Śląskie: baza szkoleń i kursów na Górnym Śląsku!

 • Zapoznaj się z listą szkoleń i kursów organizowanych na Śląsku
 • Sprawdź program, informacje o prelegentach i warunkach uczestnictwa
 • Zgłoś swój udział wypełniając formularz rejestracji online
Górny Śląsk, śląskie - szkolenia oraz kursy online

Szkolenia w woj. śląskim: 26

Artykuł

Górny Śląsk: szkolenia i kursy w województwie śląskim.

Śląsk to drugie pod względem wielkości centrum biznesowe w Polsce. Licznie działające przedsiębiorstwa prywatne, a także instytucje publiczne zgłaszają stałe, wysokie zapotrzebowanie na wykwalifikowane kadry pracownicze. Wraz z tym zapotrzebowaniem rozija się rynek szkoleń, kursów, warsztatów i konferencji biznesowych organizowanych na Śląsku i w poszczególnych miastach województwa śląskiego. Sprawdzamy jakie szkolenia i kursy na Śląsku cieszą się powodzeniem i gdzie ich szukać?

Gdzie szukać szkoleń w województwie śląskim?

Najprężniej działającym rynkiem szkoleń, kursów, a także warsztatów i konferencji biznesowych na Śląsku są bez wątpienia Katowice. Nasza analiza pokazuje że blisko połowa otwartych szkoleń i kursów skierowanych do firm i pracowników firm organizowanych na Śląsku jest właśnie realizowana na terenie Katowic. Inne prężne ośrodki szkoleń na Śląsku to bez wątpienia Bielsko-Biała, Częstochowa oraz Szczyrk, w którym realizowanych jest wiele szkoleń wyjazdowych, a więc łączących przyjemne z pożytecznym. Mniej liczne szkolenia i kursy znajdziemy także w miastach takich jak Zabrze, Gliwice, Sosnowiec, Bytom, Rybnik, Chorzów, Mikołów, Wisła czy Ustroń.

Mieszkańcy Śląska nie są oczywiście zdani jedynie na ofertę lokalnych firm szkoleniowych i lokalnego rynku szkoleniowego. Liczne kursy i szkolenia realizowane online pozwalają uzupełnić ofertę szkoleń dostępnych w województwie śląskim i sprawiają, że niemalże każdy temat dostępny jest bez odbywania podróży służbowych. Dobre połączenia Śląska z innymi dużymi miastami, takimi jak Warszawa, Wrocław i Kraków pozwalają rozszerzyć ofertę szkoleń i kursów pozostających do dyspozycji pracowników ze Śląska.

Listę szkoleń odbywających się w województwie śląskim, a także szkoleń i kursów internetowych znaleźć można na górze strony. Lista umożliwia zapoznanie się z tematami szkoleń, kursów i warsztatów, poznanie terminu i miejsca ich organizacji, sprawdzenie szczegółowego programu zajęć, a także cen z tytułu uczestnictwa w szkoleniu lub kursie. Po wybraniu warsztatu, szkolenia, kursu lub konferencji na Śląsku spełniających najlepiej nasze potrzeby możemy zarejestrować się na wybrane wydarzenie z użyciem bezpłatnego formularza rejestracji online. Rejestracja jest całkowicie darmowa - płacimy jedynie organizatorowi szkolenia lub kursu cenę z tytułu udziału w zajęciach, materiałów szkoleniowych itp.

Warto również zapoznać się ze szkoleniami i kursami organizowanymi na terenie Śląska w poszczególnych miastach oraz wydarzeniami online:

