Wyszukiwanie
Słowo kluczowe:
Np.: temat, miasto, nazwa organizatora...

Adres WWW wydrukowanej strony: https://eventis.pl//szkolenie/kontrole-prowadzone-przez-prezesa-urzedu-ochrony-danych-osobowych-73240-id54

Informacje o szkoleniu

 • Kontrole prowadzone przez Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych


  ID szkolenia: 73240
  Typ: Szkolenia
  Kategoria: Prawo
 • Termin szkolenia:

  Informacje o platformie szkoleniowej oraz wymaganiach technicznych:

  Do udziału w szkoleniu potrzebne jest szybkie i stabilne łącze internetowe, komputer bądź urządzenie przenośne (niezbędne będzie pobranie ogólnodostępnej aplikacji ze sklepu z aplikacjami z systemem iOS lub sklepu Google Play). Prosimy o zainstalowanie jednej z przeglądarek internetowych: Internet Explorer 11, Microsoft Edge, najnowsze wersje Chrome i Firefox.
  Godziny zajęć (czas trwania):
  przewidywany czas szkolenia - 2 godziny zegarowe
 • Organizator szkolenia:

  European Network Security Institute Sp. z o.o.
  al. Jana Pawła II 34
  00-141 Warszawa
  woj. mazowieckie
  O firmie Inne oferty firmy
European Network Security Institute Sp. z o.o.
Zadaj pytanie:
Zgłoś uczestnictwo:
Wyszukaj inne
Szkolenia

Opis szkolenia

Informacje podstawowe o szkoleniu:

Serdecznie zapraszamy do dwugodzinne szkolenie online "Kontrole prowadzone przez Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych", którego celem jest przybliżenie zagadnień związanych z prowadzeniem kontroli przez Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. W trakcie spotkania omówione zostaną przyczyny, podstawy prawne oraz przebieg kontroli. Udział w szkoleniu pozwoli Państwu przygotować organizację oraz osoby uczestniczące w postępowaniu kontrolnym do współpracy z organem nadzoru, tak aby zminimalizować ryzyko zarzutu utrudniania bądź uniemożliwiania kontroli. Przedstawiona w trakcie szkolenia wiedza oraz zalecenia praktyczne umożliwią Państwu podjęcie właściwych działań oraz decyzji w związku z prowadzoną kontrolą - w trakcie jej trwania, jak też po jej zakończeniu.

Szkolenie skierowane jest do:

Szkolenie adresowane jest do osób odpowiedzialnych za zarządzanie ochroną danych osobowych w organizacji, w szczególności do inspektorów ochrony danych, a także przedstawicieli działów prawnych oraz departamentów informatyki, które mogą uczestniczyć w kontrolach podjmowanych przez Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

 

Program szkolenia:

Szkolenie, które poprowadzi ekspert ENSI, pozwoli na lepsze przygotowanie organizacji do kontroli Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, dzięki czemu przebiegnie ona szybciej i bardziej sprawnie.

Uzyskane podczas szkolenia praktyczne informacje, umożliwią uczestnikowi podejmowanie właściwych działań związanych z przedmiotem kontroli zarówno w czasie jej trwania, jak i po jej zakończeniu. Zdobyta wiedza ułatwi także zorganizowanie właściwej współpracy z Urzędem, pozwalającej uniknąć zarzutu utrudniania lub uniemożliwiania kontroli.

Informacje o prelegentach:

Nasze szkolenia prowadzone są przez specjalistów - praktyków posiadających wieloletnie doświadczenie w przygotowywaniu organizacji do wypełnienia wymogów ustawy o ochronie danych osobowych, w przygotowaniu organizacji do wdrożenia RODO (od momentu wejścia Rozporządzenia w życie), a także w prowadzeniu szkoleń z zakresu ochrony danych osobowych. Prowadzący uczestniczą lub uczestniczyli w projektach wdrożenia RODO w ponad 100 organizacjach w Polsce. Pełnią także, w ramach outsourcingu, funkcję inspektora ochrony danych w podmiotach różnych branż w Polsce.

Koszt i warunki udziału

Ceny:

 • 249 zł netto

Cena zawiera:

udział w szkoleniu, materiały szkoleniowe (prezentacja w formie pliku .pdf), zaświadczenie o udziale w szkoleniu on-line

Dofinansowanie z UE:

Nie.

Warunki udziału i przyjmowania zgłoszeń:

 • Prosimy o wysłanie zgłoszenia mailem na adres info@ensi.net. 
 • Podanie danych kontaktowych jest dobrowolne, ale niezbędne do organizacji szkolenia. Na podany adres e-mail i numer telefonu będziemy przekazywać informacje dotyczące szkolenia.
 • Przesłanie zgłoszenia udziału jest jednoznaczne z akceptacją Regulaminu.
 • Po otrzymaniu zgłoszenia, potwierdzimy jego przyjęcie poprzez wiadomość zwrotną, do której dołączymy fakturę proforma. 
 • Po zaksięgowaniu wpłaty wystawimy fakturę elektroniczną i wyślemy na adres, z którego wpłynęło zgłoszenie (chyba, że w zgłoszeniu został wskazany inny adres do wysyłki faktury).

Wydarzenie: Kontrole prowadzone przez Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych