Otwarta komunikacja interpersonalna i trening akceptacji

O szkoleniu

Dołącz do wyjątkowego warsztatu, dzięki któremu poznasz otwartą, asertywną i empatyczną komunikację oraz rozwiniesz umiejętności radzenia sobie ze stresem i przytłoczeniem.

Marzysz, aby w spokoju wypić kawę☕, ale stresy dnia codziennego nie pozwalają Ci się zrelaksować? A może inni ludzie przyprawiają Cię o ból głowy, a Ty nie wiesz, jak zadbać o siebie i postawić granice w relacjach?

Poznaj rewolucyjny sposób na poprawę zadowolenia z życia, który ma silne ugruntowanie naukowe, a nie jest kolejnym mało wiarygodnym pomysłem. ACT, czyli trening umiejętności otwierania się, akceptacji, uważności jest najnowszym nurtem w rozwoju, który uczy niezbędnych umiejętności w naszych zabieganych czasach.

Dlaczego warto wziąć udział?

Czego się dowiesz i jakie umiejętności rozwiniesz?

 • Nauczysz się kilku prostych technik radzenia sobie z emocjami, otwierania się na nie i akceptowania. Są to ćwiczenia ACT – akceptacji i zaangażowania.
 • Zdobędziesz wiedzę i przećwiczysz umiejętności otwartej komunikacji. Wszyscy potrafimy się komunikować, prawda? Ale czy stosujemy najlepszy możliwy sposób na to, aby nie tylko wymieniać informacje, ale również po to, aby się nawzajem zrozumieć? Dzięki empatycznemu słuchaniu otworzy się przed Tobą świat prawdziwych, głębokich relacji i poczucia wspólnoty z innymi ludźmi.
 • Poznasz sposoby na asertywne wyrażanie siebie. Nawet jeśli obawiasz się mówić o sobie, to zaczniesz dzielić się z łatwością swoimi myślami, opiniami, emocjami, potrzebami, prośbami. Zadbasz dzięki temu o siebie, jednocześnie odnosząc się z uważnością i szacunkiem dla drugiej osoby.

W małym, kameralnym gronie (max. 10 osób) będziemy ćwiczyć, ćwiczyć, ćwiczyć Przyjdź po nową energię do działania i większą wiarę we własne umiejętności. Zapraszam na jedyne w swoim rodzaju warsztaty, które bazują na ćwiczeniach, których skuteczność ma potwierdzenie w dziesiątkach badań naukowych dotyczących ACT.

Kto powinien wziąć udział?

Szkolenie skierowane do osób indywidualnych, które pragną rozwijać umiejętności asertywnej i empatycznej komunikacji oraz lepiej radzić sobie ze stresem, przytłoczeniem w życiu zawodowym i prywatnym.

Mała grupa, duży efekt!

Dzięki kameralnemu, niewielkiemu gronu – nie więcej niż 10 osób, nauczysz się komunikować otwarcie i asertywnie. Mam nadzieję, że zdobędziesz również nową energię do działania i większą wiarę we własne umiejętności. Zapraszam na jedyne w swoim rodzaju warsztaty, które bazują na ćwiczeniach, których skuteczność ma potwierdzenie w dziesiątkach badań naukowych dotyczących ACT.

Program szkolenia

Trening ACT – techniki akceptacji sprawią, że zadbasz o siebie w relacjach. Zwiększy się Twoja samoświadomość i uważność oraz poznasz swoje życiowe wartości.

 • Ćwiczenia otwierania się na wewnętrzne doświadczenia: „pojawia się…”; „ręka, która leczy”, „oddychanie w kierunku uczucia”
 • Rozpoznawanie wartości życiowych – ćwiczenie z kartami wartości, ćwiczenie „czuły punkt”
 • Ćwiczenie „Fabryka ocen”, czyli empatyczne słuchanie siebie (w parach)

Techniki zadawania neutralnych pytań, które „rozbrajają” trudne sytuacje i otwierają na dialog dzięki empatycznemu słuchaniu.