Jakie ciekawe szkolenia, kursy i warsztaty znajdziemy w województwie śląskim?
 • szkolenia podatkowe, w tym dotyczące podatków VAT, CIT i PIT, a także takich zagadnień jak ceny transferowe czy międzynarodowe standardy rachunkowości,
 • szkolenia komputerowe, dotyczące pakietu biurowego Office, aplikacji Microsoft Excel czy PowerPoint, a także systemu linux i innych narzędzi biurowych,
 • szkolenia i kursy z programowania i baz danych, w tym te dotyczące języka PHP, Python, baz danych Oracle czy języka SQL i jego wykorzystania w biznesie,
 • szkolenia i kursy dotyczące sprzedaży, technik sprzedaży, prowadzenia negocjacji handlowych i zakupowych, a także technik perswazji,
 • kursy oraz szkolenia z marketingu, w tym różnych dziedzin marketingu internetowego: od szkoleń z content marketingu, poprzez pozycjonowanie stron www, aż po social media,
 • szkolenia logistyczne i dla transportu, dotykające dziedzin takich jak przewóz materiałów niebezpiecznych, gospodarka magazynowa czy szkolenia ADR,
 • szkolenia prawne, dotyczące prawa ochrony środowiska, prawa pracy, prawa budowlanego, prawa zamówień publicznych czy też prawa wodnego oraz energetycznego,
 • szkolenia dla motoryzacji oraz jakości, dotyczące zaopatrzenia, standardów jakościowych w produkcji, Six Sigma, norm ISO, systemów zarządzania jakością itp.
Jak zarejestrować się na szkolenie lub kurs w województwie śląskim?

To bardzo proste. Zapoznaj się z listą szkoleń i kursów organizowanych na Śląsku w najbliższych miesiącach dostępną na górze strony. Sprawdź terminy nadchodzących szkoleń, kursów i warsztatów, zapoznaj się z ich szczegółowym programem oraz informacjami o grupie docelowej, uczestnikach i prelegentach oraz z cenami uczestnictwa w szkoleniach. Sprawdź co wchodzi w cenę szkolenia: mogą to być zajęcia merytoryczne, ale też materiały szkoleniowe, a w przypadku szkoleń stacjonarnych również serwis kawowy i lunch. Po wybraniu szkolenia lub kursu, który najlepiej odpowiada Twoim potrzebom wypełnij bezpłatny formularz zgłoszeniowy, który trafi bezpośrednio do organizatora szkolenia. W ciągu kilku godzin skontaktuje się on, aby potwierdzić przyjęcie zgłoszenia na szkolenie i przekazać informacje organizacyjne.

Górny Śląsk: szkolenia i kursy w województwie śląskim.
Śląsk, Górny Śląsk

Ostatnie artykuły, poradniki oraz newsy

Platformy do kursów online i szkoleń internetowych
23 maja 2022
Platformy do kursów online i szkoleń internetowych

Sprawdź czym są platformy do kursów i szkoleń online i jakie są najpopularniejsze programy i platformy do tworzenia, prowadzenia i wyszukiwania szkoleń i kursów internetowych.

Czytaj więcej
Jak napisać wniosek o dofinansowanie szkolenia przez pracodawcę?
20 maja 2022
Jak napisać wniosek o dofinansowanie szkolenia przez pracodawcę?

Zastanawiasz się czy twój pracodawca może pomóc Ci sfinansować udział w szkoleniu lub kursie? Sprawdź jak napisać wniosek o dofinansowanie szkolenia przez pracodawcę oraz pobierz nasz bezpłatny wzór.

Czytaj więcej
Co to jest compliance, czyli compliance po polsku!
5 maja 2022
Co to jest compliance, czyli compliance po polsku!

Sprawdź co oznacza słowo compliance, jakie są zadania compliance oraz kto zobowiązany jest wdrożyć system compliance w celu zapewnienia, że przedsiębiorstwo, instytucja lub organizacja prowadzą działalność zgodnie z prawem.

Czytaj więcej
10% przychodu z marca 2022 przekażemy na pomoc Ukrainie!
4 marca 2022
10% przychodu z marca 2022 przekażemy na pomoc Ukrainie!

Serwis Eventis.pl przekaże 10% przychodu z marca 2022 na rzecz organizacji humanitarnych zajmujących się pomocą uchodźcom z Ukrainy oraz mieszkańcom Ukrainy.

Czytaj więcej
Alerty o wydarzeniach na Górnym Śląsku!

Zapisz się, aby otrzymywać powiadomienia o nowych kursach i szkoleniach w woj. śląskim!