Wyszukiwanie
Słowo kluczowe:
Np.: temat, miasto, nazwa organizatora...

Adres WWW wydrukowanej strony: https://eventis.pl//szkolenie/medytacja-w-zyciu-codziennym-krakow-29057-id1271

Informacje o szkoleniu

Zadaj pytanie:
Zgłoś uczestnictwo:
Wyszukaj inne
Szkolenia

Opis szkolenia

Informacje podstawowe o szkoleniu:

Szukasz swojej oazy spokoju w świecie, który coraz bardziej pędzi naprzód? Może czas wreszcie na to, by odnaleźć ją w sobie!

Simply Meditation to kompletny, holistyczny system medytacji, który uspokaja umysł i otwiera serce na głębię życia. To wyjątkowa medytacja, które czerpie inspirację z nauk starożytnych joginów Dalekiego Wschodu, a zarazem ma ugruntowane podstawy naukowe. Na szkoleniu poznasz zestaw prostych ćwiczeń medytacyjnych i oddechowych, które będziesz mógł potem wykorzystać w swoim życiu codziennym. Badania dowodzą, że już 5-10 minut praktyki dziennie wprowadza ogromne zmiany w jakości życia człowieka – zaczynając od znacznej redukcji stresu i poprawie koncentracji, a kończąc na uwalnianiu z przeróżnych dolegliwości i chorób oraz głębokiemu poczuciu wewnętrznego szczęścia i spokoju.

Szkolenie” Simply Meditation – medytacja w życiu codziennym” zostało stworzone specjalnie z myślą o Tobie, człowieku XXI wieku. Wiemy, jak bardzo ograniczony jest Twój czas. Dlatego też program szkolenia został zaprojektowany w taki sposób, abyś na jednych warsztatach otrzymał wszystko, czego potrzebujesz do rozpoczęcia samodzielnej praktyki medytacji: zestaw sprawdzonych technik oczyszczania świadomości, skrypt ze szkolenia, motywujący certyfikat i przede wszystkim – cała masa wiedzy z zakresu medytacji i szeroko pojętego rozwoju osobistego do wykorzystania w życiu codziennym. Brzmi nieźle?

Technika medytacji Simply Meditation może się także poszczyć rekomendacją światowej klasy kliniki medycyny komplementarnej, Hale Clinic z siedzibą w Londynie. Leczy się tam sama rodzina królewska! Ta jakość zobowiązuje nas do tego, byś otrzymał na szkoleniu wszystko to, co najlepsze.

Mogę Cię zapewnić, że jest to szkolenie, którego długo nie zapomnisz. Być może usłyszysz pewne rzeczy po raz pierwszy w życiu. Być może po raz pierwszy poczujesz taką otwartość, jakiej dotąd nie doznałeś. Być może przyjdą do Ciebie nowe, zdumiewające uświadomienia. A na pewno: dużo lepiej poznasz siebie i to, co się w Tobie kryje. Czy to nie fascynujące?

„Simply Meditation – medytacja w życiu codziennym” to szkolenie, które trwa na długo po jego zakończeniu. Po ukończeniu warsztatu będziemy Cię zapraszać na spotkania dla osób po kursie, a także będziemy dbać o to, by zawsze dostarczać Ci świeżą dawkę inspiracji.

Ponieważ najważniejszy jest dla nas Twój komfort, liczba miejsc na warsztatach zawsze jest ograniczona do 16-stu. Zapisz się, póki jeszcze są miejsca!

Więcej informacji: http://www.przestrzenserca.pl/simplymeditation

Szkolenie skierowane jest do:

osoby zainteresowane rozwojem osobistym i duchowym oraz rozwijaniem świadomości i redukcją stresu

Program szkolenia:

- wprowadzenie do medytacji
- prezentacja technik, oddechowych i medytacyjnych Simply Meditation
- wspólna praktyka
- wykorzystanie w życiu codziennym

Informacje o prelegentach:

Sylwia Kuran - doświadczona nauczycielka medytacji i rozwoju osobistego, certyfikowana przez światowej klasy klinikę medycyny komplementarnej Hale Clinic z siedzibą w Londynie oraz Atma Kriya Yoga Institute. Więcej informacji: http://www.przestrzenserca.pl/achala

Koszt i warunki udziału

Ceny:

  • 300 zł. przy przedpłacie na konto zniżka 20%

Cena zawiera:

warsztat medytacji Simply Meditation

Dostępne zniżki:

  • 30 dla studentów, emerytów i rencistów

Dofinansowanie z UE:

Nie.

Warunki udziału i przyjmowania zgłoszeń:

Wcześniejsze zapisy pod adresem: info@przestrzenserca.pl

Wydarzenie: Medytacja w życiu codziennym - Kraków