Podkarpackie: baza szkoleń i kursów na Podkarpaciu!

 • Zapoznaj się z listą szkoleń i kursów organizowanych w woj. podkarpackim
 • Sprawdź program, informacje o prelegentach i warunkach uczestnictwa
 • Zgłoś swój udział wypełniając formularz rejestracji online
szkolenia i kursy w podkarpackiem

Szkolenia w woj. podkarpackim: 3476

 • Online, 20 wrzesień 2022
 • 669 zł
669 zł
Artykuł

Szkolenia, kursy i konferencje na Podkarpaciu

Podkarpacie należy do szybko rozwijających się regionów w kraju. Nie może zatem dziwić, że wraz z rozwojem lokalnych firm z województwa podkarpackiego pojawia się coraz większe zainteresowanie szkoleniami i kursami dla firm, a także konferencjami, które umożliwiają dzielenie się dobrymi praktykami i wymianę wiedzy.

Jakie tematy szkoleń i kursów cieszą się popularnością na Podkarpaciu?

Każde województwo i region gospodarczy charakteryzują się odmiennymi warunkami prowadzenia biznesu, a co za tym idzie powstają w nich firmy o innym profilu prowadzonej działalności. Nie inaczej dzieje się w przypadku województwa podkarpackiego, które stało się swego rodzaju zagłębiem chociażby dla firm z sektora lotniczego. Znaczne nagromadzenie firm z sektora lotniczego w miejscowościach takich jak Mielec, Krosno, Dębica, Stalowa Wola oraz Sędziszów Małopolski spowodowało, że w odniesieniu do Podkarpacia używa się określenia Dolina Lotnicza.

Oczywiście województwo podkarpackie to nie tylko przemysł lotniczy, ale również przemysł wydobywczy i surowców kopalnianych (siarka, ropa naftowa oraz gaz ziemny), surowców mineralnych (piaskowce, wapienie, gipsy, glinki ceramiczne, piaski i żwiry, torf, wody mineralne i geotermalne), przemysł rafineryjny (Jasło, Jedlicz, Gorlice), meblarski, gumowy i chemiczny, farmaceutyczny, spożywczy, maszynowy, budownictwo oraz transport. Ważną częścią podkarpackiej gospodarki jest również turystyka oraz szybo rozwijający się sektor IT.

Rodzaj przedsiębiorstw działających na terenie regionu podkarpackiego przekłada się na popularność takich tematów jak:

 • szkolenia BHP, wstępne i okresowe,
 • szkolenia zawodowe (w tym zwłaszcza dla elektryków, operatorów wózków widłowych...),
 • szkolenia specjalistyczne: CNC, ADR, AutoCad,
 • szkolenia dla branż chemicznej i farmaceutycznej: REACH, CLP,
 • szkolenia z zakresu ochrony środowiska: BDO, KOBIZE, prawo ochrony środowiska, prawo wodne,
 • szkolenia menedżerskie, dotyczące budowania zespołów i zarządzania ludźmi, motywowania pracowników, komunikacji oraz zarządzania celami,
 • kursy z programów biurowych, zwłaszcza dotyczące programu MS Excel, a także pakietu Micosoft Office,
 • szkolenia IT i komputerowe, szkolenia z programowania oraz zarządzania projektami IT,
 • szkolenia kadrowo-płacowe, dotyczące czasu pracy kierowców, wynagrodzeń i ubezpieczeń społecznych,
 • szkolenia z RODO i ochrony danych osobowych.
Gdzie szukać szkoleń i kursów na Podkarpaciu?

Kalendarz szkoleń, kursów, ale też warsztatów merytorycznych, seminariów, konferencji i kongresów organizowanych w najbliższych miesiącach w województwie podkarpackim znajdą Państwo na górze strony. Lista szkoleń z województwa podkarpackiego z roku na rok staje się coraz dłuższa i pozwala odnaleźć wydarzenia realizowane w głównych miastach województwa. Prym w tym względzie wiedzie oczywiście Rzeszów, ale szkolenia organizowane są również w innych miastach województwa podkarpackiego. Pamiętać należy również o szkoleniach i kursach online, które dostępne są dla pracowników i przedsiębiorców z Podkarpacia, jak i innych regionów w Polsce.

W bazie szkoleń i kursów na Podkarpaciu znajdą Państwo oferty szkoleń wraz z informacjami o programie szkoleń, trenerach i prelegentach prowadzących poszczególne wykłady, a także zasadach przyjmowania zgłoszeń i cenach uczestnictwa. Rejestracji na wybrane szkolenie lub kurs dokonają Państwo z użyciem naszego formularza rejestracji online.

Zachęcamy również do zapoznania się z listów kursów i szkoleń w Rzeszowie oraz listą firm szkoleniowych z województwa podkarpackiego.

Szkolenia, kursy i konferencje na Podkarpaciu
Podkarpacie

Ostatnie artykuły, poradniki oraz newsy

Najbardziej opłacalne zawody dla dziewczyn i kobiet!
10 sierpnia 2022
Najbardziej opłacalne zawody dla dziewczyn i kobiet!

Sprawdź listę najbardziej opłacalnych zawodów dla kobiet oraz dziewczyn w 2022 roku w Polsce oraz na świecie. Jakie zawody pozwalają uzyskać atrakcyjne zarobki? Jakie zawody są chętnie wybierane przez kobiety?

Czytaj więcej
Kursy dla kobiet: jakie kursy warto zrobić kobiecie?
8 sierpnia 2022
Kursy dla kobiet: jakie kursy warto zrobić kobiecie?

Sprawdź jakie kursy warto zrobić kobiecie w 2022 roku? Jakie kursy i szkolenia pozwalają liczyć na zatrudnienie oraz atrakcyjne zarobki?

Czytaj więcej
System 5S: co to jest 5s, jakie są zasady 5s?
5 sierpnia 2022
System 5S: co to jest 5s, jakie są zasady 5s?

Dowiedz się czym jest 5s, poznaj pięć zasad systemu 5s i sprawdź w jaki sposób system 5s na produkcji, w hali produkcyjnej bądź biurze może pomóc twojej firmie osiągnąć wyższą produktywność.

Czytaj więcej
System Zarządzania Jakością (SZJ) i pełnomocnik ds. jakości
23 lipca 2022
System Zarządzania Jakością (SZJ) i pełnomocnik ds. jakości

Zarządzanie jakością może być doskonałym źródłem przewagi konkurencyjnej dzięki osiągnięciu wyższej rentowności działalności oraz satysfakcji klientów. Dowiedz się co to System Zarządzania Jakością (SZJ) i czym zajmuje się Pełnomocnik ds. Jakości!

Czytaj więcej
Alerty o wydarzeniach na Podkarpaciu!

Zapisz się, aby otrzymywać powiadomienia o nowych szkoleniach oraz kursach w woj. podkarpackim!