Wyszukiwanie
Słowo kluczowe:
Np.: temat, miasto, nazwa organizatora...

Adres WWW wydrukowanej strony: https://eventis.pl//szkolenie/doskonalenie-umiejetnosci-menedzerskich-budowanie-i-motywowanie-zespolow-szkolenie-otwarte-40262-id4653

Informacje o szkoleniu

 • "Doskonalenie umiejętności menedżerskich - budowanie i motywowanie zespołów" - szkolenie otwarte


  ID szkolenia: 40262
  Typ: Szkolenia
  Kategoria: Zarządzanie
 • Termin szkolenia:

  Adres szkolenia:

  Hotel "Pałacyk pod Lipami"
  Poznańska 35
  62-020 Swarzędz
  Godziny zajęć (czas trwania):
  Dzień I: 10:00-19:00
  Dzień II: 10:00-23:00
  Dzień III: 10:00-16:00
  Łącznie 25 godzin treningowych. Pozostałe to przerwy kawowe, obiady i kolacje.
 • Organizator szkolenia:

  Intelkom Paweł Ciągło
Zadaj pytanie:
Zgłoś uczestnictwo:
Wyszukaj inne
Szkolenia

Opis szkolenia

Informacje podstawowe o szkoleniu:

Proponujemy ten trening osobom i zespołom mającym świadomość, że o sprawności w realizacji zadań zespołu decydują zarówno umiejętności zawodowe jak i kreatywność, empatia, altruizm, budowanie dobrej atmosfery, zaufanie, sympatyczne relacje, zgodna współpraca, umiejętność motywowania się „od środka”, świadomość korzyści z dążenia do relacji wygrany-wygrany i wiele innych cech i umiejętności zwanych „miękkimi”. Grupa staje się zespołem, kiedy wspólnie realizuje te same cele. Gdy cele nie są wspólne można mówić jedynie o zlepku indywidualnych aktywności.

Szkolenie skierowane jest do:

Efektem treningu jest zdobycie przez uczestników szeregu umiejętności m.in: motywowania siebie i zespołu, negocjacji i budowania porozumienia poprzez znajdowanie rozwiązań korzystnych dla obu stron, rozumienia korzyści z dążenia do relacji "wygrany – wygrany" panowania nad emocjami i stresem prezentowania sądów, opinii, uwag zrozumiałych dla pracowników o różnych systemach reprezentacji umiejętność odczytywania intencji i systemu wartości drugiej stron nie ulegania presji, naciskom i manipulacjom, wzmocnienie poczucia własnej wartości i wzrost motywacji do działania.

Program szkolenia:

Dzień 1

10:00-14:00 - szkolenie z elementami treningu i warsztatów
14:00-15:00 - obiad
15:00-18:00 - szkolenie z elementami treningu i warsztatów
18:00 - kolacja

Dzień 2

10:00-14:00 - szkolenie z elementami treningu i warsztatów
14:00-15:00 - obiad
15:00-18:00 - szkolenie z elementami treningu i warsztatów
18:00-19:00 - kolacja
19:00-23:00 - trening

Dzień 3

10:00-14:00 - szkolenie z elementami treningu i warsztatów
14:00-15:00 - obiad
15:00-16:00 - podsumowanie treningu i zakończenie

Informacje o prelegentach:

Katarzyna Stróżyńska MBA Praktyk z doświadczeniem w organizacji i zarządzaniu; ekonomista - autorka strategii marketingowych i strategii rozwoju; trener, coach, wykładowca, pedagog, master NLP. Własna firma od 1991 roku. Dyplom MBA - Nottingham Trent University; Absolwentka Akademii Sztuk Pięknych w Poznaniu na Wydziale Edukacji Artystycznej; studia podyplomowe: Public Relations w Wyższej Szkole Bankowej w Poznaniu, Promocja i Reklama na UAM. Nauczyciel mianowany. Praktyk NLP i Master NLP. Zajmuje się komunikacją i porozumiewaniem, technikami wywierania wpływu i przeciwdziałania manipulacjom, integracją i budowaniem zespołów, skutecznymi technikami sprzedaży, zarządzaniem zmianami, metodami szybkiego uczenia się. Korzysta z osiągnięć neuropsychologii, posługuje się technikami NLP, sugestopedii, arteterapii i nowoczesnego coachingu biznesowego.

mgr inż. Paweł Ciągło Certyfikowany instruktor, 20-letnia praktyka dowodzenia i zarządzania zespołami, prowadzi własną firmę od 1987 roku. Inżynier elektroniki i radiolokacji, magister telekomunikacji, certyfikowany inżynier technologii informatycznych, posiadacz kilkunastu międzynarodowych certyfikatów informatycznych, organizator i wykładowca kilkudziesięciu kursów, szkoleń oraz seminariów informatycznych. Praktyk organizacji systemów informatycznych.

Koszt i warunki udziału

Ceny:

 • 1200,00 zł brutto dla użytkowników EVENTIS

Cena zawiera:

Szkolenie prowadzone przez dwoje trenereów, materiały szkoleniowe, dokumentację fotograficzną, certyfikat ukończenia szkolenia, wyżywienie oraz noclegi. Przyrezygnacji z noclegów koszt szkolenia wynosi: 1000,00 zł brutto.

Dofinansowanie z UE:

Nie.

Warunki udziału i przyjmowania zgłoszeń:

1. Podany koszt uczestnictwa obejmuje udział w zajęciach, materiały szkoleniowe, przerwy kawowe, dwa śniadania, trzy obiady,dwie kolacje, dokumentację fotograficzną i certyfikat uczestnictwa.
2. Po dokonaniu zgłoszenia otrzymacie Państwo potwierdzenie uczestnictwa. Prosimy o uregulowanie należności za udział w szkoleniu w ciągu 7 dni od daty otrzymania potwierdzenia. Jeśli do dokonania wpłaty potrzebują Państwo fakturę pro forma prosimy poinformować nas w polu "Uwagi".
3. Warunkiem uczestnictwa jest dokonanie wpłaty kosztów uczestnictwa przed rozpoczęciem szkolenia.
4. W przypadku odwołania zgłoszenia w terminie krótszym niż 7 dni przed datą rozpoczęcia szkolenia pobieramy 500,00 PLN + 23% VAT.
5. Nie odwołanie zgłoszenia i nie wzięcie udziału w szkoleniu spowoduje obciążenie pełnymi kosztami uczestnictwa.

Wydarzenie: "Doskonalenie umiejętności menedżerskich - budowanie i motywowanie zespołów" - szkolenie otwarte