Znajdź kursy i szkolenia Warszawa, warsztaty i konferencje w Warszawie!

Szkolenia Warszawa: 1117

 • już od 1 790 zł
1 490 zł
 • już od 940 zł
790 zł
 • już od 1 040 zł
890 zł
 • już od 882 zł
785 zł
 • już od 940 zł
940 zł
 • już od 1 690 zł
1 390 zł
 • już od 882 zł
785 zł
 • już od 1 890 zł
1 890 zł
 • już od 990 zł
990 zł
 • już od 1 590 zł
1 590 zł
 • już od 1 800 zł
1 800 zł
 • już od 1 890 zł
1 890 zł
 • już od 1 590 zł
1 590 zł
 • już od 2 290 zł
2 290 zł
 • już od 2 090 zł
2 090 zł
Artykuł

Kursy Warszawa, szkolenia Warszawa, konferencje i warsztaty w Warszawie.

Warszawski rynek szkoleniowy jest wyjątkowo dobrze rozwinięty na tle pozostałych miast kraju. To tutaj ma siedzibę ponad 30% firm szkoleniowych profesjonalnie zajmujących się organizacją szkoleń otwartych i zamkniętych, warsztatów i kursów merytorycznych. Oferta szkoleń w Warszawie obejmuje zarówno szkolenia dla biznesu, typowe szkolenia miękkie oraz twarde z niemalże każdej dziedziny. Rozbudowana oferta hoteli oraz sal szkoleniowych sprzyja lokalizowaniu wydarzeń szkoleniowych właśnie w Warszawie.

Spis treści:

 1. Gdzie znaleźć szkolenia w Warszawie?
 2. Jak wybrać szkolenie, warsztat lub kurs w Warszawie?
 3. Popularne szkolenia biznesowe i ciekawe kursy Warszawa?
 4. Dlaczego warto rozważyć kursy Warszawa i szkolenia Warszawa?
 5. Co wybrać, szkolenie, warsztat czy kurs?
 6. Seminaria, kongresy i konferencje w Warszawie
Gdzie znaleźć szkolenia w Warszawie?

Listę kilku tysięcy szkoleń, a także kursów, konferencji i warsztatów w Warszawie znajdą Państwo w naszej bazie ofert powyżej artykułu. Każde szkolenie, kurs czy konferencja zawiera informacje o programie zajęć, sylwetkach trenerów, wykładowców i mówców prowadzących wykłady i zajęcia, informacje do kogo dane wydarzenie jest kierowane oraz warunki przyjmowania zgłoszeń i ceny uczestnictwa. Wystarczy wybrać szkolenie, kurs lub konferencję w Warszawie, które najlepiej odpowiadają naszym otrzebom i wypełnić bezpłatny formularz rejestracyjny. Trafia on bezpośrednio do organizatora wydarzenia, który potwierdzi przyjęcie zgłoszenia i prześle wszelkie niezbędne informacje organizacyjne związane z uczestnictwem oraz płatnością za udział w wydarzeniu.

Baza umożliwia filtrowanie szkoleń i kursów w Warszawie między innymi po dacie ich realizacji, cenach (dostępne są też darmowe kursy oraz bezpłatne szkolenia i warsztaty), dostępności zniżek czy też możliwości dofinansowania. Wiele ze szkoleń, kursów i konferencji dostępnych w bazie oferowanych jest ze specjalną zniżką przy zgłoszeniu za pośrednictwem Eventis. Polecamy Państwu również zapoznanie z listą szkoleń w całym województwie mazowieckim oraz firm szkoleniowych z Warszawy i Mazowsza!

W bazie zgromadziliśmy zarówno szkolenia biznesowe, jak i dla osób indywidualnych, warsztaty praktyczne oraz kursy teoretyczne, konferencje branżowe oraz dla pracowników wybranych sektorów, kongresy, sympozja oraz seminaria.

Jak wybrać szkolenie, warsztat lub kurs w Warszawie?

Oferta ciekawych szkoleń otwartych w Warszawie jest wyjątkowo szeroka. Dostępne są zarówno szkolenia, jak też warsztaty i kursy na niemalże każdy temat zarówno od profesjonalnych dostawców usług szkoleniowych, jak i okazjonalnych organizatorów tego typu wydarzeń. Jakość dostępnych wydarzeń również jest bardzo zróżnicowana, dlatego warto poświęcić chwilę na analizę jaką ofertę wybrać. Przedstawiamy kilka zasad wyboru trafnego szkolenia, kursu czy konferencji:

 • Porównuj oferty szkoleń – na warszawskim rynku dostępne są szkolenia na bardzo wysokim poziomie merytorycznym, ale również niestety takie, których poziom organizacyjny i merytoryczny pozostawia wiele do życzenia. Dlatego podstawową zasadą powinno być porównywanie ofert szkoleń przedstawianych przez różnych dostawców. Można to zrobić łatwo i szybko między innymi w serwisie eventis.pl, który agreguje oferty kilkuset firm szkoleniowych.
 • Poznaj program szkolenia – program szkolenia powinien być możliwie dokładnie dopasowany do potrzeb naszej firmy oraz branży, w której działamy. Nic nie wpływa tak dobrze na proces uczenia się jak przykłady z życia konkretnych firm i branż. Nic też nie jest bardziej demotywujące niż zajęcia, w trakcie których znaczna część omawianych zagadnień jest nieistotna z punktu widzenia osoby uczestniczącej.
 • Sylwetki prelegentów – program szkolenia jest niezwykle ważny, ale nie mniej ważna jest umiejętność przekazania wiedzy przez prowadzących czy też trenerów. De facto ich umiejętności często są decydujące do zapewnienia efektywnej nauki. Warto więc zapoznać się z sylwetkami prowadzących, przeczytać ich życiorysy, aby dowiedzieć się czy mamy do czynienia z osobami profesjonalnymi, o znacznym dorobku zawodowym i doświadczeniu praktycznym, jeśli wymaga tego temat szkolenia.
 • Cena i warunki udziału – warto również poświęcić chwilę na analizę cen podobnych szkoleń dostępnych na rynku, gdyż rozpiętość cenowa usług szkoleniowych jest bardzo duża. Wybór pierwszej z brzegu oferty może oznaczać, że poniesiona przez nas inwestycja będzie znacząco powyżej średniej rynkowej. Z drugiej strony nie warto przy wyborze danej oferty kierować się tylko ceną. Musimy być świadomi, że na cenę szkolenia składa się cały szereg elementów, poczynając na wynagrodzeniu dla trenerów, poprzez materiały szkoleniowe, wynajem sali szkoleniowej, obiady i serwis kawowy, aż po marketing i marżę organizatora. Przesadnie niska cena może być oznaką, że organizator postanowił zaoszczędzić na jednym z tych elementów, co może znacznie wpłynąć na efektywność procesu uczenia się. Nie warto tracić czasu pracownika na udział w szkoleniu o niskiej wartości merytorycznej lub organizacyjnej – de facto wróci on bez nowych umiejętności i z niższą motywacją do pracy. Część szkoleń i kursów dostępnych w naszej bazie oferowanych jest w cenach promocyjnych, niższych niż na stronie firmy szkoleniowej. Zachęcamy do skorzystania z filtrów umożliwiających wyświetlenie szkoleń ze zniżką.
Popularne szkolenia biznesowe i ciekawe kursy Warszawa

Warszawski rynek szkoleniowy charakteryzuje się wyjątkowym bogactwem, znajdą Państwo na nim zarówno szkolenia miękkie, jak też właściwie dowolne szkolenia twarde. Stolica oferuje również liczne kursy zawodowe. Ciekawe kursy Warszawa oraz szkolenia biznesowe, które od lat cieszą się dużą popularnością to między innymi:

Zachęcamy do zapoznania się z listą kategorii szkoleń dostępną na stronie głównej eventis.pl oraz skorzystania z wyszukiwarki szkoleń.

Dlaczego warto rozważyć kursy Warszawa i szkolenia Warszawa?