 • Trening zadawania otwartych pytań o sytuację, intencje, myśli, emocje, potrzeby, oczekiwania, wartości (w parach)
 • Ćwiczenie „Poszukiwacz skarbów” – rozpoznawanie i nazywanie tego, co liczy się dla drugiej osoby (w parach)

Odważne i otwarte wypowiadanie się w oparciu o model niedefensywnej komunikacji.

 • Trening asertywnego wyrażania siebie: myśli, przekonań, emocji, doznań, potrzeb, wartości, zachowań, preferencji (indywidualnie oraz w parach)

Zaplanowanie działań w zgodzie z wartościami, aby szkolenie przyniosło Ci jak najwięcej korzyści!

 • Ćwiczenie „Moje relacje”

Czas trwania

9:00 - 16:30 (6 godzin szkolenia + przerwy)

Prelegenci

Anna Sadowska
Trener / właściciel
misjakomunikacja.pl

Zawodowo - trener komunikacji interpersonalnej, coach, właściciel firmy, lider zespołu, marketingowiec z ponad 15-letnim doświadczeniem w biznesie (m.in. w branży IT, spożywczej, kosmetycznej), pasjonatka komunikacji otwartej, asertywnej i niedefensywnej, Porozumienia Bez Przemocy, zafascynowana ACT - treningiem akceptacji i zaangażowania. Absolwentka zarządzania na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu oraz studiów podyplomowych na kierunku coaching na Uniwersytecie SWPS. Prywatnie - żona i mam... Rozwiń a, uwielbiająca spacery z psem, obserwowanie ptaków, czytanie i zumbę. Zwiń

Terminy i miejsca

To szkolenie nie ma aktualnych terminów. Wyślij zapytanie o nowe terminy bądź zapisz na powiadomienia o nowych terminach.

Pracownia Rozwoju Osobistego Kreska

60-354 Poznań

Marcelińska 62b/23

woj. wielkopolskie

Pracownia Kreska

60-354 Poznań

ul. Marcelińska 62b/23

woj. wielkopolskie

Rejestracja

Wczesna Rezerwacja Promocja
Dla pierwszych 5 osób
220
zwolnione z vat
Cena zawiera:
 • udział w zajęciach
 • materiały szkoleniowo-konferencyjne
 • certyfikat uczestnictwa
 • przerwy kawowe
Zapisz się

Organizator

misjakomunikacja.pl Anna Sadowska
62-090 Rokietnica
Chabrowa 21
woj. wielkopolskie
Misja Komunikacja / misjakomunikacja.pl to miejsce, w którym dowiesz się, jak wieść lepsze życie i budować dobre relacje dzięki otwartej komunikacji i technikom ACT. Poznasz tutaj unikalny model porozumiewania się, który łączy komunikację niedefe...
FAQ

Najczęściej zadawane pytania

Prosimy o przejście do sekcji Zapisz się, aby wypełnić formularz zgłoszenia w wydarzeniu. Po jego wysłaniu organizator skontaktuje się celem potwierdzenia przyjęcia zgłoszenia i przekazania szczegółów organizacyjnych.

Prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego.

Najszybszym sposobem kontaktu z organizatorem i uzyskania dodatkowych informacji jest wypełnienie formularza kontaktowego. Możesz też zadzwonić do organizatora.
Kontakt

Masz pytania? Napisz do nas

Wypełnij formularz

Uzupełnij pole
Uzupełnij pole
Wybierz termin wydarzenia
Uzupełnij pole
Uzupełnij pole
Uzupełnij wiadomość
Potwierdź, że nie jesteś botem.
Musisz zaakceptować regulamin.

Dane kontaktowe

misjakomunikacja.pl Anna Sadowska
62-090 Rokietnica Chabrowa 21
Powiadomienia o nowych terminach

Zapisz się, aby otrzymywać powiadomienia o nowych terminach tego wydarzenia!