Odnaleźć się w Social Media

O szkoleniu

Kurs jest dla każdego. Zarówno dla osoby, która dopiero rozpoczyna swoją przygodę z SM jak i nie wie, od czego rozpocząć.

Dlaczego warto wziąć udział?

Cel szkolenia. 

 • Poznanie różnych kanałów komunikacji w Social Media.
 • Wspólne zastanowienie się nad wyborem odpowiedniego medium dla Ciebie (FB, Instagram, YT, TikTok, Linkedin). Tak, aby Twój przekaz był z Tobą spójny i pozwalał Ci skutecznie kontaktować się z potencjalnym klientem lub klientem, który już jest w Twojej bazie i pokazanie Mu dodatkowych Twoich produktów czy ofert.
 • Zobaczysz, w jaki sposób odpowiednio przygotować swoje konto w medium-
  krok po kroku, od czego zacząć- jakie narzędzia wykorzystać do tego, aby Twój cenny czas pracował na Twoją korzyść.
 • Abyś mógł trafić do nieograniczonej rzeszy klientów wykorzystując odpowiedni przekaz i dając innym wartość.
 • Nauczysz się jakie treści publikować, kiedy oraz w jakiej formie, tak aby trafiły do odpowiedniej grupy odbiorców.
 • Otrzymasz sposoby skalowania- jak rozwinąć Twój biznes z wykorzystaniem internetu oraz automatyzacji procesu.
 • Dodatkowo dokonamy audytu Twoich kanałów, jakie posiadasz obecnie i doradzimy- podpowiemy co można usprawnić oraz zwrócimy uwagę na Twoje atuty.
Kto powinien wziąć udział?

Kurs jest dla każdego. Zarówno dla osoby, która dopiero rozpoczyna swoją przygodę z SM jak i nie wie, od czego rozpocząć.

Dla osoby, która już tworzy jednak nie potrafi do końca ułożyć sobie tej pracy w Social Media.

Tego, aby pewne kwestie zautomatyzować.

Jeśli dziś brakuje Ci pomysłów na kolejne posty, materiały to także jest miejsce dla Ciebie gdzie znajdziesz odpowiedzi na te i inne pytania.

Każdy z nas ma inne predyspozycje.

Jeden będzie czuł się dobrze w pisaniu postów, inny w komunikowaniu przez fotografię, a może czujesz się jak ryba w wodzie przed kamerą, czy wykorzystując swój głos.

Jak widzisz rozwiązań jest wiele.

Nikt nie powiedział, że musisz podążać za jednym medium, którego nie czujesz- tzn gdzie nie wyobrażasz sobie takiego sposobu komunikacji.
Potraktuj to jak przygodę, która może przynieść Ci bardzo dużo owoców.

Począwszy od wyjścia ze swojej strefy komfortu- nikt tego nie lubi- przez
naukę nowych kompetencji, odświeżenie obecnego sposobu działania Twojej firmy.

Może będzie to dla Ciebie nowy rozdział w dotychczasowym budowaniu swojego biznesu.

Program szkolenia

Program szkolenia

 • Przedstawienie każdej z platform ogólnie – FB, Instagram, YT,  Linkedin, TikTok. 
 • Charakterystyka każdej z platform- porównanie. 
 • Odpowiednie przygotowanie platformy  (Wygląd, Zdjęcia profilowe, w tle, BIO)
 • Struktura budowy posta, wpisu, filmu, innego materiału
 • Profil prywatny czy biznesowy – konto twórcy. 
 • Budowanie społeczności w danym medium – na co zwrócić uwagę. 
 • Jak promować swój biznes – czy zawsze reklama płatna jest potrzebna? 
 • Budowanie strategii sprzedażowej- kampanie sprzedażowe. 
 • Wykorzystanie płatnych reklam- jak je wykorzystywać oraz jak je stargetować. Jak trafić do odpowiedniej grupy Twoich odbiorców czy to usług, czy produktów? 
 • Analiza skuteczności kampanii sprzedażowych jak takie strategie tworzyć – ogólnie nie wchodzimy w szczegóły to już dla bardziej zaawansowanych na innych kursach. 
 • Pokazanie narzędzi wykorzystywanych w pracy na Social Media ( Canva, InShot, Pixabay i inne. 

 

Czas trwania

8 godzin

Prelegenci

Damian Nowak

Terminy i miejsca

Zapoznaj się z aktualnymi terminami tego szkolenia bądź zapisz na powiadomienia o nowych terminach.

• Szkolenie na platformie Evenea, Teams, ZOOM
• Prezentacja multimedialna na ekranie komputerów (komputer, tablet, telefon). Sugerujemy użycie słuchawek lub głośników.
• Wymagany dostęp do internetu o minimalnej prędkości pobierania 5 mb/s 
• Szkolenia, realizowane są w czasie rzeczywistym, w wirtualnym pokoju szkoleniowym umożliwiającym prezentację treści (także przez uczestników szkolenia), interakcje (rozmowy, dyskusje, zadawanie pytań, przeprowadzanie ankiet, testów) pomiędzy uczestnikami oraz pomiędzy uczestnikami a osoba prowadzącą zajęcia.

