CZAS PRACY 2014 - warsztat praktyczny

O szkoleniu

Celem szkolenia jest wyposażenie dyrektorów, kadrowców, osób zajmujących się rozliczaniem i ewidencją czasu pracy w pragmatyczną wiedzę, która umożliwi rozwiązywanie rzeczywistych problemów z zakresu czasu pracy w codziennej praktyce.

Szczegółowo, „krok po kroku” omawiamy i wyjaśniamy. Nikt po szkoleniu nie wyjdzie nie otrzymawszy informacji zwrotnej jak i co ma zrobić zgodnie z zasadami i przepisami w konkretnych przypadkach.


Całe szkolenie wsparte jest licznymi przykładami z życia, oraz orzecznictwem i stanowiskami.
Kto powinien wziąć udział?
pracownicy działów kadr
menedżerowie
właściciele firm oraz wszyscy, którym w pracy zawodowej niezbędna jest podstawowa wiedza z zakresu czasu pracy

Program szkolenia

I. Wymiary czasu pracy i okresy rozliczeniowe
1. Wymiar czasu pracy po wyroku Trybunału Konstytucyjnego z 02.10.2012 r.2. Odpoczynek dobowy i tygodniowy3. Okresy rozliczeniowe- zmiany od 23 sierpnia 2013 roku4. Dyżury pracownicze II. Systemy i rozkłady czasu pracy-charakterystyka1. Podstawowy czas pracy 2. Równoważny czas pracy3. Przerywany czas pracy4. Zadaniowy czas pracy5. Indywidualny rozkład czasu pracy6. System skróconego tygodnia pracy7. System pracy weekendowej III. Czas pracy pracowników niepełnoetatowych1. Wymiar czasu pracy pracownika zatrudnionego w niepełnym wymiarze czasu pracy2. Rozkład czasu pracy pracownika niepełnoetatowego. IV .Praca w godzinach nadliczbowych1. Limity roczne pracy w godzinach nadliczbowych z tytułu szczególnych potrzeb pracodawcy 2. Rekompensata pracy w godzinach nadliczbowych· zapłata z dodatkiem 50% lub 100%· udzielenie czasu wolnego na wniosek pracownika· udzielenie czasu wolnego bez wniosku pracownika 3. Praca w godzinach nadliczbowych w dniu wolnym od pracy z tytułu przeciętnie pięciodniowego tygodnia pracy-rekompensata4. Odpracowanie prywatnych wyjść pracownika - zmiany od 23 sierpnia 2013 roku V. Praca w porze nocnej, niedziele i święta1. Dopuszczalność pracy w porze nocnej, niedziele i święta2. Rekompensata pracy w niedziele i święta VI. Ewidencje czasu pracy i harmonogramy czasu pracy 1. Tworzenie harmonogramów czasu pracy - zmiany od 23 sierpnia 2013 roku2. Zapisy w ewidencji czasu pracy pracownika

Czas trwania

10:00 - 16:00

Prelegenci

Absolwentka Wydziału Prawa Uniwersytetu Łódzkiego, studiów podyplomowych w zakresie BHP na Politechnice Łódzkiej i Prawa Pracy na Uniwersytecie Łódzkim. Posiada uprawnienia audytora wewnętrznego zintegrowanych systemów zarządzania zgodnych z normami ISO 9001:2000, ISO 14001:2004, PN-N 18001:2004. Właściciel firmy konsultingowej, świadczącej usługi doradcze dla podmiotów gospodarczych w zakresie prawa pracy i BHP. Od wielu lat współpracuje z firmami szkoleniowymi.

Terminy i miejsca

To szkolenie nie ma aktualnych terminów. Wyślij zapytanie o nowe terminy bądź zapisz na powiadomienia o nowych terminach.

Hotel Iness

Łódź

Wróblewskiego

woj. łódzkie

Rejestracja

Cena 1
Trzysta dziewięćdziesiąt złotyc
390
Cena zawiera:
  • koszt uczestnictwa, materiały szkoleniowe, lunch i przerwy kawowe
Zapisz się

Organizator

Most Wanted!
01-206 Warszawa
ul. Rogalińska 1/48
woj. mazowieckie
MOST WANTED! jest firmą doradczo – szkoleniową, rozwijającą się dynamicznie na rynku polskim od 1998 roku. Zdobyte przez ten czas doświadczenie i znajomość rynku pracy czynią nas godnym zaufania Partnerem w zakresie szeroko rozumianego doradztw...
FAQ

Najczęściej zadawane pytania

Prosimy o przejście do sekcji Zapisz się, aby wypełnić formularz zgłoszenia w wydarzeniu. Po jego wysłaniu organizator skontaktuje się celem potwierdzenia przyjęcia zgłoszenia i przekazania szczegółów organizacyjnych.

Przesłanie formularza zgłoszeniowego

Kontakt

Masz pytania? Napisz do nas

Wypełnij formularz

Uzupełnij pole
Wybierz termin wydarzenia
Uzupełnij pole
Uzupełnij pole
Uzupełnij wiadomość
Potwierdź, że nie jesteś botem.
Musisz zaakceptować regulamin.

Dane kontaktowe

Most Wanted!
01-206 Warszawa ul. Rogalińska 1/48
Powiadomienia o nowych terminach

Zapisz się, aby otrzymywać powiadomienia o nowych terminach tego wydarzenia!