Wyszukiwanie
Słowo kluczowe:
Np.: temat, miasto, nazwa organizatora...

Adres WWW wydrukowanej strony: https://eventis.pl//szkolenie/asystent-zarzadu-i-rady-nadzorczej-72031-id608

Informacje o szkoleniu

 • Asystent Zarządu i Rady Nadzorczej


  ID szkolenia: 72031
  Typ: Szkolenia
  Kategoria:
 • Termin szkolenia:

  Adres szkolenia:

  Ibis Wrocław Centrum
  -
  Wrocław
  Godziny zajęć (czas trwania):
  9.00-16.00
 • Organizator szkolenia:

  Langas Group
  Krakowskie Przedmieście 79
  00-079 Warszawa
  woj. mazowieckie
  O firmie Inne oferty firmy
Langas Group
Zadaj pytanie:
Zgłoś uczestnictwo:
Wyszukaj inne
Szkolenia

Opis szkolenia

Informacje podstawowe o szkoleniu:

PRAWO, ZARZĄD

Warsztaty dla Asystentów Zarządu i Rady Nadzorczej to zbiór najistotniejszej wiedzy prawno-organizacyjnej w obsłudze organów spółki. Podczas dwudniowych zajęć uczestnicy poznają nie tylko interpretacje zapisów, najnowsze orzecznictwo, ale prześledzą metody postępowania i stosowania skutecznych rozwiązań w zakresie organizacji i wsparcia organów spółki. Szczegółowa analiza dokumentacji pojawiającej się w obsłudze zarządu oraz rady nadzorczej ma stanowić wsparcie dla tworzenia bezpiecznego i funkcjonalnego wsparcia dla organów spółki.

Szkolenie skierowane jest do:

Asystenci Zarządu, Asystenci Rady Nadzorczej
Asystenci Prezesa, Asystenci Kierownika Biura Zarządu
Specjaliści ds. obsługi władz spółki
Specjaliści ds. organizacyjnych
Referenci w biurach zarządu

Program szkolenia:

Coach i Trener Biznesu. Absolwent Uniwersytetu Jagiellońskiego, Université de Lille oraz studiów Coachów ICF – Coaching Biznesowy.

Obok wiedzy nabytej w ramach programów akademickich oraz licznych treningów biznesowych, w pracy z Klientami wykorzystuje ponad 20-letnie doświadczenie zawodowe.

W swojej karierze m.in. zarządzał projektami oraz zespołami w firmach branży energetycznej,współpracował z międzynarodowymi korporacjami sektora HORECA, a także z europejskimi instytucjami jak np. Europejska Agencja Bezpieczeństwa i Zdrowia w Pracy czy European Trade Union Institute.

Na co dzień doradza, motywuje, szkoli specjalistów, managerów oraz liderów małego i dużego biznesu. W szczególności wspiera poprzez pomoc w doskonaleniu kompetencji: skutecznej komunikacji, w tym wystąpień publicznych, budowania i efektywnego zarządzania zespołem, planowania, reagowania na zmianę, wywierania wpływu oraz innych umiejętności liderskich.

Jest twórcą i realizatorem autorskich programów coachingowo – szkoleniowych z zakresu przywództwa w bezpieczeństwie, projektów szkoleniowych dla organizacji społecznych oraz cyklu warsztatów dla młodych liderów. Po pracy – mąż, tata, miłośnik sportu i dobrych książek.

Informacje o prelegentach:

Radca prawny, specjalizuje się w obszarze kontraktów handlowych, obsługi organów spółki, odpowiedzialności członków zarządu i rady nadzorczej, poprawy efektywności funkcjonowania biura zarządu i rady nadzorczej. Ekspert prawa nieruchomości.

Prowadzi szkolenia od 10 lat. Realizowała projekty zarówno na rzecz sektora prywatnego jak i publicznego. Jako cel stawia sobie wysoki poziom merytoryczny szkoleń przy jednoczesnym przystępnym sposobie przekazywania wiedzy.

Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji UKSW, absolwentka studiów podyplomowych Fundusze Strukturalne Unii Europejskiej oraz studiów podyplomowych Prawa Rosyjskiej Federacji. Wspólnik Kancelarii Radców Prawnych Romana Pietruk, Łukasz Pietruk s.c.

Koszt i warunki udziału

Ceny:

 • 1170 +VAT

Cena zawiera:

CENA ZAWIERA: uczestnictwo w szkoleniu dla jednej osoby, materiały szkoleniowe, certyfikat obiady, poczęstunek podczas przerw

Dofinansowanie z UE:

Nie.

Warunki udziału i przyjmowania zgłoszeń:

-

Wydarzenie: Asystent Zarządu i Rady Nadzorczej