Rejestracja

Cena 1
600
zwolnione z vat
Cena zawiera:
 • udział w zajęciach
 • materiały szkoleniowe
 • certyfikat uczestnictwa
 • bezpłatne anulowanie zgłoszenia do 5 dni przed terminem
 • konsultacje indywidualne
Zapisz się
FAQ

Najczęściej zadawane pytania

Prosimy o przejście do sekcji Zapisz się, aby wypełnić formularz zgłoszenia w wydarzeniu. Po jego wysłaniu organizator skontaktuje się celem potwierdzenia przyjęcia zgłoszenia i przekazania szczegółów organizacyjnych.

 

 1. Formularz zgłoszeniowy wypełniany przez Zgłaszającego ma formę umowy zawieranej pomiędzy Zgłaszającym a Sprzedającym. 
 2. Po wysłaniu formularza zgłoszeniowego Sprzedający skontaktuje się ze Zgłaszającym telefonicznie lub za pośrednictwem poczty e-mail w celu potwierdzenia złożenia zamówienia. 
 3. Sprzedający prześle na podany przez Zgłaszającego adres e-mail potwierdzenie udziału w szkoleniu zawierające wszelkie informacje organizacyjne oraz szczegółowe informacje dotyczące płatności. 
 4. Płatność za szkolenie powinna zostać uregulowana przelewem na konto Sprzedającego najpóźniej 5 dni kalendarzowych przed szkoleniem, po uprzednim otrzymaniu potwierdzenia udziału w szkoleniu. Opłata za uczestnictwo obejmuje koszty: szkolenia, materiałów w formie elektronicznej (lub papierowej o ilebędzie tak wskazane w opisie szkolenia) oraz certyfikatu 
 5. Rezygnacja powinna nastąpić na piśmie (wystarczy wysłanie informacji o rezygnacji ze szkolenia za pośrednictwem poczty elektronicznej na biuro@astitum.pl.)w terminie 5 dni kalendarzowych przed dniem rozpoczęcia szkolenia. 
 6. Nieobecność na szkoleniu lub rezygnacja ze szkolenia w terminie późniejszym niż 5 dni kalendarzowych przed terminem szkolenia spowoduje obciążenie Zgłaszającego pełnymi kosztami szkolenia. Do momentu rozpoczęcia szkolenia istnieje możliwość zgłoszenia uczestnika zastępczego – nie powoduje to naliczenia dodatkowych kosztów. 
 7. Wysłanie zgłoszenia na szkolenie w terminie krótszym niż 5 dni roboczych przed szkoleniem pozbawia Zgłaszającego możliwości bezkosztowej rezygnacji z udziału w szkoleniu. 
 8. W szczególnych przypadkach Sprzedający zastrzega sobie prawo do odwołania szkolenia lub zmiany jego terminu. W takiej sytuacji niezwłocznie poinformuje o tym Zgłaszającego telefonicznie lub za pośrednictwem poczty e-mail. 
 9. W przypadku zmiany terminu szkolenia Zgłaszający ma prawo do rezygnacji z zamówienia bez ponoszenia żadnych kosztów. Wpłacone kwoty zostaną zwrócone bez zwłoki, nie później niż w terminie 14 dni kalendarzowych od dnia rezygnacji. 
 10. W razie pytań i wątpliwości Sprzedający udzieli informacji pod numerem telefonu 503 438 680 oraz za pośrednictwem poczty e-mail pod adresem: biuro@astitum.pl 

Podczas wypełniania formularza rejestracji zaznacz opcję "Oświadczam, że udział będzie finansowany ze środków publicznych, proszę o wystawienie faktury z zerową stawką VAT."

Jeśli potrzebujesz zarejestrować organizatora w wewnętrznym systemie zamówień możesz zrobić to na dwa sposoby. W trakcie wypełniania zgłoszenia w polu Uwagi przekaż tą informację - opiekun szkolenia skontaktuje się w celu dopełnienia formalności. Możesz to również zrobić samodzielnie z użyciem poniższych danych:
 • Nazwa firmy: Astitum Konsulting Sp. z o.o.
 • Ulica i nr: Borów 52
 • Kod pocztowy: 66-200
 • Miejscowość: Świebodzin
 • Numer NIP: 9271906013

Najszybszym sposobem kontaktu z organizatorem i uzyskania dodatkowych informacji jest wypełnienie formularza kontaktowego. Możesz też zadzwonić do organizatora.
Kontakt

Masz pytania? Napisz do nas

Wypełnij formularz

Uzupełnij pole
Uzupełnij pole
Wybierz termin wydarzenia
Uzupełnij pole
Uzupełnij pole
Uzupełnij wiadomość
Potwierdź, że nie jesteś botem.
Musisz zaakceptować regulamin.

Dane kontaktowe

Eventis.pl
04-395 Warszawa ul. Siennicka 22/22

Organizator

Astitum Konsulting Sp. z o.o.
66-200 Świebodzin, Polska
Borów 52
woj. lubuskie
Astitum Konsulting Sp. z o.o. to firma doradcza zajmująca się pozyskiwaniem funduszy unijnych dla projektów z zakresu działalności inwestycyjnej przedsiębiorstw, rozwoju i wdrażania innowacji, projektów infrastrukturalnych i szkoleniowych. Jesteśmy ...
Powiadomienia o nowych terminach

Zapisz się, aby otrzymywać powiadomienia o nowych terminach tego wydarzenia!