Pozafinansowe motywowanie pracowników

O szkoleniu

Motywowanie stanowi bez wątpienia najtrudniejszą umiejętność /narzędzie/ wpisane w stanowisko każdej osoby zarządzającej zespołem pracowniczym. W toku szkolenia Uczestnicy mają możliwość samodzielnego określenia poziomu i efektywności działań własnych i organizacji w obszarze motywowania finansowego i pozafinansowego pracowników. Dyskusja problemowa umożliwia dobór optymalnych technik motywowania z uwzględnieniem: aktualnych danych z rynku pracy, stylu zarządzania stosowanego w organizacji, a przede wszystkim stopnia dojrzałości pracowników i własnych kompetencji /społecznych i zawodowych/.
Kto powinien wziąć udział?
Kadra kierownicza średniego szczebla

Program szkolenia

Moduł I – kultura organizacji a postępowanie z pracownikami- System motywacyjny przedsiębiorstwa- Wewnętrzne i zewnętrzne źródła motywacji- Współczesne motywatory na podstawie badań MŚP w PolsceModuł II – teorie w praktyce /case study/- Teoria X i Y McGregora- Dwuczynnikowe podejście Herzberga- Klasyczna hierarchia potrzeb wg. Maslova- Klasyfikacja McClellanda- Realne /obserwowalne/ przesłanki spadku motywacji - postępowanie- Czynniki i zachowania demotywujące w przedsiębiorstwieModuł III – techniki motywowania- Metoda małych kroków- Postępowanie z pracownikami nowymi- Postępowanie z pracownikami trudnymi- Bariery osobowe w motywowaniu /wiek, płeć, stanowisko/- Rodzaje rozmów oceniających z pracownikiem- Planowanie rozwoju i promowanie talentów- Znaczenie i typy informacji zwrotnej- Konstruktywna krytyka- Motywacyjne wyznaczanie celów do realizacji- Delegowanie zadań jako technika motywowania- Wartościowanie stanowisk pracy przy czynnościach prostych i powtarzalnych- Dawanie przykładu – budowanie autorytetu – automotywacja

Czas trwania

1 dni po 7 godzin

TERMINY SZKOLEŃ:
21.06.2017
07.09.2017
06.10.2017

Prelegenci

trenerzy TQMsoft

Terminy i miejsca

To szkolenie nie ma aktualnych terminów. Wyślij zapytanie o nowe terminy bądź zapisz na powiadomienia o nowych terminach.

TQMsoft

31-231 Kraków

ul. Bociana 22a

woj. małopolskie

Rejestracja

Cena 1
PLN netto / 1 os.
1 650
Cena zawiera:
  • Cena szkolenia obejmuje: szkolenie, materiały, certyfikat uczestnictwa w szkoleniu, obiady, słodki poczęstunek, możliwość bezpłatnych, krótkich konsultacji do 3 miesięcy po szkoleniu, pomoc w rezerwacji hotelu oraz bezpłatny dostęp do elektronicznych materiałów szkoleniowych w systemie Biblioteka TQMsoft.
Zapisz się

Organizator

TQMsoft
31-231 Kraków
Bociana 22a
woj. małopolskie
Od 1996 roku wspieramy naszych Klientów w doskonaleniu jakości i produktywności. Usprawniamy procesy Klientów dostarczając i wdrażając najwyższej klasy produkty i usługi. Pomagamy doskonalić kompetencje techniczne i osobiste pracowników różnych sz...
FAQ

Najczęściej zadawane pytania

Prosimy o przejście do sekcji Zapisz się, aby wypełnić formularz zgłoszenia w wydarzeniu. Po jego wysłaniu organizator skontaktuje się celem potwierdzenia przyjęcia zgłoszenia i przekazania szczegółów organizacyjnych.

karta zgłoszenia- W przypadku podjęcia decyzji o uczestnictwie w szkoleniu proszę o jej uzupełnienie i odesłanie na e-mail: szkolenia@tqmsoft.eu lub na numer faksu: 12 3971 884 albo kontakt : 12 397 18 81.

Kontakt

Masz pytania? Napisz do nas

Wypełnij formularz

Uzupełnij pole
Wybierz termin wydarzenia
Uzupełnij pole
Uzupełnij pole
Uzupełnij wiadomość
Potwierdź, że nie jesteś botem.
Musisz zaakceptować regulamin.

Dane kontaktowe

TQMsoft
31-231 Kraków Bociana 22a
Powiadomienia o nowych terminach

Zapisz się, aby otrzymywać powiadomienia o nowych terminach tego wydarzenia!