Kurs masażu I stopnia dla początkujących – tryb wieczorowy

O szkoleniu

Podczas kursu masażu I stopnia dla początkujących uczestnicy otrzymują niezbędną wiedzę teoretyczną z teorii masażu a także anatomii i fizjologii człowieka oraz praktyczne umiejętności, które pozwalają na wykonywanie technik masażu klasycznego. Nasz program kursu masażu I stopnia jest rozbudowany o profil rozszerzony czyli dodatkowe wybrane techniki z masażu izometrycznego, kontralateralnego, odchudzającego, sportowego i relaksacyjnego.

Kurs jest skierowany jest zarówno do osób, które chcą zdobyć wiedzę na temat masażu dla własnych potrzeb, jak i do tych, którzy chcą rozpocząć pracę jako masażysta.

Dlaczego warto wziąć udział?

CZEGO SIĘ NAUCZYSZ:

 • Anatomii i fizjologii człowieka
 • Praktycznych umiejętności stosowania technik masażu klasyczne
 • Jak przeprowadzić wywiad medyczny z pacjentem, jak radzić sobie z trudnymi pytaniami.
 • Jak przy przygotować swoje stanowisko pracy - swój warsztat pracy z pacjentem.

CO DALEJ:

 • Możesz otworzyć własną działalność gospodarczą - Podklasa PKD 96.04.Z obejmuje: działalność usługowa łaźni tureckich, saun i łaźni parowych, solariów, salonów odchudzających, salonów masażu itp. mająca na celu poprawę samopoczucia.
 • Możesz rozpocząć pracę w gabinecie masażu w SPA lub na siłowniach i stosować poznane na kursie techniki masażu w celu poprawy samopoczucia.
 • Możesz rozwijać się dalej budując swoje portfolio i uzupełniając swój warsztat technik masażu razem z nami. Pomożemy rozwinąć Tobie skrzydła rozwijając Twoje umiejętności na kolejnych kursach i szkoleniach z masażu.
Kto powinien wziąć udział?

Ten kurs masażu jest skierowany do wszystkich tych którzy chcą rozpocząć przygodę z masażem od nauki od podstaw.

Program szkolenia

CZĘŚĆ TEORETYCZNA

Wprowadzenie do masażu – zagadnienia teoretyczne obejmujące:
1. Rys historyczny
2. Techniki masażu i ich oddziaływanie
3. Wskazania i przeciwwskazania do masażu
4. Wpływ masażu na organizm człowieka
5. Metodyka stosowania masażu

CZEŚĆ PRAKTYCZNA Moduł I

Część praktyczna I – masaż klasyczny:
1. Opracowanie kończyny górnej (ręka, przedramię, ramię), twarz, kark, kończyna dolna, obręcz kończyny dolnej, masaż odcinkowy lędźwiowo­-krzyżowy LS, piersiowy Th, szyjny S, grzbiet, obręcz kończyny górnej, klatka piersiowa, brzuch
2. Opracowanie masażu całościowego
3. Metodyka badania pacjenta: zmiany chorobowe, wywiad z pacjentem, diagnoza stanu zdrowia

CZEŚĆ PRAKTYCZNA Moduł II

Część praktyczna II – profil rozszerzony:
1. Masaż sportowy
2. Masaż izometryczny
3. Masaż kontralateralny
4. Masaż relaksacyjny
5. Masaż odchudzający, modelujący

ZAKOŃCZENIE KURSU

FINAŁ:

 • Kurs jest zakończony egzaminami wewnętrznymi: teoretycznym oraz praktycznym
 • Po pozytywnym zdaniu egzaminów otrzymasz Zaświadczenie o ukończeniu kursu zgodne z rozporządzeniem Ministerstwa Edukacji i Nauki.
 • Ponadto otrzymasz 3 dyplomy przygotowane dla Ciebie w języku polskim i angielskim opatrzone naszym hologramem.
 • Stała/eś się jednym z Herosów masażu.

Czas trwania

poniedziałki i środy, 17.00 - 21.00

Prelegenci

Marcin Hawryszków

Cześć, mam na imię Marcin, jestem masażystą i kocham tę robotę! Jestem absolwentem Wyższej Szkoły Rehabilitacji, na kierunku Fizjoterapia. Jeszcze w trakcie studiów postanowiłem, że masaż będzie moim sposobem na życie. Fascynuje mnie praca z układem mięśniowo – powięziowym, dlatego poza kursami masażu klasycznego, ukończyłem szkolenia z zakresu masażu tkanek głębokich, czy mięśniowo powięziowej terapii punktów spustowych. W swojej pracy staram się podchodzić do klientów indywidualnie i dopasowywać każdą sesję masażu do ich określonych potrzeb. Jako instruktor w Centrum Szkoleniowym Heros, staram się maksymalnie wykorzystywać swoją wiedzę fizjoterapeutyczną i przemycać przyszłym adeptom masażu jak najwięcej przydatnych informacji. Oprócz przekazywania nowych umiejętności i technik, chcę wzbudzać w kursantach głód wiedzy i pasję, która jest niezbędna w zawodzie masażysty. Więcej o mojej pracy możecie przeczytać na Facebooku lub Instagramie Boliciałko – Terapeutyczna Sztuka Masażu. Prywatnie jestem melomanem i nie wyobrażam sobie życia bez muzyki, która towarzyszy mi każdego dnia. Do zobaczenia na kursach w Herosie!

