Medytacja w życiu codziennym - Warszawa

O szkoleniu

Szukasz swojej oazy spokoju w świecie, który coraz bardziej pędzi naprzód? Może czas wreszcie na to, by odnaleźć ją w sobie!

Simply Meditation to kompletny, holistyczny system medytacji, który uspokaja umysł i otwiera serce na głębię życia. To wyjątkowa medytacja, które czerpie inspirację z nauk starożytnych joginów Dalekiego Wschodu, a zarazem ma ugruntowane podstawy naukowe. Na szkoleniu poznasz zestaw prostych ćwiczeń medytacyjnych i oddechowych, które będziesz mógł potem wykorzystać w swoim życiu codziennym. Badania dowodzą, że już 5-10 minut praktyki dziennie wprowadza ogromne zmiany w jakości życia człowieka – zaczynając od znacznej redukcji stresu i poprawie koncentracji, a kończąc na uwalnianiu z przeróżnych dolegliwości i chorób oraz głębokiemu poczuciu wewnętrznego szczęścia i spokoju.

Szkolenie” Simply Meditation – medytacja w życiu codziennym” zostało stworzone specjalnie z myślą o Tobie, człowieku XXI wieku. Wiemy, jak bardzo ograniczony jest Twój czas. Dlatego też program szkolenia został zaprojektowany w taki sposób, abyś na jednych warsztatach otrzymał wszystko, czego potrzebujesz do rozpoczęcia samodzielnej praktyki medytacji: zestaw sprawdzonych technik oczyszczania świadomości, skrypt ze szkolenia, motywujący certyfikat i przede wszystkim – cała masa wiedzy z zakresu medytacji i szeroko pojętego rozwoju osobistego do wykorzystania w życiu codziennym. Brzmi nieźle?

Technika medytacji Simply Meditation może się także poszczyć rekomendacją światowej klasy kliniki medycyny komplementarnej, Hale Clinic z siedzibą w Londynie. Leczy się tam sama rodzina królewska! Ta jakość zobowiązuje nas do tego, byś otrzymał na szkoleniu wszystko to, co najlepsze.

Mogę Cię zapewnić, że jest to szkolenie, którego długo nie zapomnisz. Być może usłyszysz pewne rzeczy po raz pierwszy w życiu. Być może po raz pierwszy poczujesz taką otwartość, jakiej dotąd nie doznałeś. Być może przyjdą do Ciebie nowe, zdumiewające uświadomienia. A na pewno: dużo lepiej poznasz siebie i to, co się w Tobie kryje. Czy to nie fascynujące?

„Simply Meditation – medytacja w życiu codziennym” to szkolenie, które trwa na długo po jego zakończeniu. Po ukończeniu warsztatu będziemy Cię zapraszać na spotkania dla osób po kursie, a także będziemy dbać o to, by zawsze dostarczać Ci świeżą dawkę inspiracji.

Ponieważ najważniejszy jest dla nas Twój komfort, liczba miejsc na warsztatach zawsze jest ograniczona do 16-stu. Zapisz się, póki jeszcze są miejsca!

Więcej informacji: http://www.przestrzenserca.pl/simplymeditation
Kto powinien wziąć udział?
osoby zainteresowane rozwojem osobistym i duchowym, a także poszukujące spokoju wewnętrznego i radości życia

Program szkolenia

- wprowadzenie do medytacji
- prezentacja technik, oddechowych i medytacyjnych Simply Meditation
- wspólna praktyka
- wykorzystanie w życiu codziennym

Czas trwania

10:00 - 15:30

Prelegenci

Sylwia Kuran - doświadczona nauczycielka medytacji i rozwoju osobistego, certyfikowana przez światowej klasy klinikę medycyny komplementarnej Hale Clinic z siedzibą w Londynie oraz Atma Kriya Yoga Institute. Więcej informacji: http://www.przestrzenserca.pl/achala

Terminy i miejsca

To szkolenie nie ma aktualnych terminów. Wyślij zapytanie o nowe terminy bądź zapisz na powiadomienia o nowych terminach.

Mikroklimat

Warszawa

ul. Tarczyńska 9

woj. mazowieckie

Mikroklimat

Warszawa

ul. Tarczyńska 9

woj. mazowieckie

Rejestracja

Cena 1
przy przedpłacie na konto zniżka 20%
300
Cena zawiera:
  • warsztat medytacji Simply Meditation
Zapisz się

Organizator

Sylwia Kuran. Przestrzeń serca - pracownia rozwoju
30-608 Kraków
Siostry Faustyny 18b
woj. małopolskie
Przestrzeń serca to wyjątkowa pracownia rozwoju osobistego i duchowego. Znajdziesz tu wszechstronne warsztaty z zakresu medytacji, jogi i Twojego rozwoju wewnętrznego.
FAQ

Najczęściej zadawane pytania

Prosimy o przejście do sekcji Zapisz się, aby wypełnić formularz zgłoszenia w wydarzeniu. Po jego wysłaniu organizator skontaktuje się celem potwierdzenia przyjęcia zgłoszenia i przekazania szczegółów organizacyjnych.

Zapisy pod adresem: info@przestrzenserca.pl

Kontakt

Masz pytania? Napisz do nas

Wypełnij formularz

Uzupełnij pole
Wybierz termin wydarzenia
Uzupełnij pole
Uzupełnij pole
Uzupełnij wiadomość
Potwierdź, że nie jesteś botem.
Musisz zaakceptować regulamin.

Dane kontaktowe

Sylwia Kuran. Przestrzeń serca - pracownia rozwoju
30-608 Kraków Siostry Faustyny 18b
Powiadomienia o nowych terminach

Zapisz się, aby otrzymywać powiadomienia o nowych terminach tego wydarzenia!