Marketing 360: Pakiet Współczesnych Rozwiązań

O szkoleniu

Marketing 360 to intensywny program dla profesjonalistów marketingowych i przedsiębiorców, którzy pragną pozyskać zaawansowane umiejętności w dziedzinie nowoczesnego marketingu. Szkolenia przybliżają strategie i narzędzia niezbędne do automatyzacji procesów marketingowych, tworzenia spersonalizowanych doświadczeń klienta online oraz wdrażania zaawansowanych technologii marketingowych.

Kompleksowy pakiet szkoleń oferuje ekspertyzę w trzech kluczowych obszarach marketingu, które kształtują przyszłość dziedziny.

Dlaczego warto wziąć udział?

Uczestnicy:

 • nauczą się wykorzystywać potencjał automatyzacji komunikacji, dostosowywać doświadczenia klienta online oraz wdrażać zaawansowane technologie marketingowe;
 • zyskają konkurencyjność na rynku, doskonaląc swoje umiejętności i zrozumienie nowoczesnych strategii, które zapewnią sukces ich biznesowi;
 • poznają tajniki personalizacji, efektywnego marketingu
 • automatycznego i nowoczesnych narzędzi.

 

Kto powinien wziąć udział?

Szkolenie jest przeznaczone dla specjalistów i ekspertów w dziedzinie marketingu, którzy już posiadają pewne doświadczenie i wiedzę w tej dziedzinie oraz chcą pogłębić swoje umiejętności w obszarach automatycznej komunikacji, personalizacji i wdrażania zaawansowanych technologii marketingowych.

Program szkolenia

Dzień 1: Personalizacja doświadczeń klienta on-line

To intensywne szkolenie skierowane do profesjonalistów z obszaru marketingu, sprzedaży i obsługi klienta, w trakcie którego uczestnicy zdobędą wiedzę i umiejętności potrzebne do projektowania spersonalizowanej komunikacji w różnych kanałach, wykorzystywania dynamicznych treści oraz definiowania parametrów segmentacji baz klientów i leadów. Szkolenie pokaże, jak efektywnie pozyskiwać dane i wykorzystywać globalne zmienne do tworzenia bardziej skutecznych strategii personalizacji. Dla tych, którzy chcą podnieść jakość komunikacji z klientami i zyskać przewagę konkurencyjną.

Dzień 2: Automatyzacja komunikacji z klientem

Szkolenie wprowadza uczestników w świat strategii automatyzacji marketingu, nie tylko w kontekście e-commerce. Uczestnicy odkryją potencjał automatycznej komunikacji, dowiedzą się, jak tworzyć efektywne kampanie mailowe, personalizować komunikację, ratować porzucone procesy i budować skuteczne strategie komunikacji. Szkolenie jest skierowane do specjalistów marketingu, menadżerów, właścicieli firm i innych zainteresowanych, którzy chcą zrozumieć tajniki automatycznej komunikacji z klientem. Dzięki praktycznym narzędziom i analizie przypadków uczestnicy nauczą się, jak zwiększyć zaangażowanie klientów i osiągnąć lepsze wyniki biznesowe.

Dzień 3: Wdrażanie technologii marketingowych

Szkolenie oferuje specjalistyczną wiedzę i praktyczne umiejętności związane z procesem wdrażania technologii marketingowych. Podczas tego szkolenia uczestnicy dowiedzą się, jak analizować potrzeby organizacji, wybierać odpowiednie technologie, zarządzać procesem wdrażania, szkolić zespół oraz monitorować i optymalizować efektywność. To doskonała okazja do zrozumienia, jak nowe technologie mogą przekształcić strategie marketingowe i przynieść realne korzyści dla biznesu. Szkolenie obejmuje studia przypadków, interaktywne warsztaty oraz dostarcza najnowsze informacje o trendach w dziedzinie technologii marketingowych, przygotowując uczestników do skutecznego zarządzania w tym dynamicznym obszarze.

Czas trwania

3 dni, 9.00-16.30

Prelegenci

Mike Korba - Ekspert marketing automation, pasjonat i teoretyk Internetu, praktyk e-marketingu, wykładowca na kierunku marketing internetowy w krakowskiej AGH.

Terminy i miejsca

To szkolenie nie ma aktualnych terminów. Wyślij zapytanie o nowe terminy bądź zapisz na powiadomienia o nowych terminach.

Zajęcia odbywają się w formie Online Live poprzez platformę Zoom.
EY Academy of Business

00-609 Warszawa

Aleja Armii Ludowej 26

woj. mazowieckie

EY Academy of Business

Wa

woj. mazowieckie

Rejestracja

Cena szkolenia stacjonarnego
Cena obejmuje pełne 3 dni szkolenia
3 150
+23% VAT
Cena zawiera:
 • udział w zajęciach
 • materiały szkoleniowe
 • certyfikat uczestnictwa
 • serwis obiadowy
 • przerwy kawowe
Zapisz się
Cena szkolenia online
Cena obejmuje 3 pełne dni szkolenia
3 150
+23% VAT
Cena zawiera:
 • udział w zajęciach
 • materiały szkoleniowe
 • certyfikat uczestnictwa
Zapisz się

Organizator

EY Academy of Business
00-609 Warszawa
Aleja Armii Ludowej 26
woj. mazowieckie
EY Academy of Business istnieje na polskim rynku szkoleniowym od 1994 roku, oferując szeroki zakres specjalistycznych szkoleń, zróżnicowanych pod względem tematyki i metodyki ich prowadzenia. Nasi wykładowcy mają doświadczenie zarówno akademickie, ja...
FAQ

Najczęściej zadawane pytania

Prosimy o przejście do sekcji Zapisz się, aby wypełnić formularz zgłoszenia w wydarzeniu. Po jego wysłaniu organizator skontaktuje się celem potwierdzenia przyjęcia zgłoszenia i przekazania szczegółów organizacyjnych.

Podczas wypełniania formularza rejestracji zaznacz opcję "Oświadczam, że udział będzie finansowany ze środków publicznych, proszę o wystawienie faktury z zerową stawką VAT."

Jeśli potrzebujesz zarejestrować organizatora w wewnętrznym systemie zamówień możesz zrobić to na dwa sposoby. W trakcie wypełniania zgłoszenia w polu Uwagi przekaż tą informację - opiekun szkolenia skontaktuje się w celu dopełnienia formalności. Możesz to również zrobić samodzielnie z użyciem poniższych danych:
 • Nazwa firmy: EY Academy of Business
 • Ulica i nr: Aleja Armii Ludowej 26
 • Kod pocztowy: 00-609
 • Miejscowość: Warszawa
 • Numer NIP: 5262697016

Najszybszym sposobem kontaktu z organizatorem i uzyskania dodatkowych informacji jest wypełnienie formularza kontaktowego. Możesz też zadzwonić do organizatora.
Kontakt

Masz pytania? Napisz do nas

Wypełnij formularz

Uzupełnij pole
Uzupełnij pole
Wybierz termin wydarzenia
Uzupełnij pole
Uzupełnij pole
Uzupełnij wiadomość
Potwierdź, że nie jesteś botem.
Musisz zaakceptować regulamin.

Dane kontaktowe

EY Academy of Business
00-609 Warszawa Aleja Armii Ludowej 26
Powiadomienia o nowych terminach

Zapisz się, aby otrzymywać powiadomienia o nowych terminach tego wydarzenia!