Wyszukiwanie
Słowo kluczowe:
Np.: temat, miasto, nazwa organizatora...

Adres WWW wydrukowanej strony: https://eventis.pl//szkolenie/bezplatne-szkolenie-pokazowe-pt-budowanie-i-motywowanie-zespolow-negocjacje-i-rozwiazywanie-konfliktow-40121-id4653

Informacje o szkoleniu

 • Bezpłatne szkolenie pokazowe pt.: Budowanie i motywowanie zespołów, negocjacje i rozwiązywanie konfliktów.


  ID szkolenia: 40121
  Typ: Szkolenia
  Kategoria: Kadry, Human Resources
 • Termin szkolenia:

  Adres szkolenia:

  Hotel
  Poznańska 35
  62-020 Swarzędz
  Godziny zajęć (czas trwania):
  10:00 - 16:30
 • Organizator szkolenia:

  Intelkom Paweł Ciągło
Zadaj pytanie:
Zgłoś uczestnictwo:
Wyszukaj inne
Szkolenia

Opis szkolenia

Informacje podstawowe o szkoleniu:

Szkolenie pokazowe zawierające fragmenty naszego NOWEGO cyklu warsztatów.
Decyzja o inwestowaniu w szkolenia pracowników powinna być dobrze przemyślana. Konsekwencją dobrego wyboru są nie tylko dobrze zainwestowane pieniądze ale coś znacznie cenniejszego - CZAS.

Z tego powodu zapraszamy Państwa na bezpłatne szkolenie pokazowe zawierające fragmenty naszego NOWEGO cyklu warsztatów.
Nowe szkolenia prowadzone będą przy współpracy ekonomistów, psychologów, pedagogów i mistrzów neurolingwistycznego programowania - będących jednocześnie praktykami biznesu. Na szkoleniu pokazowym będziecie Państwo mieli możliwość sprawdzenia kompetencji i stylu pracy naszych Trenerów, przede wszystkim jednak przekonacie się o nadzwyczajnej skuteczności warsztatów - łączących biznesowe doświadczenie i wiedzę ekonomiczną z psychologią, nowoczesną pedagogiką i neurolingwistycznym programowaniem.

Szkolenie skierowane jest do:

Kadra zarządzająca, przedstawiciele działów HR, osoby poszukujące solidnego partnera do wspierania pracowników w rozwoju.

Program szkolenia:

Tematy i zagadnienia szkolenia pokazowego:
- „Decydent, kto to tak naprawdę jest?” - elementy warsztatów z negocjacji - prowadzący Helmut V. Gläser
- „Konflikt interpersonalny w pracy – przyczyny, rozpoznanie, rozwiązania” - warsztaty Beaty Strzyżewskiej
- „Aby grupa stała się zespołem - porozumiewanie się na świadomym i nieświadomym poziomie jako narzędzia budowania i motywowania zespołów” – poprowadzi Katarzyna Stróżyńska.

Informacje o prelegentach:

1. Helmut V. Gläser
Ekonomista, socjolog, uznany trener biznesu. Absolwent Fakultetu Ekonomii i Socjologii Albert-Ludwigs-Universität we Freiburgu/Br. Od 1977 roku pracował jako dyrektor regionalny w Volkswohlbund Versicherung A.G. - niemieckiej firmy ubezpieczeniowej. W roku 1979 przeszedł do przemysłu farmaceutycznego, gdzie zaliczył wszystkie szczeble kariery od przedstawiciela handlowego, managera produktu, szefa managerów produktów do dyrektora ds. marketingu w firmach: Gödecke AG (Niemcy), Sanofi Pharma (Francja), Winthrop Sterling Drug (USA) i Ferring (Szwecja).
Helmut V. Gläser posiada bardzo duże doświadczenie w zarządzaniu, w kierowaniu zespołem, prowadzeniu negocjacji, rozwiązywaniu sytuacji konfliktowych. Od 1994 roku jest trenerem i coachem, cenionym zarówno przez handlowców jak i przez najwyższą kadrę menedżerską międzynarodowych koncernów. Jest również angażowany jako Interim Operations Menager.

