Ochrona środowiska w procesie inwestycyjnym

O szkoleniu

Szkolenie przygotowuje do prowadzenia, nadzorowania i koordynowania działań z zakresu planowania i realizacji inwestycji różnego rodzaju oraz skali, pod kątem spełnienia wymagań ochrony środowiska. Szkolenie ma na celu wyposażenie uczestnika w praktyczne umiejętności wypełniania wymagań środowiskowych towarzyszących procesowi inwestycyjnemu.Uczestnicy szkolenia poznają obowiązki środowiskowe związane z procesami inwestycyjnymi. Zostaną zapoznani z kompetencjami i zakresem działań organów ochrony środowiska prowadzących postępowania w sprawach związanych z środowiskowymi uwarunkowaniami. Uczestnicy zdobędą również wiedzę w zakresie oceny przedkładanych dokumentów oraz istotnych elementów umów między Inwestorem a wykonawcami dokumentacji.
Kto powinien wziąć udział?

Szkolenie jest przeznaczone dla osób zajmujących się ochroną środowiska w przedsiębiorstwach oraz dla osób odpowiedzialnych za prowadzenie, nadzorowanie lub koordynowanie działań w procesach inwestycyjnych.

Program szkolenia

 1. Prawne uwarunkowania procesu inwestycyjnego pod kątem wymagań środowiskowych.
 2. Wybór optymalnej ścieżki postępowania przy uzyskiwaniu decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach.
 3. Dokumenty środowiskowe towarzyszące postępowaniu w sprawie wydania decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach.
 4. Karta informacyjna przedsięwzięcia.
 5. Raport o oddziaływaniu planowanego przedsięwzięcia na środowisko.
 6. Praktyczne wskazówki postępowania przy realizacji inwestycji.
 7. Wymiana poglądów i doświadczeń z wykładowcą. 

Czas trwania

14.01 - czwartek , godz: 09:00 - 13:00
15.01 - piątek , godz: 09:00 - 13:00

Prelegenci

trener SEKA S.A.

Terminy i miejsca

To szkolenie nie ma aktualnych terminów. Wyślij zapytanie o nowe terminy bądź zapisz na powiadomienia o nowych terminach.

PLatforma LIVEWEBINAR

Rejestracja

Cena
brutto za osobę
699
Cena zawiera:
 • udział w zajęciach
 • materiały szkoleniowe
 • certyfikat uczestnictwa
Zapisz się

Organizator

SEKA S.A.
04-386 Warszawa
Paca 37
woj. mazowieckie
Od 1988 roku prowadzimy nadzór, szkolenia i doradztwo z prawa pracy współpracując z polskimi i zagranicznymi firmami z różnych sektorów gospodarki oraz instytucjami rządowymi i publicznymi. Nasi klienci to ponad 450 firm zatrudniających. Od początku ...
FAQ

Najczęściej zadawane pytania

Prosimy o przejście do sekcji Zapisz się, aby wypełnić formularz zgłoszenia w wydarzeniu. Po jego wysłaniu organizator skontaktuje się celem potwierdzenia przyjęcia zgłoszenia i przekazania szczegółów organizacyjnych.

Prosimy o wypełnienie formularza zgłoszenia dostępnego powyżej. Po jego otrzymaniu skontaktujemy się, aby potwierdzić rejestrację oraz przekazać szczegóły organizacyjne.

Podczas wypełniania formularza rejestracji zaznacz opcję "Oświadczam, że udział będzie finansowany ze środków publicznych, proszę o wystawienie faktury z zerową stawką VAT."

Jeśli potrzebujesz zarejestrować organizatora w wewnętrznym systemie zamówień możesz zrobić to na dwa sposoby. W trakcie wypełniania zgłoszenia w polu Uwagi przekaż tą informację - opiekun szkolenia skontaktuje się w celu dopełnienia formalności. Możesz to również zrobić samodzielnie z użyciem poniższych danych:
 • Nazwa firmy: SEKA S.A.
 • Ulica i nr: Paca 37
 • Kod pocztowy: 04-386
 • Miejscowość: Warszawa
 • Numer NIP: 1130122021

Najszybszym sposobem kontaktu z organizatorem i uzyskania dodatkowych informacji jest wypełnienie formularza kontaktowego. Możesz też zadzwonić do organizatora.
Kontakt

Masz pytania? Napisz do nas

Wypełnij formularz

Uzupełnij pole
Uzupełnij pole
Wybierz termin wydarzenia
Uzupełnij pole
Uzupełnij pole
Uzupełnij wiadomość
Potwierdź, że nie jesteś botem.
Musisz zaakceptować regulamin.

Dane kontaktowe

Eventis.pl
04-395 Warszawa ul. Siennicka 22/22
Powiadomienia o nowych terminach

Zapisz się, aby otrzymywać powiadomienia o nowych terminach tego wydarzenia!