Wyszukiwanie
Słowo kluczowe:
Np.: temat, miasto, nazwa organizatora...

Adres WWW wydrukowanej strony: https://eventis.pl//szkolenie/intensywny-kurs-szybkiej-i-efektywnej-nauki-49609-id21668

Informacje o szkoleniu

 • Intensywny Kurs Szybkiej i Efektywnej Nauki


  ID szkolenia: 49609
  Typ: Szkolenia
  Kategoria: Umiejętności osobiste
 • Termin szkolenia:

  Adres szkolenia:

  Biuro StuGO.pl
  ul.Miodowa 26 / 1.17
  31-055 Kraków
  Godziny zajęć (czas trwania):
  10:00 - 16:00
 • Organizator szkolenia:

  StuGO.pl
Zadaj pytanie:
Zgłoś uczestnictwo:
Wyszukaj inne
Szkolenia

Opis szkolenia

Informacje podstawowe o szkoleniu:

Intensywny Kurs Szybkiej i Efektywnej Nauki to 32 godziny, w trakcie, których dowiesz się, jak zmienić swój sposób postępowania i uczenia się, aby być maksymalnie efektywnym. Dzięki temu dużo łatwiej poradzisz sobie w szkole, na studiach oraz w pracy i uzyskasz tam szokujące efekty.

Nie nauczysz się tego w szkole. Bardzo często się zdarza, że na studiach lub w pracy musimy w bardzo krótkim czasie opanować olbrzymią część materiału. Co by było gdybyś poznał techniki dzięki którym będziesz się uczył błyskawicznie? Gdybyś wiedział dokładnie co zrobić, żeby o wiele szybciej nauczyć się języków obcych, opanować materiał zawarty w książkach oraz w jaki sposób robić notatki, aby później w kilka minut przypomnieć sobie wszystko co było na wykładzie lub szkoleniu.

Zasada jest prosta! Chcesz być dobry, musisz się dobrze uczyć. Chcesz być rewelacyjny, musisz się uczyć rewelacyjnie. Chcesz być najlepszy… Musisz uczyć się jeszcze więcej! Mamy dla Ciebie propozycję – rób to efektywnie!

TUTAJ ZNAJDZIESZ SZCZEGÓŁOWY KALENDARZ KURSU: http://stugo.pl/nauka/

Szkolenie skierowane jest do:

Jeśli chcesz:

# Nauczyć się czytać 2 razy szybciej;
# Opanować ekstremalnie skuteczne techniki pamięciowe;
# Zostać mistrzem notowania;
# Móc się doskonale koncentrować;
# Opanować sztukę zarządzania sobą w czasie „nauki”;
# Błyskawicznie uczyć się języków obcych ;
# Uczynić strach i stres swoim przyjacielem;
# Dowiedzieć się jaki system powtórek zastosować, żeby być maksymalnie efektywnym;

To ten kurs jest dla Ciebie!

Program szkolenia:

Zobacz czego nauczysz się w trakcie zajęć!

Moduł #1
Naucz się czytać 2 razy szybciej

Nauczysz się 2 razy szybciej czytać, pozwoli to Tobie w dwukrotnie krótszym czasie przerobić ten sam materiał. Dziś na świecie wiedza zmienia się w dynamicznym tempie. Aby osiągnąć swoje wymarzone cele i mieć czas wolny dla siebie, warto nauczyć się szybko czytać. Średnie tempo czytania to około 200 słów na minutę, Ty natomiast po tym kursie będziesz czytał dwa razy szybciej z pełnym zrozumieniem! Pomyśl co da pozytywnego Tobie ta umiejętność! Pomyśl jak możesz to wykorzystać ją w swoim życiu?

Moduł #2
Pamięć godna agenta 007

Opanujesz techniki pamięciowe, dzięki którym zapamiętanie jakiejkolwiek daty z historii oraz dowolnej innej, istotnej dla Ciebie informacji NIE sprawi Tobie problemu. Będzie to proste i naturalne!

Moduł #3
Mistrz notowania

Czy Ty też uważasz, że notowanie to nuda? Masz problem z późniejszym uczeniem się z notatek? A może po prostu chciałbyś notować w bardziej efektywny sposób? W tym module poznasz rewolucyjny sposób notowania, który ułatwia powtórki w znaczny sposób. Mapy Myśli to stworzony przez Tony`ego Buzana sposób notowania, który pobudza do pracy obydwie półkule mózgowe, czyniąc naukę bardzo efektywną. Dowiesz się jak je tworzyć i jak z nimi pracować.

Moduł #4
Zabójcza koncentracja

Pokażemy Tobie sposoby, dzięki którym uzyskasz lepszą koncentrację podczas nauki. W stanie koncentracji dużo lepiej się uczysz, z łatwością rozwiązujesz zadania, a przyswojoną wiedzę zapamiętujesz na dłużej.