2. Beata Strzyżewska
Psycholog - absolwentka wydziału psychologii na UAM, mediator w sprawach cywilnych i gospodarczych na liście mediatorów w Sądzie Okręgowym, dyplomowany doradca zawodowy, coach kariery. Prowadzi szkolenia integrując swoją wiedzę i doświadczenie z obszarów psychologii, nowoczesnej pedagogiki i biznesu. Jest specjalistą w szkoleniach wspierających skuteczną komunikację interpersonalną, rozwijających kompetencje twórczego myślenia oraz kompetencje biznesowe – networking, etykieta w biznesie. Jako mediator prowadzi mediacje w konfliktach pracowniczych, wizerunkowych i przy roszczeniach, a także szkolenia: jak radzić sobie z trudnymi współpracownikami; kiedy zaczyna się mobbing. Jest autorką treningów radzenia sobie ze stresem i wypaleniem zawodowym, wykorzystuje techniki arteterapii, wizualizacyjne i medytacyjne. Jako wykładowca prowadzi zajęcia na studiach podyplomowych kształcących doradców zawodowych i pedagogów pracy. Z powodzeniem prowadzi własną firmę Pracownię Rozwoju i Kariery Wygraj Siebie, współpracuje z wieloma firmami i instytucjami edukacyjnymi.

3. Katarzyna Stróżyńska MBA
Trener, doradca rozwoju osobistego - Praktyk NLP, Master NLP -
Pedagog - nauczyciel mianowany z wieloletnim doświadczeniem. Absolwentka Państwowej Wyższej Szkoły Sztuk Plastycznych w Poznaniu na Wydziale Edukacji Artystycznej (Dyplom z wyróżnieniem w 1994) i Studium Nauczycielskiego we Wrocławiu.
Ekonomista z doświadczeniem w organizacji i zarządzaniu - własna firma od 1991 roku. Dyplom MBA - Nottingham Trent University i Wielkopolskiej Szkoły Biznesu przy AE w Poznaniu; studia podyplomowe: Public Relations w WSB w Poznaniu, Promocja i Reklama na UAM.
Prowadzi szkolenia m.in. z: komunikacji i porozumiewania; technik sprzedaży; zarządzania zespołami - budowania, motywowania, integracji; rozwoju osobistego i zarządzania własnym życiem, nowoczesnych metod szybkiego uczenia się i uczenia innych; technik wywierania wpływu i obrony przed manipulacjami.
Korzysta z osiągnięć neuropsychologii, posługuje się technikami NLP, superlearningu, arteterapii i nowoczesnego coachingu biznesowego. Pracowała m.in. dla Grupy Kapitałowej VOX 1995 - 2003, Centrum Sztuki i Biznesu Stary Browar 2005-2007.

Koszt i warunki udziału

Ceny:

 • bezpłatne bezpłatne

Cena zawiera:

Udział w szkoleniu pokazowym, obiad, przerwy kawowe, materiały szkoleniowe.

Dofinansowanie z UE:

Nie.

Warunki udziału i przyjmowania zgłoszeń:

Warunkiem uczestnictwa w szkoleniu pokazowym jest wypełnienie i wysłanie do biura "Uruchom głowę, rozwiń skrzydła" Karty Zgłoszenia Udziału w Szkoleniu Pokazowym, która jest do ściągnięcia z www.uruchomglowe.pl. Zakwalifikowani uczestnicy otrzymają Potwierdzenie Uczestnictwa.
Rekrutację kończymy 20.04.2012 roku o 16:30.

Wydarzenie: Bezpłatne szkolenie pokazowe pt.: Budowanie i motywowanie zespołów, negocjacje i rozwiązywanie konfliktów.