Szkolenie: CHARYZMATYCZNY LIDER - TRENING

Wyszukiwanie
Słowo kluczowe:
Np.: temat, miasto, nazwa organizatora...
Kategoria:

Adres WWW wydrukowanej strony: https://eventis.pl//szkolenie/charyzmatyczny-lider---trening-68364

Informacje o szkoleniu

 • CHARYZMATYCZNY LIDER - TRENING


  ID szkolenia: 68364
  Kategoria: Szkolenia i Kursy
  Branża/temat: Umiejętności osobiste
 • Adres szkolenia:

  Hotel Duet*** Wrocław
  ul. Św. Mikołaja 47-48
  50-127 Wroclaw
  woj. dolnośląskie
 • Termin szkolenia:

  Data: 2-3.03.2017
  Godziny zajęć (czas trwania):
  PLAN SZKOLENIA:

  1 dzień szkolenia:
  godz. 10.00 - 11.30 /Rozpoczęcie, zajęcia 2 godz./
  godz. 11.30 - 11.45 /przerwa na kawę/
  godz. 11.45 - 13.15 /c.d. zajęć 2 godz./
  godz. 13.15 - 14.00 /lunch/
  godz. 14.00 - 15.30 /c.d. zajęć 2 godz./

  2 dzień szkolenia:
  godz. 9.00 - 11.15 /c.d zajęć 3 godz./
  godz. 11.15 - 11.30 /przerwa na kawę/
  godz. 11.30 - 13.00 /c.d. zajęć 2 godz./
  godz. 13.00 - 13.45 /lunch/
  godz. 13.45 - 15.15 /c.d. zajęć 2 godz./
 • Organizator szkolenia:

  Fundacja Promocji Edukacyjnej ORYLION
  Aleja Warszawska 102
  20-824 Lublin
  woj. lubelskie
  O firmie Inne oferty firmy
Fundacja Promocji Edukacyjnej ORYLION
Zadaj pytanie:
Zgłoś uczestnictwo:
Narzędzia: Poleć znajomemu Drukuj
Wyszukaj inne
Szkolenia i Kursy

Opis szkolenia

Informacje podstawowe o szkoleniu:

Celem szkolenia jest wykształcenie i/lub wzmocnienie kompetencji przywódczych menedżerów średniego i wyższego stopnia. Wskazanie możliwości angażowania naturalnych kompetencji w pracę z zespołem, gospodarowanie energią zarządczą i wyposażenie w zestaw sprawdzonych technik i narzędzi potrzebnych do optymalnego zarządzania zespołem z zachowaniem funkcji przywódczej.

Szkolenie skierowane jest do:

Szkolenie adresowane jest dla menedżerów, którzy, na co dzień zarządzają pracownikami oraz dla osób przygotowywanych do pełnienia funkcji kierowniczych l osób zainteresowanych rozwojem własnych kompetencji w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi z perspektywy lidera zespołu.

Program szkolenia:

PROGRAM SZKOLENIA
Dlaczego warto – korzyści ze szkolenia:

Dzięki rozpoznaniu obszarów zarządczych i przywódczych uczestnicy wiedzą jakich narzędzi i technik używać w konkretnych sytuacjach dynamiki grupowej, potrafią łączyć obie role a także wzmacniać punktowo te kompetencje, które są konieczne charyzmatycznemu przywódcy. Korzysta nie tylko uczestnik, ale także kierowany przez niego zespół, który szybko doświadcza zmian jakościowych zarówno w obszarze komunikacji, jak i zarządzania.

Główne zagadnienia:

Podczas szkolenia będą poruszane zagadnienia związane z: rolą lidera i menadżera, komunikacją, zarządzaniem czasem i zadaniami, zarządzaniem stresem, prezentacjami i wystąpieniami publicznymi oraz zarządzaniem konfliktem.

Blok 1 Rola lidera i jego miejsce w grupie: role w zespole, lider jako element grupy, świadomy wybór stylu zarządzania.

Blok 2 Narzędzia lidera do zarządzania konfliktami i procesami: komunikacja, narządzia online i offline, diagnoza sytuacji w grupie.

