Szkolenie: Jak skutecznie sprzedać nieruchomość? - praktyczny warsztat kompetencji handlowych dla developerów

Wyszukiwanie
Słowo kluczowe:
Np.: temat, miasto, nazwa organizatora...

Adres WWW wydrukowanej strony: https://eventis.pl//szkolenie/jak-skutecznie-sprzedac-nieruchomosc---praktyczny-warsztat-kompetencji-handlowych-dla-developerow-35714-id374

Informacje o szkoleniu

Zadaj pytanie:
Zgłoś uczestnictwo:
Narzędzia: Poleć znajomemu Drukuj
Wyszukaj inne
Szkolenia

Opis szkolenia

Informacje podstawowe o szkoleniu:

Spowolnienie wzrostu gospodarczego niesie za sobą ryzyko negatywnych skutków, między innymi zahamowania wzrostu płac, które osłabi możliwości nabywcze konsumentów, czy ograniczenia akcji kredytowej ze strony instytucji finansowych, spowodowanego wprowadzeniem Rekomendacji S II, oraz dążeniem banków do utrzymania odpowiednich wskaźników płynności. Wszystkie te elementy przyczyniają się do zmniejszenia popytu na kupno nieruchomości – mieszkań, domów, powierzchni biurowych i użytkowych.

Skuteczna sprzedaż i najem nieruchomości to wyzwanie przed jakim stają developerzy w 2012 r. Sprzedaż wymaga profesjonalnej wiedzy i umiejętności – każdy błąd to ogromna strata i problemy.

Uczestnicy seminarium w jego trakcie:

* Otrzymają praktyczną wiedzę pozwalającą im efektywnie realizować proces sprzedaży nieruchomości – szczególnie w trudnych, kryzysowych czasach, w których Klient jest pełen obaw, obiekcji i zastrzeżeń.
* Dowiedzą się gdzie i w jaki sposób wyszukiwać Klientów, jak tworzyć rozwiązania służące budowaniu wartościowych baz danych osób zainteresowanych nabyciem nieruchomości oraz pozyskaniem finansowania na jego zakup?
* Poznają metody budowania relacji handlowych z Klientami tak by skutkowały one zyskowną sprzedażą oraz wynikającymi z niej dobrymi poleceniami i referencjami.
* Nabędą umiejętność radzenia sobie z trudnymi Klientami w atmosferze pełnej emocji i stresu związanego z rywalizacją
* Nauczą się kreować dobrą ofertę handlową, efektownie ją prezentować i z sukcesami występować publicznie przed potencjalnymi Klientami lub partnerami biznesowymi?

Uczestnicy spotkania ponadto otrzymają:

* imienny certyfikat ukończenia warsztatów kompetencyjnych autoryzowany przez Executive Education IESE Business Scholl Barcelona
* materiały seminaryjne w wersji elektronicznej
* materiały do ćwiczeń i symulacji
* formularze i ankiety kompetencyjne
* indywidualne konsultacje

Warsztat kompetencyjny został opracowany w taki sposób aby realnie wesprzeć developerów w profesjonalnej, skutecznej sprzedaży ich oferty. Jest merytorycznym, spotkaniem, w trakcie którego nauczą się jak w praktyczny sposób działać na rynku aby efekty ich pracy handlowej były większe od dotychczasowych.

szkolenie adresowane jest do osób, które na co dzień zajmują się sprzedażą lub najmem mieszkań, domów, lokali biurowych, usługowych i powierzchni przemysłowych. Jest zbiorem praktycznych i skutecznych rad, wskazówek oraz case study – realnie wspierających proces sprzedaży oraz rozwój kompetencji handlowych.

Szkolenie skierowane jest do:

Wszystkich zainteresowanych wyżej wymienioną tematyką

Program szkolenia:

PROGRAM:

1. Sprzedaż nieruchomości w realiach społeczno-gospodarczych XXI wieku. Jak to skutecznie robić?
2. Dlaczego Klienci kupują nieruchomości i co wpływa na ich wybór konkretnej oferty?
3. Aktywny prospecting oraz CRM - czyli, w jaki sposób tworzyć bazę potencjalnych Klientów – tak by stanowiła ona realne wsparcie w działaniach sprzedażowych?
4. Przygotowanie profesjonalnej oferty handlowej – wykorzystaj Metadeterminanty Sprzedaży (praktyczne aspekty psychologii sprzedaży)
5. Jak inicjować pierwszy kontakt z nowych Klientem a jak ofertować „staremu” Klientowi – skuteczna reguła 6ZET oraz Hiperbola Sprzedaży – jedna z najefektywniejszych metod sprzedaży (wg raportu Światowej Organizacji Handlu WTO) w kanałach relacji b2b i b2c
6. Clienting – sztuka kreowania naprawdę trwałych relacji handlowych - praktyczne techniki sprzedaży oraz tworzenia jakości w kontaktach z Klientem
7. Trudny Klient = dobra sprzedaż – czyli jak radzić sobie z obiekcjami, uwagami, obawami i zastrzeżeniami Klienta? Psychologia sprzedaży – argumentacja i perswazja handlowa
8. E-marketing jako wsparcie w sprzedaży nieruchomości - praktyczne rady, wskazówki i narzędzia z obszaru permission marketingu
9. Jak skutecznie stosować cross selling i up selling podczas działań handlowych i promocyjnych?
10. Dni otwarte - przykłady efektywnie zrealizowanych działań wspierających sprzedaż nieruchomości. Case study najlepszych projektów, których realizacja zakończyła się handlowym sukcesem.
11. Indywidualne konsultacje – analiza przypadków zgłoszonych przez uczestników
12. Runda Q&A

Informacje o prelegentach:

Ekspert:

Dr Marek WOJCIECHOWSKI - psycholog biznesu. Specjalizuje się w problematyce kreowania relacji handlowych oraz skutecznej sprzedaży. Jako top manager w swojej kilkunastoletniej karierze zawodowej zarządzał procesami komunikacji w dużym wydawnictwie prasowym, kilku bankach, giełdzie towarowo-pieniężnej, międzynarodowej firmie logistycznej. Szefował departamentowi audytu francuskiej sieci hipermarketów. Szkoli i konsultuję kadrę managerską oraz handlowców wielu firm branży budowlanej, developerskiej oraz inwestycyjnej w skutecznym zarządzaniu biznesem i procesami sprzedaży.
Realizuje projekty szkoleniowe i consultingowe wg autorskich metod wywodzących się z behawioralnego nurtu psychologii sprzedaży. Pracuje dla banków, koncernów motoryzacyjnych, wielkich sieci handlowych oraz branży ubezpieczeniowej. Prowadzi indywidualne konsultacje dla CEO oraz polityków. Jako ekspert zapraszany jest do prowadzenia wykładów, spotkań kompetencyjnych i warsztatów podczas sympozjów, kongresów i debat.
Absolvent elitarnego IESE Business School Barcelona, stypendysta Brookings Institution, wykładowca PENN University. Od ponad 3 lat prowadzi jeden z najlepszych blogów biznesowych w polskim internecie. Prywatnie - znawca, kolekcjoner i miłośnik szwajcarskich zegarków. Prawdziwego dowodu na istnienie Deus ex machina :)

Koszt i warunki udziału

Ceny:

  • 1480 - za

Cena zawiera:

za zgłoszenie więcej niż jednej osoby otrzymuje się 5.0% rabatu

Dofinansowanie z UE:

Nie.

Warunki udziału i przyjmowania zgłoszeń:

zgłoszenie

Wydarzenie: Jak skutecznie sprzedać nieruchomość? - praktyczny warsztat kompetencji handlowych dla developerów