Moduł #5
Perfekcyjne zarządzanie

Nauczysz się zarządzać sobą w czasie „nauki” (potocznie zwane „zarządzaniem czasem”). A techniki te wykorzystasz w każdym aspekcie swojego życia.

Moduł #6
Błyskawiczna nauka języków obcych

Znając 1000 najpopularniejszych słów w danym języku, jesteś w stanie porozumieć się w 80% sytuacji i czytać w tym języku. Natomiast znając 2000 najczęściej używanych słów zrozumiesz praktycznie wszystko i wypowiesz sie na każdy temat. Oczywiście mowa tu o codziennej komunikacji. A przecież o taką chodzi większości z nas, gdy uczymy się obcego języka! Jeśli będziesz chciał poznać więcej słówek – świat stoi otworem! Wystarczy, że zastosujesz Technikę Słów Zastępczych w dalszej nauce.

Dlaczego akurat słówka?

Czy będąc dzieckiem, kiedy przyszedłeś pierwszy raz do szkoły na lekcję polskiego znałeś reguły gramatyczne? Nie? A przecież potrafiłeś mówić bez najmniejszego problemu w języku polskim! I o to chodzi. Ucz się języka tak, jak uczą się dzieci. Najpierw słownictwo, następnie „osłuchanie”, a później przychodzi czas na mówienie. Dopiero na końcu jest czytanie i pisanie.

Nauczysz się w błyskawiczny sposób przyswajać słówka z danego języka i obalisz swoje przekonania dotyczące „braku talentu do języków obcych”!

Moduł #7
Niszcz stres, uczyń strach swoim przyjacielem

Stres może albo Cię podgrzać albo Cię spalić. Nauczę Cię prostych technik, dzięki którym opanujesz swój strach. Jak mówił Mike Tyson: „Strach może być twoim najlepszym przyjacielem albo najgorszym wrogiem. Jest jak ogień. Jeżeli potrafisz go kontrolować, może dla ciebie gotować; może ogrzać twój dom. Jeżeli jednak nie potrafisz go kontrolować, może spalić wszystko wokół ciebie i zniszczyć ciebie samego.”

Moduł #8
Podsumowanie + system powtórek, aktywne powtórki.

Statystyki mówią, że tylko 6% ludzi na świecie wykorzystuje wiedzę, którą zdobywa na szkoleniu. Chcę, abyś był w tych 6% praktyków i stosował poznane metody w codziennych sytuacjach – bo o to przecież chodzi.

TUTAJ ZAREZERWUJESZ SWÓJ BILET: http://stugo.pl/nauka/

Informacje o prelegentach:

Rafał Dąbrowski – Przedsiębiorca, certyfikowany trener i szkoleniowiec intelektualnie.pl. Uczy szybkiego czytania oraz wydajnych technik uczenia się i zapamiętywania. Prowadzi szkolenia z zakresu wystąpień publicznych i skutecznej komunikacji. Ponad 2000 godzin pracy z różnorodnymi grupami i kursantami indywidualnymi. Współzałożyciel były Wiceprezes ds. Public Relations i obecny Prezes krakowskiego klubu profesjonalnych mówców Toastmasters. Absolwent ASBIRO – Alternatywnej Szkoły Biznesu i Rozwoju Osobistego. Prywatnie sportowiec i podróżnik. Współpracował z Urzędem Miasta Krakowa ucząc wydajnych technik uczenia się. Z jego usług korzystały również takie firmy i organizacje jak Empik, Art Capital, Neo Net drukarnia wielkoformatowa, Thulium, ludzie RMF FM oraz Business Centre Club.

Wydarzenia towarzyszące:

Enter Enigma - złam kod komunikacji
*Intensywne Szkolenie: CHANGE YOUR LIFE!

Koszt i warunki udziału

Ceny:

 • 597 PLN

Cena zawiera:

Certyfikat StuGO; Niezapomnianą atmosferę; Możliwość poznania nowych, ciekawych ludzi (budowa listy kontaktów); Sposobność do wymiany wiedzy i doświadczeń, dzięki specjalnie utworzonej, dla uczestników, zamkniętej grupie na facebooku; Dodatkowe bonusy takie jak np. dostęp do społeczności ludzi, którzy chcą się rozwijać tak samo jak Ty; Promocyjne oferty od StuGO!

Dofinansowanie z UE:

Nie.

Warunki udziału i przyjmowania zgłoszeń:

Szczegóły: http://stugo.pl/nauka/

Wydarzenie: Intensywny Kurs Szybkiej i Efektywnej Nauki