Blok 3 Kompetencje lidera – zarządzanie i motywowanie, motywacja a satysfakcja, narzędzia motywacji rola w negocjacjach

Blok 4 Wystąpienia publiczne i prezentacje: wystąpienia, prezentacje, radzenie sobie ze stresem

Blok 5 Lider na czas zmian – przywództwo transformacyjne, lider jako agent, zmiany, przygotowanie zmiany, monitorowanie dynamiki zmiany

Blok 6 Lider czy menadżer – wybór roli w zespole, różnice w roli lidera i menadżera, wybór właściwej roli

Blok 7 Trening medialny dla lidera praca z mikrofonem, praca z kamerą

Blok 8 Podsumowanie + sesja pytań do trenera.

Wszelkie prawa autorskie do powyższego opracowania są zastrzeżone na rzecz autora; jakiekolwiek korzystanie z konstrukcji planu oraz jego powielanie przy użyciu zastosowanych lub zbliżonych znaczeniowo sformułowań jest zabronione bez pisemnej zgody autora.

Informacje o prelegentach:

Piotr Bucki
Konsultant, szkoleniowiec, edukator, wykładowca, mentor, coach i współautor i redaktor naukowy Startup Manual oraz autorskiej serii fiszek do kształcenia kompetencji miękkich (Bucki Academy). Od 16 lat pomaga firmom kształcić kompetencje miękkie, w tym te związane z wystąpieniami, sprzedażą i komunikacją. Bazuje przy tym na psychologii poznawczej i społecznej. Sprawdza teorie w praktyce, współpracując z firmami w Australii, Austrii, Słowenii, Mołdawii, Chile, USA i Polsce. Absolwent Wydziału Architektury i Urbanistyki, Studium Wokalno-Aktorskiego, Wyższej Szkoły Bankowej, SWPS oraz kursów Uniwersytetu Stanford w zakresie przedsiębiorczości internetowej i UX w konstruowaniu interfejsów, Princetown w zakresie Psychologii Irracjonalnych Zachowań Konsumenckich oraz MIT w zakresie Zarządzania Projektami.

Koszt i warunki udziału

Ceny:

 • 1200zł - + VAT

Cena zawiera:

materiały szkoleniowe, serwis kawowy, lunch, imienne zaświadczenie o ukończeniu szkolenia,indywidualne konsultacje z wykładowcą w trakcie szkolenia, możliwość rezerwacji zakwaterowania za dopłatą , ankieta oceniająca szkolenie, test sprawdzający wiedzę (pre i post test)

Dofinansowanie z UE:

Nie.

Warunki udziału i przyjmowania zgłoszeń:

Zgłoszenia prosimy przesyłać e-mailem, faxem, pocztą. Potwierdzenie wysyłamy zgłoszonym uczestnikom e-mailem na 7 dni przed szkoleniem, po potwierdzeniu prosimy o dokonywanie wpłat za szkolenie na konto wskazane w potwierdzeniu. Faktury zostaną przekazane uczestnikom osobiście na szkoleniu lub wysłane pocztą. Istnieje możliwość płatności gotówką w dniu szkolenia po uzgodnieniu z organizatorem.

Zgłoszenie jest umową uczestnictwa w szkoleniu zawartą pomiędzy Organizatorem a firmą/uczestnikami zgłoszonymi. Warunkiem uczestnictwa w szkoleniu jest przesłanie do organizatora zgłoszenia. Odwołanie zgłoszenia musi być dokonane w formie pisemnej lub telefonicznej. Niedokonanie wpłaty nie jest jednoznaczne z rezygnacją ze szkolenia. W przypadku wycofania zgłoszenia w terminie do 8 dni przed szkoleniem, zwracamy całą wpłatę; w przypadku rezygnacji w terminie późniejszym niż 8 dni lub niestawienie się na szkoleniu- uczestnik zostanie obciążony kosztem 100% wartości zamówienia. W przypadku odwołania szkolenia zwracamy wpłaconą opłatę za szkolenie. Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany prowadzących/trenerów oraz miejsca szkolenia z przyczyn niezależnych od organizatora.

Szkolenie, kurs: CHARYZMATYCZNY LIDER - TRENING