Wyszukiwanie
Słowo kluczowe:
Np.: temat, miasto, nazwa organizatora...

Adres WWW wydrukowanej strony: https://eventis.pl//szkolenie/certyfikowany-kurs-rachunkowosci-od-podstaw-on-line-w-czasie-rzeczywistym-kod-zawodu-331301-75910-id56596

Informacje o szkoleniu

 • Certyfikowany Kurs Rachunkowości od podstaw ON-LINE w czasie rzeczywistym (Kod zawodu: 331301)


  ID szkolenia: 75910
  Typ: Szkolenia
  Kategoria: Księgowość, rachunkowość, podatki
 • Termin szkolenia:

  Informacje o platformie szkoleniowej oraz wymaganiach technicznych:

  Kurs odbywa się w systemie niestacjonarnym za pośrednictwem platformy internetowej. Wymogiem uczestnictwa w Kursie jest połączenie z Internetem oraz możliwość korzystania z komputera.
  Godziny zajęć (czas trwania):
  09.01.2021 r. w godz. 8:30-14.30 - zajęcia z doradcą podatkowym 16.01.2021 r. w godz.8:30-14.30 23.01.2021 r. w godz. 8:30-14.30 30.01.2021 r. w godz. 8:30-14.30 06.02.2021 r. w godz. 8:30-14.30 13.02.2021 r. w godz. 8:30-14.30 20.02.2021 r. w godz. 8:30-14.30 Egzamin odbędzie się: 20.02.2021 r. Będzie się odbywał on line. Nie pobieramy dodatkowych opłat za egzamin. Egzamin nie jest obowiązkowy.
 • Organizator szkolenia:

  Tax Consilium Sp z o.o.
  ul. Rynek Główny 30/37
  31-010 Kraków
  woj. małopolskie
  O firmie Inne oferty firmy
Tax Consilium Sp z o.o.
Zadaj pytanie:
Zgłoś uczestnictwo:
Wyszukaj inne
Szkolenia

Opis szkolenia

Informacje podstawowe o szkoleniu:

Chcesz rozpocząć karierę w rachunkowości? Doskonale trafiłeś! Zdobądź wiedzę i umiejętności, zyskaj przewagę na rynku pracy!

Postaw na sprawdzoną jakość! Weź udział w najbliższej edycji Kursu i zdobądź Certyfikat z kodem zawodu 331301 wg kwalifikacji zawodów i specjalności MPIPS oraz Zaświadczenie MEN!

W 2019 r. według autentycznych ocen Uczestników Certyfikowany Kurs Rachunkowości od podstaw został oceniony na: 5,35 /6

Celem kursu rachunkowości od podstaw jest przygotowanie Ciebie do zawodu księgowego. Wychodzimy z założenia, że 30% teorii i 70% praktyki daje Ci 100% gwarancji na sukces w rozwoju Twojej kariery zawodowej.

Kurs rachunkowości od podstaw ma szeroki zakres tematyczny, dzięki czemu zyskasz praktyczną umiejętność prowadzenia księgowości spółek prawa handlowego. Każdy moduł rozpoczyna się od teoretycznego wprowadzenia. Wyjaśnimy Ci najważniejsze pojęcia i nauczymy posługiwania się terminologią. Wprowadzimy w regulacje, a przy użyciu metody color accounting nauczysz się działania na planie kont. Będziemy wspólnie liczyć zadania, wypełniać autentyczne dokumenty, analizować case studies. Zaksięgujesz (autentyczne!) faktury, wypełnisz dokumenty, stworzysz proste listy płac, naliczysz podatki i stworzysz roczne sprawozdanie finansowe na podstawie ksiąg rachunkowych. Na zajęciach zrobisz więc dokładnie to, co robią na co dzień pracownicy działów księgowych i biur rachunkowych. Tak prowadzone warsztaty w praktyce przygotują Cię do samodzielnej pracy. Co ważne, poza zajęciami księgowymi odbędziesz także 8h zajęć z doradcą podatkowym.

Szkolenie skierowane jest do:

Ten Kursu jest właśnie dla Ciebie, jeśli:
- Nie posiadasz wiedzy z zakresu księgowości kurs prowadzony jest od podstaw
- Posiadasz niewielkie doświadczenie w tej dziedzinie i chcesz pogłębić lub uaktualnić swoją wiedzę
- Chcesz rozpocząć pracę w obszarze rachunkowości
- Prowadzisz swoją firmę i chciałbyś efektywniej zarządzać jej finansami, samodzielnie ją rozliczać lub po prostu zrozumieć, co robi dla Ciebie Twoja księgowa
- Chcesz podnieść swoje szanse na rynku pracy
- Posiadasz co najmniej średnie wykształcenie

Program szkolenia:

I Moduł: Podatki w praktyce biznesowej, podatek PIT - 8 h z doradcą podatkowym
II Moduł: Podstawy rachunkowości z elementami etyki zawodowej - 8 h
III Moduł: Efektywne zarządzanie majątkiem. Środki trwałe - 8 h
IV Moduł: Rozrachunki, ewidencja zakupu, sprzedaży i obrotu towarów - 8 h
V Moduł: Koszty zatrudnienia, różne możliwości - 8 h
VI Moduł: Przychody i koszty, zasady ustalania wyniku finansowego - 8 h
VII Moduł: Sprawozdanie finansowe i rozliczenie podatku CIT I VAT - 8 h

Informacje o prelegentach:

Maria Chochorek - ekspert z dziedziny rachunkowości, wieloletni Główny Księgowy, Dyrektor Finansowy Tax Consilium Sp. z o.o. oraz trener.
W swojej karierze kierowała działami księgowymi spółek z kapitałem polskim i zagranicznym m.in. w Polskapresse Gazeta Krakowska, Polskie Wydawnictwo Muzyczne, StalNet i spółdzielni mieszkaniowej Na Kozłówce. Ściśle współpracowała z syndykiem Sądu Rejonowego w Krakowie, rozliczając Grupę Kapitałową. Absolwentka Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie. Posiada Certyfikat Księgowy wydany przez Ministerstwo Finansów nr 49290/2011. Członek Polskiego Towarzystwa Ekonomicznego, sygnatariusz Kodeksu Zawodowej Etyki Rachunkowości, aktywny członek Stowarzyszenia Księgowych w Polsce oddział w Krakowie. 

Iwona Biernat - Baran - doradca podatkowy nr wpisu 12273, prawnik oraz trener. Z sukcesem zarządza kancelarią podatkową, wchodząc w skład jej zarządu. Posiada szerokie doświadczenie zawodowe, które zdobywała m.in. pracując w charakterze inspektora Izby Skarbowej w Krakowie, gdzie zajmowała się orzecznictwem w zakresie podatku dochodowego, opracowaniem decyzji, postanowień i innych pism wydawanych w trakcie postępowania odwoławczego i zażaleniowego oraz przygotowaniem odpowiedzi na skargi do WSA i NSA. Przez kilka lat była również pracownikiem urzędu skarbowego, gdzie odpowiadała za przeprowadzenie kontroli skarbowych, przygotowywanie projektów decyzji, odwołań, postanowień w zakresie zobowiązań podatkowych, a także orzecznictwem w zakresie podatku dochodowego od osób fizycznych i podatków pośrednich. 

Koszt i warunki udziału

Ceny:

 • 1179 zł za osobę (VAT zw.)

Cena zawiera:

56h lekcyjnych, zaświadczenie MEN o ukończeniu Kursu Rachunkowość od podstaw, certyfikat Księgowego z kodem zawodu wg klasyfikacji MPiPS, 30 dni opieki poszkoleniowej, autorskie materiały szkoleniowe, atrakcyjne zniżki i rabaty na kolejne kurs, możliwość spłaty w ramach 0%, pakiet e-learningu

Dostępne zniżki:

 • 5 % zniżki przy zapisie z inną osobą
 • 10 % zniżki dla studentów

Dofinansowanie z UE:

Nie.

Warunki udziału i przyjmowania zgłoszeń:

Warunkiem uczestnictwa jest ukończenie 18 roku życia oraz co najmniej średnie wykształcenie. Wszystkie szczegóły dostępne są na stronie internetowej: taxconsilium.com


Wydarzenie: Certyfikowany Kurs Rachunkowości od podstaw ON-LINE w czasie rzeczywistym (Kod zawodu: 331301)