Agata Jabłońska

Dyplomowana masażystka, absolwentka Policealnego Studium Medycyny Sportu. Studentka fizjoterapii na Warszawskiej Akademii Medycznej w Warszawie. Zdobywała doświadczenie w publicznych podmiotach leczniczych, prywatnych gabinetach oraz w praktyce prywatnej. Masażystka w jednej z placówek SPZOZ Warszawa Wola-Śródmieście.
W przeszłości pracowała też jako trener personalny, studiowała na Akademii Wychowania Fizycznego Józefa Piłsudskiego w Warszawie na kierunku Wychowanie Fizyczne.
W pracy terapeutycznej kieruje się pragmatyzmem oraz naukowym podejściem w kwestii szerokopojętej rehabilitacji. Pasjonatka nauk medycznych, interesuje się zagadnieniami dotyczącymi ortopedii, traumatologii, neurologii, farmakologii i psychologii.

Terminy i miejsca

To szkolenie nie ma aktualnych terminów. Wyślij zapytanie o nowe terminy bądź zapisz na powiadomienia o nowych terminach.

Heros Centrum Szkoleniowe

00-613 Warszawa

Tytusa Chałubińskiego 8

woj. mazowieckie

Heros Centrum Szkoleniowe

00-613 Warszawa

Tytusa Chałubińskiego 8

woj. mazowieckie

Rejestracja

Cena standardowa
za osobę
2 390
zwolnione z vat
Cena zawiera:
 • udział w zajęciach
 • materiały szkoleniowe w wersji papierowej
 • certyfikat uczestnictwa
Zapisz się
FAQ

Najczęściej zadawane pytania

Prosimy o przejście do sekcji Zapisz się, aby wypełnić formularz zgłoszenia w wydarzeniu. Po jego wysłaniu organizator skontaktuje się celem potwierdzenia przyjęcia zgłoszenia i przekazania szczegółów organizacyjnych.

Dofinansowanie do kursów z Urzędu Pracy.

Podczas wypełniania formularza rejestracji zaznacz opcję "Oświadczam, że udział będzie finansowany ze środków publicznych, proszę o wystawienie faktury z zerową stawką VAT."

Jeśli potrzebujesz zarejestrować organizatora w wewnętrznym systemie zamówień możesz zrobić to na dwa sposoby. W trakcie wypełniania zgłoszenia w polu Uwagi przekaż tą informację - opiekun szkolenia skontaktuje się w celu dopełnienia formalności. Możesz to również zrobić samodzielnie z użyciem poniższych danych:
 • Nazwa firmy: Centrum Szkoleniowe Heros Adam Rudowski
 • Ulica i nr: Tytusa Chałubińskiego 8
 • Kod pocztowy: 00-613
 • Miejscowość: Warszawa
 • Numer NIP: 5251316631

Najszybszym sposobem kontaktu z organizatorem i uzyskania dodatkowych informacji jest wypełnienie formularza kontaktowego. Możesz też zadzwonić do organizatora.
Kontakt

Masz pytania? Napisz do nas

Wypełnij formularz

Uzupełnij pole
Uzupełnij pole
Wybierz termin wydarzenia
Uzupełnij pole
Uzupełnij pole
Uzupełnij wiadomość
Potwierdź, że nie jesteś botem.
Musisz zaakceptować regulamin.

Dane kontaktowe

Centrum Szkoleniowe Heros Adam Rudowski
00-613 Warszawa, Polska Tytusa Chałubińskiego 8

Organizator

Centrum Szkoleniowe Heros Adam Rudowski
00-613 Warszawa, Polska
Tytusa Chałubińskiego 8
woj. mazowieckie
Wprowadzimy Cię w świat masażu i pomożemy rozwinąć Twoje kompetencje. Centrum Szkoleniowe Heros to profesjonalna szkoła masażu z ponad 19 letnim doświadczeniem w przygotowaniu do zawodu masażysty. Prowadzimy kursy masażu I, II, III stopnia oraz sz...
Powiadomienia o nowych terminach

Zapisz się, aby otrzymywać powiadomienia o nowych terminach tego wydarzenia!