Szkolenie

Kierowanie zespołem i skuteczne metody motywowania pozafinansowego.

O szkoleniu

Potęgą każdej organizacji są zasoby ludzkie. Aby utrzymać dobrych pracowników w firmie należy poznać ich potrzeby, motywatory oraz pozwalać rozwijać swoje możliwości. Managerowie muszą znać sposoby na zwiększenie zaangażowania i kreatywności pracowników. Muszą także wiedzieć, w jaki sposób sprawić, by zatrudnione osoby identyfikowały się z firmą, wykonywały polecenia przełożonego, pracowały z zaangażowaniem i w poczuciu odpowiedzialności za firmę. Ważnym aspektem w pracy kierownika jest także poznanie wszystkich bodźców pozapłacowych motywujących pracowników. Aby spełniać wszystkie managerskie funkcje w zarządzaniu zespołem zapraszamy do poznania skutecznych i sprawdzonych metod.
Kto powinien wziąć udział?
Dyrektorów, kierowników, osób pracujących w działach personalnych, wszystkich zainteresowanych tematyką kierowania zespołem pracowniczym.

Program szkolenia

- Wykorzystanie komunikacji w przekazywaniu swoich wymagań wobec pracowników.
- Konstruktywna krytyka, karanie pracowników.
- Docenianie pracowników – rozmowy, motywacja pozafinansowa, inspirowanie pracowników do rozwiązywania problemów oraz inicjowania pomysłów.
- Analiza osobowości pracowników.
- Przekazywanie trudnych decyzji, siła perswazji, autorytet .
- Motywacja jako podstawa do wspólnego sukcesu firmy.
- Współpraca i oddziaływanie na pracowników, komunikacja w kierowaniu, skuteczne przekazywanie informacji.
- Konflikty pracownicze.
- Zwalnianie pracowników.
- Trudne sprawy menedżera.

Prelegenci

Cytat
Trener posiadający bogate doświadczenie na stanowiskach menedżerskich. Na warsztatach proponuje sprawdzone rozwiązania łącząc indywidualny i grupowy trening w zakresie: kierowania, skutecznego motywowania pracowników, komunikacji wpływającej na rozwój pracowników, modyfikowania przekonań, zarządzania zespołami oraz zarządzania konfliktem. Trenera wyróżnia dynamika i wysoki poziom energii prowadzonych spotkań, stąd ich warsztatowy, interaktywny i angażujący charakter.

Gdzie i kiedy

Warszawa 18 - 19 listopada 2013
Sala szkoleniowa

Warszawa

Pańska 73

woj. mazowieckie

Weź udział

Cena 1
PLN
850 PLN
Cena zawiera:
  • Dotyczy udziału w szkoleniu jednej osoby i zawiera: udział w wykładach, materiały szkoleniowe, certyfikat ukończenia, napoje oraz posiłki podawane podczas spotkania. *Do ceny należy doliczyć 23% podatek VAT
Weź udział

Organizator

TQL
00-901 Warszawa
Plac Defilad 1/309
woj. mazowieckie
Firma doradczo – szkoleniowa, wyspecjalizowana w najwyższej jakości szkoleniach i usługach doradczych, projektowanych w oparciu o szczegółowe i uważne badanie Twoich potrzeb. Obszar naszych zainteresowań jest wynikiem zamiłowania i pasji całego...
FAQ

Najczęściej zadawane pytania

Prosimy o przejście do sekcji Weź udział, aby wypełnić formularz zgłoszenia w wydarzeniu. Po jego wysłaniu organizator skontaktuje się celem potwierdzenia przyjęcia zgłoszenia i przekazania szczegółów organizacyjnych.

Więcej informacji o szkoleniu pod nr 022 620 20 92

Kontakt

Masz pytania? Napisz do nas

Wypełnij formularz

Wiadomość została wysłana!
Uzupełnij pole
Wybierz termin wydarzenia
Uzupełnij pole
Uzupełnij pole
Uzupełnij wiadomość
Potwierdź, że nie jesteś botem.
Musisz zaakceptować regulamin.

Dane kontaktowe

TQL
00-901 Warszawa Plac Defilad 1/309
Darmowy biuletyn informacyjny

Zapisz się do newslettera i otrzymuj powiadomienia o nowych wydarzeniach!