W szybko zmieniającym się świecie coraz ważniejsza staje się umiejętność ustawicznego kształcenia i rozwijania swoich umiejętności. Popularność zdobywa idea lifelong learning, a więc filozofii, która zakłada, że nigdy nie powinniśmy przestawać się uczyć. Pracownikom pozwala to pozostać atrakcyjnymi na rynku pracy, pracodawcom zapewnić sobie dostęp do najświeższej wiedzy i umiejętności. Wybrane powody dla których warto brać udział w szkoleniach, w tym w kursach i szkoleniach organizowanych w Warszawie:

 • pozwalają one dokształcać się i zachować kontakt z najnowszymi zdobyczami nauki po zakończeniu edukacji formalnej, czyli studiów bądź szkoły,
 • pozwalają one zdobywać nowe umiejętności, a przy wyborze odpowiednich metod szkoleniowych również je przećwiczyć w praktyce,
 • podnoszą jakość zasobów ludzkich w przedsiębiorstwie, które decydują o jego produktywności i innowacyjności,
 • motywują one i inspirują do działania, pomagają zapobiegać wypaleniu zawodowemu i rutynie, a także lepiej radzić sobie ze stresem i zmianami, dzięki nabyciu i rozwojowi umiejętności,
 • wpływają one pozytywnie na atmosferę pracy oraz lojalność pracowników, którzy doceniają pracodawców inwestujących w ich rozwój,
 • pozwalają zapewnić konkurencyjność pracownikom i firmom na wysoko konkurencyjnym warszawskim rynku pracy,
 • jakość szkoleń, kursów i konferencji w Warszawie jest wyjątkowo wysoka dzięki dużej konkurencyjności stołecznego rynku szkoleń.
Co wybrać, szkolenie, warsztat czy kurs?

Wielu użytkowników ma problem z identyfikacją różnic pomiędzy szkoleniami, a kursami i nie powinno to dziwić, bo rozróżnienie to jest wyjątkowo płynne i niejasne. Różni organizatorzy podobne wydarzenie mogą nazywać szkoleniem, a inni kursem. Zwyczajowo szkolenie jest krótsze oraz ze ściśle określonym tematem; kursy dużo częściej wymagają dużo dłuższego czasu i często dotyczą tematów przekrojowych. W praktyce jednak pojęcia te używane są obecnie wymiennie, zarówno w odniesieniu do szkoleń i kursów stacjonarnych, jak i szkoleń i kursów online. Jeśli znalezione przez nas szkolenie jest opatrzone nazwą szkolenie otwarte oznacza to ni mniej ni więcej, że do grupy szkoleniowej może dołączyć w zasadzie każdy i szkolenie nie jest ograniczone do jakiegoś z góry ustalonego grona, w przeciwieństwie do szkoleń zamkniętych. Warsztaty natomiast mają typowo praktyczny charakter. Na ich program składają się głównie ćwiczenia, praca grupowa, dyskusje oraz gry symulacyjne.

Seminaria, kongresy i konferencje w Warszawie

Warto pamiętać, że nie tylko szkolenia, kursy i warsztaty warto brać pod uwagę szukając możliwości rozwoju zawodowego czy osobistego. Do naszej dyspozycji pozostają też konferencje, kongresy, warsztaty czy seminaria, które nie tylko dają możliwość zapoznania się z najnowszymi trendami i sprawdzoną wiedzą, ale też są miejscem nawiązywania kontaktów biznesowych, zawodowych i osobistych. Sieć kontaktów jest w dzisiejszych czasach równie cenna jak twarda wiedza czy praktyczne umiejętności w danej dziedzinie. Konferencje organizowane w Warszawie stanową doskonałą okazję do budowania sieci kontaktów, gdyż gromadzą uczestników nie tylko ze stolicy, ale z całej Polski oraz zagranicy. Warto przyjrzeć się więc bliżej ofercie kongresów i konferencji w Warszawie!

Szkolenia i kursy Warszawa

Kursy Warszawa, szkolenia Warszawa, konferencje i warsztaty w Warszawie.
FAQ

Najczęściej zadawane pytania

Najlepsze szkolenia, kursy i warsztaty w Warszawie

Dowiedz się jak działa nasza baza kursów, warsztatów oraz szkoleń w Warszawie.
Dowiedz się czym jest baza szkoleń, kursów i konferencji biznesowych Eventis.pl

W naszej bazie staraliśmy się zebrać w jednym miejscu wszystkie wydarzenia merytoryczne w Warszawie. Baza zawiera kursy i szkolenia, warsztaty, seminaria, konferencje i kongresy organizowane przez kilkaset firm szkoleniowych.

