Inspekcja GIF w hurtowni farmaceutycznej

O szkoleniu

Główny Inspektorat Farmaceutyczny (GIF) ma obowiązek przeprowadzania regularnych kontroli hurtowni farmaceutycznych. Należy się do nich dobrze przygotować i znać zasady postępowania.

Zapraszamy do udziału w spotkaniu, podczas którego uczestnicy zdobędą praktyczną wiedzę na temat uprawnień i obowiązków hurtowników, która umożliwi przedsiębiorcy i osobie odpowiedzialnej właściwe przygotowanie się do inspekcji GIF w hurtowni farmaceutycznej.

Wskażemy praktyczne wskazówki, podzielimy się przykładami z codziennego życia. Uczestnicy spotkania będą mieli możliwość wymiany doświadczeń i spostrzeżeń ze swojej praktyki.

Dlaczego warto wziąć udział?

Szkolenie prowadzone jest na żywo w formie interaktywnego wykładu.
Uczestnicy mają możliwość zadawania pytań prowadzącemu w trakcie całego szkolenia.

Kto powinien wziąć udział?

Szkolenie kierowane jest do przedsiębiorców prowadzących obrót hurtowy produktami leczniczymi oraz Kierowników hurtowni farmaceutycznych jak również Osób Odpowiedzialnych.

Program szkolenia

  1. Od spotkania otwierającego do spotkania podsumowującego, czyli jakiego przebiegu inspekcji można się spodziewać?
  2. O co mogą zapytać inspektorzy?
  3. Niezgodności krytyczne, ważne i inne – kiedy jakie?
  4. Jak napisać „dobry” Harmonogram Działań Naprawczych?
  5. Pytania i odpowiedzi.

Czas trwania

10:00 - 13:00

Prelegenci

Katarzyna Kęsik-Olędzka - mgr farmacji, doradca ds. farmaceutycznych. Karierę zawodową pracując w Dziale Kontroli Jakości w jednej z największych firma farmaceutycznych w Polsce. Następnie przez wiele lat pracowała w Głównym Inspektoracie Farmaceutycznym, gdzie ostatecznie pełniła funkcję Zastępcy Dyrektora Departamentu Nadzoru. Zajmowała się także szkoleniem innych inspektorów Głównego Inspektoratu Farmaceutycznego.

Rozpoczynając przygodę z GIF sprawowała obowiązki inspektora ds. wytwarzania, a następnie naczelnika Wydziału Monitorowania Obrotu Produktami Leczniczymi i Wydziału ds. Sfałszowanych Produktów Leczniczych. Rozwijała swoje umiejętności poprzez reprezentowanie polskiego nadzoru farmaceutycznego na arenie międzynarodowej.

Na stanowisku Zastępcy Dyrektora Departamentu Nadzoru wskazywała kierunki rozwoju i doskonalenia inspekcji ds. obrotu hurtowego oraz uczestniczyła w pracach nad projektami ustaw i przepisów wykonawczych w dziedzinie farmacji i przeciwdziałania narkomanii.

Jest certyfikowanym audytorem ISO 9001 i ISO 17025 oraz absolwentką Wydziału Farmaceutycznego Uniwersytetu Medycznego w Warszawie. Ukończyła również studia podyplomowe na Wydziale Chemii Uniwersytetu Warszawskiego w zakresie metrologii chemicznej.

Terminy i miejsca

To szkolenie nie ma aktualnych terminów. Wyślij zapytanie o nowe terminy bądź zapisz na powiadomienia o nowych terminach.

Szkolenie odbędzie się za pośrednictwem platformy Zoom. Wymagany dostęp do internetu.

Rejestracja

Szkolenie online
550
+23% VAT
Cena zawiera:
  • udział w zajęciach
  • materiały szkoleniowe
  • certyfikat uczestnictwa
Zapisz się

Organizator

Centrum Szkoleniowe AGAMON II Sp. J. Krzysztof, Sławomir i Grzegorz Kiszka
43-346 Bielsko-Biała
Produkcyjna 11
woj. śląskie
FAQ

Najczęściej zadawane pytania

Prosimy o przejście do sekcji Zapisz się, aby wypełnić formularz zgłoszenia w wydarzeniu. Po jego wysłaniu organizator skontaktuje się celem potwierdzenia przyjęcia zgłoszenia i przekazania szczegółów organizacyjnych.

Zgłoszenia przyjmujemy do 13 września 2023r.

Najszybszym sposobem kontaktu z organizatorem i uzyskania dodatkowych informacji jest wypełnienie formularza kontaktowego. Możesz też zadzwonić do organizatora.
Kontakt

Masz pytania? Napisz do nas

Wypełnij formularz

Uzupełnij pole
Uzupełnij pole
Wybierz termin wydarzenia
Uzupełnij pole
Uzupełnij pole
Uzupełnij wiadomość
Potwierdź, że nie jesteś botem.
Musisz zaakceptować regulamin.

Dane kontaktowe

Eventis.pl
04-395 Warszawa ul. Siennicka 22/22
Powiadomienia o nowych terminach

Zapisz się, aby otrzymywać powiadomienia o nowych terminach tego wydarzenia!