Menedżer Coachem - darmowy sampling szkolenia

O szkoleniu

http://prooptima.pl/s/124-zglos-sie-na-darmowy-sampling-szkolenia-menedzer-coachem
Kto powinien wziąć udział?
menedżerów, pracowników HR

Program szkolenia

Jak pracować z ludźmi, by wzbudzać ich zaangażowanie? Jak rozmawiać z pracownikami w codziennych sytuacjach? A jak zakomunikować trudne sprawy i uwagi krytyczne? Jak eliminować zbędne koszty i marnowanie czasu?
To wyzwania każdego menedżera. W poukładaniu relacji z pracownikami pomagają praktyczne narzędzia rozmów coachingowych. Coaching w ostatnich latach stał się w Polsce bardzo popularny. Można wręcz powiedzieć o modzie na coaching. Trudno znaleźć menedżera, który jeszcze o coachingu nie słyszał. Ale czy wiadomo, jak skutecznie korzystać z tych narzędzi? Mądre ich stosowanie może być pierwszym krokiem ku zmianie stylu zarządzania na coachingowy.

Czas trwania

10-14

Prelegenci

Olga Rzycka


Executive coach, trener, autorka książek. Specjalizuje się w realizowaniu projektów skierowanych do Zarządów i Top Menedżerów, prowadzeniu projektów coachingowych dla menedżerów średniego, wyższego i najwyższego szczebla.

Doświadczenie:

Posiada ponad 13-letnie doświadczenie w pracy związanej z szeroko pojętym rozwojem poszczególnych ludzi, grup oraz zespołów funkcjonujących w firmach. Jej zainteresowania zawodowe krążą wokół wykorzystywania psychologii w różnego typu organizacjach. Od 7 lat zarządza firmą świadczącą usługi coachingowo-szkoleniowo-diagnostyczne. Doświadczenie biznesowe zdobywała pracując m.in. w firmach finansowych oraz farmaceutycznych. Zrealizowała ponad 2700h godzin coachingu indywidualnego skierowanego do kadry zarządzającej.

Od długiego już czasu zgłębia tajniki szeroko rozumianego rozwoju osobistego i jego związku z osiąganiem celów biznesowych. Tworzy autorskie projekty rozwoju kadry menedżerskiej. Wartością dla niej w tym co robi jest ROZWÓJ, ZMIANA, doskonalenie, towarzyszenie ludziom. W pracy z ludźmi skupia się na efektywności i osiąganiu wyznaczonych celów w połączeniu z potrzebami, wartościami i dbałością o relacje międzyludzkie.

Realizowała projekty coachingowe, szkoleniowe i diagnostyczne m.in. dla:

Firm finansowych: Generali, PZU Życie, PZU S.A., Sygma Bank, ING Bank Śląski, ING Usługi Finansowe, ING Lease, BNP Paribas/Fortis, BNP Paribas, Securities Services, BRE Bank/mBank/Multi Bank, Alior Bank, BGK, BZ WBK, KBC, Citi Handlowy, Allianz
Firm farmaceutycznych: Astellas Pharma, US Pharmacia/US Zdrowie, TEVA/Pliva, Sanofi Pasteur, Nycomed, Johnson and Johnson, Novartis, Polpharma, BAYER, Medtronic Poland
Firm FMCG: Nestle, KRAFT Foods/Mondelez, Profi
Firm retail: Grupa Metro (Real), Jeronimo Martins, Chata Polska
Firm budowlanych: ULMA Construccion, SGI Baltis, Rockwool, Fischer Polska, Acar Development, Paroc
Firm produkcyjnych: Zelmer, EATON, KRAFT Foods/Mondelez (Cieszyn, Bielany Wrocławskie), General Motors, Profi, Goodrich, Alles
innych firm: PARP, Szkoła Główna Handlowa, Inditex, Juwi Energia Odnawialna, Oxford University Press, Ascomp, WASKO, Atut i Atut Focus, Fiege, QumakSecom, Merida, Armatura Kraków, Media Polska, Nobiles, Szkoła Liderów Społeczeństwa Obywatelskiego oraz inne w trakcie projektów szkoleń i warsztatów otwartych.

Obszary prowadzonego przez Olgę coachingu:

executive and board coaching
business coaching
leadership coaching
team/group coaching
crisis coaching
personal/team performance coaching
life coaching
onboard coaching (coaching wdrożeniowy)
coaching umiejętności menedżerskich

Wybrane publikacje:

Coaching. Inspiracje z perspektywy nauki, praktyki i klientów. Praca zbiorowa. One Press, Gliwice 2009
Manager Coachem – jak rozmawiać, by osiągnąć rezultaty?, Wydawnictwo Wolters Kluwer, Warszawa 2009
Coaching as a Method of Discovering and Developing Human Potential. Praca zbiorowa. Wydawnictwo Wyższej Szkoły Zarządzania im. L.Koźmińskiego, 2010r.
Niezwykła moc pytań w zarządzaniu ludźmi. Wydawnictwo Wolters Kluwer, Warszawa, 2010r.
Coaching jako katalizator rozwoju organizacji. Praca zbiorowa. Wydawnictwo New Dawn, Warszawa 2011r.
Zarządzanie i życie, Wydawnictwo Difin, Warszawa 2011r.
Potwór w twojej głowie, czyli jak być nieszczęśliwym i unieszczęśliwiać innych, Wydawnictwo Sensus, Gliwice 2012r.

Terminy i miejsca

To szkolenie nie ma aktualnych terminów. Wyślij zapytanie o nowe terminy bądź zapisz na powiadomienia o nowych terminach.

polna 70

05-420 Józefów

Polna 70

woj. mazowieckie

Rejestracja

Cena 1
bezpłatne
b.d.
Cena zawiera:
Zapisz się

Organizator

Pro Optima Sp. z o.o.
31-530 Kraków
Grzegórzecka 10B/205
woj. małopolskie
Pro Optima wspiera firmy wdrażające strategię wyróżniania się i budowania długotrwałych relacji z klientami poprzez doskonalenie kultury kontaktu z klientami, rozwój kluczowych kompetencji kadry kierowniczej oraz zespołów pracowników. Propagujemy...
FAQ

Najczęściej zadawane pytania

Prosimy o przejście do sekcji Zapisz się, aby wypełnić formularz zgłoszenia w wydarzeniu. Po jego wysłaniu organizator skontaktuje się celem potwierdzenia przyjęcia zgłoszenia i przekazania szczegółów organizacyjnych.

Zgłoszenie

Kontakt

Masz pytania? Napisz do nas

Wypełnij formularz

Uzupełnij pole
Uzupełnij pole
Wybierz termin wydarzenia
Uzupełnij pole
Uzupełnij pole
Uzupełnij wiadomość
Potwierdź, że nie jesteś botem.
Musisz zaakceptować regulamin.

Dane kontaktowe

Pro Optima Sp. z o.o.
31-530 Kraków Grzegórzecka 10B/205
Powiadomienia o nowych terminach

Zapisz się, aby otrzymywać powiadomienia o nowych terminach tego wydarzenia!