Wszystkie kursy i szkolenia oraz inne wydarzenia można wyszukiwać po temacie, miejscu i dacie realizacji, cenach i zniżkach, a także dostępności dofinansowania. Użytkownicy mogą również sprawdzić czy organizator szkolenia lub kursu wystawia certyfikat lub zaświadczenie dla uczestników.

Zebranie w jednym miejscu tak wielu ofert pozwala porównać je zarówno pod względem programu zajęć, jak i cen oraz terminów i wybrać najlepsze szkolenie w Warszawie, kurs, warsztaty lub konferencję!

To bardzo proste, zapoznaj się z listą dostępnych wydarzeń i wybierz najlepsze dla siebie, a następnie wypełnij bezpłatny formularz rejestracji dostępny na stronie wydarzenia. Trafi on natychmiast do opiekuna, który potwierdzi rejestrację i przekaże wszelkie informacje organizacyjne, w tym jak dokonać płatności, gdzie odbędzie się kurs lub szkolenie itp.

Korzystanie z serwisu Eventis.pl w celu znalezienia kursu, szkolenia lub innego wydarzenia oraz zapisania się na nie jest całkowicie darmowe.

Rynek szkoleń i kursów w Warszawie jest bardzo zróżnicowany. W ofercie znajdziemy zarówno darmowe kursy, jak i płatne szkolenia i kursy. Oferta kursów za darmo jest ograniczona, ale znajdziemy też dużo szkoleń w cenie od kilkudziesięciu złotych. Zaawansowane programy rozwojowe mogą jednak kosztować nawet kilka tysięcy złotych, dlatego w serwisie umożliwiamy wyszukiwanie ofert po cenie, dostępności zniżek, a nawet dofinansowania ze środków publicznych.

Jeśli organizujesz szkolenie, kurs, warsztaty lub konferencje w Warszawie możesz umieścić informacje o swoim wydarzeniu w naszej bazie zupełnie za darmo w podstawowym zakresie. Sprawdź zakładkę Nasza oferta lub skontaktuj się z nami poprzez formularz kontaktowy.
Bądź na bieżąco

Ostatnie artykuły, poradniki oraz newsy

Rodzaje szkoleń: poznaj rodzaje, typy i formy szkoleń
10 lutego 2022
Rodzaje szkoleń: poznaj rodzaje, typy i formy szkoleń

Zastanawiasz się jakie są rodzaje szkoleń i jaki rodzaj szkolenia warto wybrać? Sprawdź nasz krótki przegląd poświęcony różnym rodzajom szkoleń.

Czytaj więcej
Model Coso – czym jest i jakie korzyści przynosi organizacjom?
10 lipca 2024
Model Coso – czym jest i jakie korzyści przynosi organizacjom?

Dowiedz się czym jest model Coso (Coso framework) oraz jakie korzyści dla organizacji przynosi wdrożenie zintegrowanego zarządzania ryzykiem w oparciu o ten model.

Czytaj więcej
Sygnalista i ochrona sygnalistów - kto to jest sygnalista i jakiej ochronie podlega?
9 lipca 2024
Sygnalista i ochrona sygnalistów - kto to jest sygnalista i jakiej ochronie podlega?

Dyrektywa o sygnalistach nakłada szereg obowiązków z zakresu ochrony sygnalistów - zarówno na firmy, jak też urzędy, oświatę i inne jednostki publiczne. Dowiedz się kim jest sygnalista, na czym polega ochrona sygnalistów i jak ją wdrożyć?

Czytaj więcej
Kursy na kierownika oraz wychowawcę wypoczynku – dlaczego warto?
5 lipca 2024
Kursy na kierownika oraz wychowawcę wypoczynku – dlaczego warto?

Organizacja wypoczynku dla dzieci i młodzieży to zadanie wymagające odpowiedzialności, wiedzy i umiejętności. Kursy na kierownika i wychowawcę wypoczynku dostarczają tej wiedzy, a także pozwalają uzyskać certyfikat MEN.

Czytaj więcej
Kurs Warszawa, Szkolenie Warszawa, Konferencja Warszawa

Zapisz się, aby otrzymywać powiadomienia, gdy pojawi się nowe szkolenie Warszawa, kurs Warszawa, warsztaty lub konferencja!