Szkolenie

Asystent Zarządu i Rady Nadzorczej

O szkoleniu

PRAWO, ZARZĄD

Warsztaty dla Asystentów Zarządu i Rady Nadzorczej to zbiór najistotniejszej wiedzy prawno-organizacyjnej w obsłudze organów spółki. Podczas dwudniowych zajęć uczestnicy poznają nie tylko interpretacje zapisów, najnowsze orzecznictwo, ale prześledzą metody postępowania i stosowania skutecznych rozwiązań w zakresie organizacji i wsparcia organów spółki. Szczegółowa analiza dokumentacji pojawiającej się w obsłudze zarządu oraz rady nadzorczej ma stanowić wsparcie dla tworzenia bezpiecznego i funkcjonalnego wsparcia dla organów spółki.
Kto powinien wziąć udział?
Asystenci Zarządu, Asystenci Rady Nadzorczej
Asystenci Prezesa, Asystenci Kierownika Biura Zarządu
Specjaliści ds. obsługi władz spółki
Specjaliści ds. organizacyjnych
Referenci w biurach zarządu

Program szkolenia

Coach i Trener Biznesu. Absolwent Uniwersytetu Jagiellońskiego, Université de Lille oraz studiów Coachów ICF – Coaching Biznesowy.

Obok wiedzy nabytej w ramach programów akademickich oraz licznych treningów biznesowych, w pracy z Klientami wykorzystuje ponad 20-letnie doświadczenie zawodowe.

W swojej karierze m.in. zarządzał projektami oraz zespołami w firmach branży energetycznej,współpracował z międzynarodowymi korporacjami sektora HORECA, a także z europejskimi instytucjami jak np. Europejska Agencja Bezpieczeństwa i Zdrowia w Pracy czy European Trade Union Institute.

Na co dzień doradza, motywuje, szkoli specjalistów, managerów oraz liderów małego i dużego biznesu. W szczególności wspiera poprzez pomoc w doskonaleniu kompetencji: skutecznej komunikacji, w tym wystąpień publicznych, budowania i efektywnego zarządzania zespołem, planowania, reagowania na zmianę, wywierania wpływu oraz innych umiejętności liderskich.

Jest twórcą i realizatorem autorskich programów coachingowo – szkoleniowych z zakresu przywództwa w bezpieczeństwie, projektów szkoleniowych dla organizacji społecznych oraz cyklu warsztatów dla młodych liderów. Po pracy – mąż, tata, miłośnik sportu i dobrych książek.

Czas trwania

9.00-16.00

Prelegenci

Cytat
Radca prawny, specjalizuje się w obszarze kontraktów handlowych, obsługi organów spółki, odpowiedzialności członków zarządu i rady nadzorczej, poprawy efektywności funkcjonowania biura zarządu i rady nadzorczej. Ekspert prawa nieruchomości.

Prowadzi szkolenia od 10 lat. Realizowała projekty zarówno na rzecz sektora prywatnego jak i publicznego. Jako cel stawia sobie wysoki poziom merytoryczny szkoleń przy jednoczesnym przystępnym sposobie przekazywania wiedzy.

Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji UKSW, absolwentka studiów podyplomowych Fundusze Strukturalne Unii Europejskiej oraz studiów podyplomowych Prawa Rosyjskiej Federacji. Wspólnik Kancelarii Radców Prawnych Romana Pietruk, Łukasz Pietruk s.c.

Gdzie i kiedy

Wrocław 20 - 21 kwietnia 2020
Ibis Wrocław Centrum

Wrocław

-

woj. dolnośląskie

Zapisz się

Cena 1
+VAT
1170 PLN
Cena zawiera:
  • CENA ZAWIERA: uczestnictwo w szkoleniu dla jednej osoby, materiały szkoleniowe, certyfikat obiady, poczęstunek podczas przerw
Zapisz się

Organizator

Langas Regtech sp. z o.o.
00-545 Warszawa
ul. Marszałkowska 58 lok. 15
woj. mazowieckie
W czasach dynamicznych zmian, postaw na firmę, która wie, co to znaczy SKUTECZNOŚĆ! Co nas wyróżnia? 1. Eksperci - nasi eksperci przechodzą najtrudniejszy etap selekcji doboru kadry trenerskiej szkoleń. Wśród nich jesteśmy uważani za najbardzie...
FAQ

Najczęściej zadawane pytania

Prosimy o przejście do sekcji Zapisz się, aby wypełnić formularz zgłoszenia w wydarzeniu. Po jego wysłaniu organizator skontaktuje się celem potwierdzenia przyjęcia zgłoszenia i przekazania szczegółów organizacyjnych.

-

Kontakt

Masz pytania? Napisz do nas

Wypełnij formularz

Uzupełnij pole
Wybierz termin wydarzenia
Uzupełnij pole
Uzupełnij pole
Uzupełnij wiadomość
Potwierdź, że nie jesteś botem.
Musisz zaakceptować regulamin.

Dane kontaktowe

Langas Regtech sp. z o.o.
00-545 Warszawa ul. Marszałkowska 58 lok. 15
Darmowy biuletyn informacyjny

Zapisz się do newslettera i otrzymuj powiadomienia o nowych wydarzeniach!