Znajdź szkolenia otwarte i zarejestruj się na nie online!

 • Sprawdź ofertę szkoleń otwartych organizowanych w całej Polsce
 • Poznaj terminy, program i ceny szkoleń otwartych
 • Wybierz szkolenie otwarte dla siebie!
szkolenia otwarte

Szkolenia otwarte: 4962

 • już od 690 zł
690 zł
 • już od 1 290 zł
1 290 zł
 • już od 1 290 zł
1 290 zł
 • już od 3 482 zł
3 482 zł
 • już od 1 290 zł
1 290 zł
 • już od 690 zł
690 zł
 • już od 1 290 zł
1 290 zł
 • już od 1 290 zł
1 290 zł
 • już od 824 zł
824 zł
Artykuł

Szkolenia otwarte - dlaczego warto brać udział w szkoleniach otwartych?

Dowiedz się czym jest szkolenie otwarte i czym różni się od szkolenia zamkniętego. Sprawdź dlaczego warto brać udział w szkoleniach otwartych i dowiedz się gdzie ich szukać!

Co to jest szkolenie otwarte?

Szkolenie otwarte, a więc takie na które zgłosić się może niemalże dowolna osoba. Szkolenie otwarte oznacza, że szkolenie dostępne jest dla wszystkich chętnych, którzy spełnią warunki uczestnictwa w szkoleniu (np. zarejestrują się i wniosą opłatę), bez względu na ich przynależność do danej grupy społecznej czy organizacji. Przeciwieństwem szkolenia otwartego jest szkolenie zamknięte, a więc takie, które jest organizowane na zamówienie konkretnej organizacji (np. firmy, instytucji publicznej...), która nie dopuszcza możliwości wzięcia udziału w takim szkoleniu przez osoby z zewnątrz.

Szkolenia otwarte:

 • Organizowane są najczęściej przez profesjonalne firmy szkoleniowe, ale również przez rozmaitego typu inne organizacje: poczynając na fundacjach, szkołach i uczelniach, poprzez instytucje publiczne i non-profit. Coraz częściej organizacją szkoleń zajmują się również osoby indywidualne posiadające ekspercką wiedzę w danym obszarze.
 • Szkolenia otwarte mogą być organizowane odpłatnie oraz nieodpłatnie. Nieodpłatne krótkie szkolenia otwarte występują pod nazwą webinar, a ich celem jest krótkie zaznajomienie uczestników z daną tematyką.
 • Szkolenia otwarte mogą przybierać formę szkoleń online oraz tradycyjnych szkoleń realizowanych w sali wykładowej. Takie szkolenia otwarte znajdziemy w całej Polsce, przy czym prym wiodą duże miasta, w tym: Warszawa, Kraków, Poznań, Wrocław, Gdańsk, Katowice, Łódź, Zakopane, Gdynia, Bydgoszcz, Lublin, Opole, Rzeszów, Szczecin, Białystok oraz Olsztyn.
 • Wiele szkoleń otwartych skupia się na konkretnej tematyce czy też obszarze, więc w praktyce znajdziemy biznesowe szkolenia otwarte dla firm, szkolenia otwarte dla lekarzy, nauczycieli i innych grup zawodowych.
Jak zapisać się na szkolenia otwarte?

Nasza baza szkoleń otwartych zawiera oferty szkoleń organizowanych przez blisko 800 firm szkoleniowych z całego kraju. Zebranie kilku tysięcy tytułów szkoleń oraz kilkunastu tysięcy różnych terminów szkoleń otwartych w jednym miejscu sprawia, że poszukiwanie szkolenia odpowiadającego naszym potrzebom jest dużo łatwiejsze. Baza pozwala poznać terminy szkoleń otwartych, miejsce ich realizacji, program zajęć, sylwetki osób prowadzących szkolenia oraz ich ceny. W bazie znajdziemy zarówno szkolenia otwarte dla bzinesu, jak i osób indywidualnych z tematów takich jak: asertywność, komunikacja czy radzenie sobie ze stresem.

Po wybraniu szkolenia otwartego, które najlepiej spełnia nasze potrzeby mamy możliwość darmowej rejestracji na nie poprzez nasz bezpłatny formularz rejestracji na szkolenie. Trafia on do organizatora szkolenia, który maksymalnie w ciągu 2 dni roboczych potwierdza przyjęcie zgłoszenia oraz przekazuje informacje organizacyjne (w tym dotyczące płatności).

Dlaczego warto brać udział w szkoleniach otwartych?

Szkolenia otwarte mają wiele zalet, główne z nich to:

 • Szkolenie otwarte pozwala podnieść poziom wiedzy i umiejętności bez dużych inwestycji finansowych i organizacyjnych. Dołączając do otwartej grupy szkoleniowej koszt szkolenia rozkłada się pomiędzy uczestników, dzięki czemu są one przystępniejsze cenowo. Dodatkowo udział w szkoleniu otwartym nie wiąże się z koniecznością poświęcania czasu na kwestie organizacyjne – termin szkolenia jest z góry wyznaczony, a uczestnik poza otwartą głową nie musi się martwić o inne kwestie. Organizator zapewnia zarówno materiały szkoleniowe, jak i serwis kawowy czy wyżywienie w przypadku stacjonarnych szkoleń otwartych.
 • Szkolenia otwarte to również networking. Wiedze i umiejętności możemy zdobywać nie tylko od prowadzącego szkolenie, ale również od innych uczestników szkolenia. Możliwość dzielenia się doświadczeniami, poznania różnych perspektyw i nawiązania cennych kontaktów to niewątpliwe zalety udziału w szkoleniu otwartym. Kontakty w dzisiejszym świecie są równie ważne jak wiedza i praktyczne umiejętności, a szkolenia otwarte są doskonałą metodą budowania sieci kontaktów.
Szkolenia otwarte - dlaczego warto brać udział w szkoleniach otwartych?
Znajdź szkolenie otwarte

Interesują Cię szkolenia otwarte? Zostaw swój e-mail i otrzymuj powiadomienia o nowych szkoleniach otwartych!