Bezpieczeństwo i higiena pracy w hotelach i restauracjach

O szkoleniu

Każde szkolenie realizujemy w oparciu o szczegółowy program opracowany z uwzględnieniem rodzajów i warunków prac wykonywanych przez uczestników.

Szkolenia kończą się egzaminem sprawdzającym przyswojenie przez uczestnika wiedzy objętej programem szkolenia oraz umiejętności wykonywania lub organizowania pracy zgodnie z przepisami i zasadami bezpieczeństwa i higieny pracy.

Szkolenia pracowników zatrudnionych na stanowiskach robotniczych przeprowadzamy w formie instruktażu i wykładu, natomiast pracodawcom, osobom kierującym oraz pracownikom administracyjno-biurowym proponujemy kurs stacjonarny lub samokształcenie kierowane.

Kto powinien wziąć udział?

Organizujemy szkolenia okresowe z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy dla:

 • pracodawców (prezesi, dyrektorzy)
 • kierujących pracownikami (kierownicy, menadżerowie wszystkich działów)
 • pracowników administracyjno-biurowych (pracownicy recepcji, działu marketingu)
 • pracowników zatrudnionych na stanowiskach robotniczych (kucharze, kelnerzy, pracownicy służby pięter)

Program szkolenia

Każdy uczestnik szkolenia organizowanego w formie samokształcenia kierowanego otrzymuje płytę CD zawierającą skrypt szkoleniowy, zbiór przepisów prawnych, zestawy pytań kontrolnych oraz wykaz stron i portali internetowych poświęconych tematyce ochrony pracy. Po zapoznaniu się z przekazanym materiałem uczestnicy przystępują do egzaminu testowego. Pozytywny wynik egzaminu stanowi podstawę do otrzymania zaświadczenia o ukończeniu szkolenia. W trakcie trwania szkolenia uczestnicy mają ponadto możliwość telefonicznych konsultacji z wykładowcą problematyki bhp.

Czas trwania

2 dni

Terminy i miejsca

Zapoznaj się z aktualnymi terminami tego szkolenia bądź zapisz na powiadomienia o nowych terminach.

Szkolenie odbywa się w hotelu w Łodzi. Nabór trwa ciągle, wystarczy dokonać zgłoszenia.

Rejestracja

Cena standardowa
za osobę
162
+23% VAT
Cena zawiera:
 • udział w zajęciach
 • materiały szkoleniowe
 • certyfikat uczestnictwa
 • serwis obiadowy
 • przerwy kawowe
Zapisz się

Organizator

CeDeKa Centrum Doskonalenia Kadr
86-105 Świecie
Kiepury 30
woj. kujawsko-pomorskie
„CEDEKA” Centrum Doskonalenia Kadr pragnie być ośrodkiem pomocnym przedsiębiorstwom w podnoszeniu skuteczności ich działania i zdobywaniu przewagi konkurencyjnej. Organizujemy profesjonalne, odpowiadające oczekiwaniom szkolenia, skierowa...
FAQ

Najczęściej zadawane pytania

Prosimy o przejście do sekcji Zapisz się, aby wypełnić formularz zgłoszenia w wydarzeniu. Po jego wysłaniu organizator skontaktuje się celem potwierdzenia przyjęcia zgłoszenia i przekazania szczegółów organizacyjnych.

Prosimy o wypełnienie formularza zgłoszenia dostępnego na górze strony. Po jego otrzymaniu skontaktujemy się, aby potwierdzić zgłoszenie i przekazać wszystkie informacje organizacyjne.

Podczas wypełniania formularza rejestracji zaznacz opcję "Oświadczam, że udział będzie finansowany ze środków publicznych, proszę o wystawienie faktury z zerową stawką VAT."

Jeśli potrzebujesz zarejestrować organizatora w wewnętrznym systemie zamówień możesz zrobić to na dwa sposoby. W trakcie wypełniania zgłoszenia w polu Uwagi przekaż tą informację - opiekun szkolenia skontaktuje się w celu dopełnienia formalności. Możesz to również zrobić samodzielnie z użyciem poniższych danych:
 • Nazwa firmy: CeDeKa Centrum Doskonalenia Kadr
 • Ulica i nr: Kiepury 30
 • Kod pocztowy: 86-105
 • Miejscowość: Świecie
 • Numer NIP: 5591658804

Najszybszym sposobem kontaktu z organizatorem i uzyskania dodatkowych informacji jest wypełnienie formularza kontaktowego. Możesz też zadzwonić do organizatora.
Kontakt

Masz pytania? Napisz do nas

Wypełnij formularz

Uzupełnij pole
Uzupełnij pole
Wybierz termin wydarzenia
Uzupełnij pole
Uzupełnij pole
Uzupełnij wiadomość
Potwierdź, że nie jesteś botem.
Musisz zaakceptować regulamin.

Dane kontaktowe

Eventis.pl
04-395 Warszawa ul. Siennicka 22/22
Powiadomienia o nowych terminach

Zapisz się, aby otrzymywać powiadomienia o nowych terminach tego wydarzenia!