Szkolenie

Gry na zamówienie – biznes

O szkoleniu

Projektowanie gier na zamówienie jest główną osią naszej działalności. Są to rozwiązania, które bazują na Państwa potrzebach i idealnie wpisują się w realizowane programy rozwojowe i projekty zmian. Niezależnie od tego, czy zastanawiają się Państwo nad podniesieniem poziomu kompetencji swoich pracowników, czy też szukają nowego narzędzia dla trenerów wewnętrznych, gra symulacyjna jest dobrym wyborem. Podstawą naszej pracy są Państwa oczekiwania, w oparciu o które przygotowujemy kompletną grę, testujemy ją i oddajemy w Państwa ręce, szkoląc przy tym osoby, które będą ją wykorzystywać. Więcej o naszych grach na stronie: gry.mindlab.pl
Kto powinien wziąć udział?
Naszą ofertę projektowania symulacyjnych planszowych gier szkoleniowych na zamówienie kierujemy do szerokiego grona odbiorców - w zależności od wybranej tematyki świetnie sprawdzają się one zarówno w małych, średnich jak i dużych firmach czy korporacjach.

Program szkolenia

Proces projektowania gry zaczynamy od określenia celów gry oraz warunków brzegowych (ilość osób, czas trwania gry). Wraz z Klientem tworzymy listę promowanych przez grę wartości, zachowań i strategii graczy, które mają się opłacać. Podejmujemy decyzję czy idziemy w stronę symulowania tej branży i rzeczywistych mechanizmów istniejących w firmie, czy pracujemy na innej branży tak, aby zachować uniwersalność wniosków, ale oderwać się od sprawdzonych rozwiązań i codziennej rutyny.

Na tym etapie projektujemy koncepcję wstępną gry – fabułę, podstawowe mechanizmy silnika gry. Uzgadniamy z Klientem, czy to dobry kierunek i kontynuujemy pracę aż do powstania prototypu gry. W tym czasie nasi graficy pracują nad oprawą graficzną całości. Prototyp jest testowany w pierwszej kolejności w testach wewnętrznych MindLab, a następnie z udziałem przedstawicieli klienta. Po zakończeniu testów i przeprowadzeniu modyfikacji, razem z Klientem podejmujemy decyzję o poziomie edytorskim gry, jakości, rodzaju i kosztach zastosowanych rozwiązań trwałych (plansze, znaczniki, pionki itp.). Przekazujemy grafiki do drukarni, która wykonuje zamówioną ilość egzemplarzy.

Czas trwania

Zależne od rodzaju gry.

Prelegenci

Cytat
Nasz zespół składa się z wielu osób, których specyficzne kompetencje pozwalają uzyskać wysoką jakość projektowanych narzędzi. Współpracujemy ze statystykami, specjalistami od gier, grafikami, testerami. Wsparcie merytoryczne gwarantują nam trenerzy i doradcy MindLab.

Gdzie i kiedy

- 5 grudnia 2011 - 5 grudnia 2012
Pracujemy na terenie całej Polski. Konsultacje wg uznania zleceniodawcy mogą odbywać się u klienta lub w siedzibie naszej firmy.

-

-

woj. mazowieckie

Weź udział

Cena 1
-
b.d.
Cena zawiera:
  • Cena zależy od tematyki gry, zastosowania, złożoności, ilości egzemplarzy etc.
Weź udział

Organizator

MindLab Sp. z o.o.
30-557 Kraków
Limanowskiego 31/15
woj. małopolskie
MindLab Sp. z o.o. jako firma szkoleniowa istnieje na rynku od 2006 roku. Zajmujemy się prowadzeniem szkoleń i programów doradczych głównie dla sektora przemysłowego. Znaczną część naszych klientów stanowią firmy produkcyjne. Realizujemy autorskie w...
FAQ

Najczęściej zadawane pytania

Prosimy o przejście do sekcji Weź udział, aby wypełnić formularz zgłoszenia w wydarzeniu. Po jego wysłaniu organizator skontaktuje się celem potwierdzenia przyjęcia zgłoszenia i przekazania szczegółów organizacyjnych.

Prosimy o kontakt

Kontakt

Masz pytania? Napisz do nas

Wypełnij formularz

Uzupełnij pole
Wybierz termin wydarzenia
Uzupełnij pole
Uzupełnij pole
Uzupełnij wiadomość
Potwierdź, że nie jesteś botem.
Musisz zaakceptować regulamin.
Wiadomość została wysłana!

Dane kontaktowe

MindLab Sp. z o.o.
30-557 Kraków Limanowskiego 31/15
Darmowy biuletyn informacyjny

Zapisz się do newslettera i otrzymuj powiadomienia o nowych wydarzeniach!