Szkolenie: Organizacja pracy z narzędziami Google

Wyszukiwanie
Słowo kluczowe:
Np.: temat, miasto, nazwa organizatora...
Kategoria:

Adres WWW wydrukowanej strony: https://eventis.pl//szkolenie/organizacja-pracy-z-narzedziami-google-51289-id940

Informacje o szkoleniu

  • Organizacja pracy z narzędziami Google

    ID szkolenia: 51289
    Kategoria: Szkolenia i Kursy
    Branża/temat: Usługi dla biznesu
  • Adres szkolenia:

    Edukey Marketing & Szkolenia
    ul. Łąkowa 3/5, budynek 14, Wejście B, lokal nr 4
    90-562 Łódź
    woj. łódzkie
  • Termin szkolenia:

    Data: 6.06.2013
    Godziny zajęć (czas trwania):
    8h
  • Organizator szkolenia:

    Edukey s.c.
Zadaj pytanie:

Opis szkolenia

Informacje podstawowe o szkoleniu:

Szkolenie przeznaczone jest dla wszystkich osób, które chcą wykonywać swoje zadania skuteczniej i efektywniej. Korzyści:
Po szkoleniu uczestnicy:
• sprawnie posługują się wybranymi narzędziami firmy Google,
• znają mechanizmy pracy grupowej w Kalendarzu i Dokumentach,
• potrafią zarządzać swoimi zadaniami,
• będą wiedzieć jak bezpiecznie korzystać z możliwości synchronizacji kont pocztowych, kalendarzy i dokumentów,
• zwiększą swoją skuteczność i szybkość pracy,
• usprawnią komunikację w zespołach pracowniczych/projektowych dzięki wdrożeniu narzędzi Google.

Szkolenie skierowane jest do:

Szkolenie skierowane jest do osób ceniących sprawną współpracę w zespołach i z klientami.

Program szkolenia:

1. Wprowadzenie.
o Omówienie celów warsztatu i agendy.
o Integracja uczestników.
o Zasady współpracy.
2. Praca ze skrzynką gmail.
o Zarządzanie bazą kontaktów.
o Zarządzanie e-mail.
 Centralne zarządzanie kontami pocztowymi – importowanie i zarządzanie skrzynkami e-mail.
 Rodzaje i priorytety wiadomości.
 Zarządzanie etykietami.
 Tworzenie i zarządzanie podpisami.
 Sortowanie wiadomości.
 Automatyczna korespondencja.
 Zarządzanie informacją – zasada „3 minut”, „czysta skrzynka”, kategoryzacja spraw.
3. Zarządzanie zadaniami.
o Tworzenie i edycja zadań.
o Operacje na zadaniach.
4. Zarządzanie pracą w kalendarzu Google
o Konfiguracja narzędzia.
o Wykorzystanie kalendarza do organizacji czasu własnego/zespołu.
 Zarządzanie terminami.
 Planowanie działań i spotkań z dostępem do kalendarzy współpracowników.
o Synchronizacja z telefonem komórkowym i aplikacjami zewnętrznymi.
5. Zarządzanie dokumentami i plikami w firmie z pomocą Google Drive.
o Wspólna baza danych – jak skutecznie pracować na Google Drive?
o Konfiguracja narzędzia offline i synchronizacja plików
o Praca na wspólnych dokumentach – współdzielenie plików.
 Przegląd dostępnych operacji.
6. Przegląd innych narzędzi Google użytecznych w pracy.
o Alerty.
o Tłumacz.
o Grupy.
o Hangouts.
o News.

Informacje o prelegentach:

Trener Michał - Trener Biznesu, wcześniej Kierownik Projektów w jednej z największych firm IT. Ponad 1000 godzin szkoleń. Duże doświadczenie z zakresu zarządzania projektami, zarządzania czasem oraz zarządzania zespołami sprzedaży (szczególnie Retail&FMCG). Absolwent Politechniki Wrocławskiej (Telekomunikacja) oraz Politechniki Łódzkiej (studia podyplomowe: Szkolenia miękkie jako instrument usprawniający komunikację w organizacji). Członek Polskiego Towarzystwa Trenerów Biznesu.

Koszt i warunki udziału

Ceny:

  • 650 PLN netto - Promocja: Zapisz się nie później niż 14 dni przed rozpoczęciem szkolenia, a otrzymasz 10% - 585 PLN netto (719.55 PLN brutto) W przypadku zgłoszenia co najmniej 2 osób z jednej instytucji/firmy cena wynosi 546 PLN netto (671.58 PLN brutto).

Cena zawiera:

Opłatę za szkolenie dla 1 osoby

Dostępne zniżki:

  • 10 - Cena z rabatem 10 %: 585 PLN netto (719.55 PLN brutto)

Dofinansowanie z UE:

Nie.

Warunki udziału i przyjmowania zgłoszeń:

Płatność przed szkoleniem an podstawie faktury zaliczkowej

Szkolenie, kurs: Organizacja pracy z narzędziami Google