Mieszkasz bądź pracujesz w Małopolsce i poszukujesz możliwości rozwoju zawodowego i osobistego? Sprawdź jakie szkolenia, kursy i warsztaty organizowane w województwie wielkopolskim pomogą Ci zdobć nową wiedzę i umiejętności praktyczne. 

Jak działa baza szkoleń, kursów i warsztatów w województwie małopolskim?

W naszej bazie staraliśmy się zgromadzić jak najwięcej wydarzeń, takich jak szkolenia, warsztaty, kursy i konferencje organizowane na terenie Małopolski i głównych miast województwa małopolskiego. Zebranie w jednym miejscu ofert szkoleń i kursów od wielu różnych firm szkoleniowych sprawia, że znalezienie szkolenia lub kursu w Małpolsce jeszcze nigdy nie było takie łatwe. W bazie znajdziesz między innymi:

 • kursy i szkolenia w Krakowie - stolica województwa małopolskiego stwarza niepowtarzalne możliwliści uczesniczenia w wydarzeniach merytorycznych, takich jak kursy, warsztaty, konferencje, szkolenia, seminaria czy kongresy,
 • szkolenia i kursy w Zakopanem - Zakopane to stolica polskich szkoleń wyjazdowych, to tutaj organizowany jest cały szereg szkoleń, w trakcie kórych uczestnicy łączą przyjemne z pożytecznym.

Baza szkoleń w Małopolsce pozwala zatem zapoznać się z terminami szkoleń i kursów w woj. małopolskim, sprawdzić program zajęć, sylwetki prelegentów oraz ceny poszczególnych szkoleń i kursów. Po wybraniu szkolenia, kursu lub warsztaty najlepiej dopasowanego do naszych portrzeb możemy zarejestrować się na wybrane wydarzenie z użyciem bezpłatnego formularza rejestracji online. Jeśli mamy pytania dotyczące szkolenia czy kursu wystarczy wypełnić formularz kontaktowy, a opiekun szkolenia udzieli odpowiedzi mailowo lub telefonicznie.

Szkolenia otwarte czy zamknięte?

Listę szkoleń otwartych w Małopolsce znaleźć można na górze strony. Niemalże każde szkolenie może zostać również zorganizowane w postaci szkolenia zamkniętego. Wystarczy wypełnić formularz kontaktowy, aby otrzymać niezobowiązującą wycenę organizacji takiego szkolenia na terenie Małopolski lub w dowolnym innym miejscu w kraju. Szkolenie może zostać zorganizowane również zdalnie, przez sieć Internet.

Warto też zapoznać się z listą firm szkoleniowych działających w województwie małopolskim.

Szkolenia w Małopolsce: kursy i szkolenia w województwie małopolskim.
Małopolska

Ostatnie artykuły, poradniki oraz newsy

Win-win: czym są negocjacje win-win, jakie są ich etapy i zalety?
9 stycznia 2023
Win-win: czym są negocjacje win-win, jakie są ich etapy i zalety?

Dowiedz się czym są negocjacje win-win oraz jakie są zalety tego typu negocjacji? Poznaj etapy negocjacji win win oraz sposoby rozwijania wiedzy pracowników z prowadzenia negocjacji handlowych.

Czytaj więcej
Co to jest coaching i mentoring?
3 stycznia 2023
Co to jest coaching i mentoring?

Coaching i mentoring to popularne techniki stosowane w rozwoju osobistym i zawodowym. Warto poznać różnice między coachingiem i mentoringiem oraz dowiedzieć się jak rozpocząć pracę w charakterze coacha lub mentora.

Czytaj więcej
Kompetencje menedżerskie – jak rozwijać umiejętności menedżerskie?
16 grudnia 2022
Kompetencje menedżerskie – jak rozwijać umiejętności menedżerskie?

Umiejętności kadry menedżerskiej zatrudnionej w organizacji mają kluczowe znaczenie dla efektywności jej działania oraz wytworzonej kultury organizacyjnej. Dlatego warto poznać kluczowe kompetencje menedżerskie oraz sposoby ich rozwijania.

Czytaj więcej
NLP: co to jest NLP i jakie są techniki NLP?
12 grudnia 2022
NLP: co to jest NLP i jakie są techniki NLP?

Dowiedz się czym jest NLP, jakie są najpopularniejsze techniki NLP i w jakich sytuacjach stosuje się najczęściej programowanie neurolingwistyczne. Poznaj argumenty za i przeciw stosowaniu technik NLP.

Czytaj więcej
Alerty o nowych wydarzeniach w Małopolsce!

Zapisz się, aby otrzymywać powiadomienia o nowych kursach i szkoleniach w woj. małopolskim!