PRODUCT MANAGEMENT. Budowanie sukcesu rynkowego produktu.

O szkoleniu

Pragniesz rozwinąć swoje umiejętności analityczne, organizacyjne i interpersonalne w zakresie zarządzania produktem? Chcesz poznać potrzeby i potencjał polskich konsumentów? Zapraszamy na innowacyjny warsztat składający się z trzech symulacyjnych gier strategicznych w zakresie product management.
Kto powinien wziąć udział?
* Product managerowie
* Menedżerowie marketingu
* Specjaliści ds. sprzedaży i marketingu współpracujący z product managerami
* Specjaliści odpowiedzialni za komunikację marketingową produktów
* Specjaliści zajmujący się analizami rynku i badaniami marketingowymi
* Dyrektorzy marketingu zarządzający portfelem produktów
* Controlerzy marketingowi monitorujący zarządzanie produktem
* Pracownicy innych działów pragnących poznać tajniki zarządzania produktem

Program szkolenia

Dzień 1
Symulacyjna gra strategiczna PRODUCT LIFE CYCLE

Uczestnicy wcielają się w rolę product managerów w wirtualnych firmach, rywalizując w perspektywie trzyletniej o uzyskanie jak największej wartości rynkowej produktu. Symulacja przebiega w różnych fazach zarządzania produktem – od wprowadzenia na rynek do fazy dojrzałości. Aktywna forma gry pozwala uczestnikom lepiej zrozumieć specyfikę zarządzania produktami i ich powiązanie z innymi dziedzinami działań firmy. Na podsumowanie symulacji przedstawione zostaną najważniejsze wskaźniki marketingowe stosowane w zarządzaniu produktami.

Dzień 2
Symulacyjna gra strategiczna PRODUCT MANAGEMENT

Symulacja dedykowana jest procesowi wprowadzania nowego produktu na rynek. Uczestnicy wcielają się w rolę product managerów, project managerów i research managerów, którzy decydują o wyborze trzech produktów do kilku segmentów rynku polskich konsumentów. Gra przebiega w czterech etapach, powiązanych ściśle z fazami wprowadzania nowego produktu na rynek – od koncepcji produktu i pozycjonowania, poprzez politykę asortymentową i cenową, planowanie kanałów dystrybucji i komunikacji, aż po prognozowanie sprzedaży. Zwycięży drużyna, która uzyska jak najlepszą relację między efektami działań marketingowych (sprzedażą i marżą), a nakładami marketingowymi (wydatkowanymi budżetami).

Symulacyjna gra strategiczna PRODUCT SEGMENTATION

Symulacja PRODUCT SEGMENTATION dedykowana jest wyborowi najlepszych segmentów rynku do sprzedawanych produktów. Gra łączy elementy wiedzy i intuicji, dzięki czemu można zweryfikować własne przekonania dotyczące potencjału różnych grup polskich konsumentów.

Czas trwania

dzień 1 10.00-18.00, dzień 2 9.00-16.00

Prelegenci

Michał Dziekoński

Trener-ekspert, konsultant i twórca marketingowych gier strategicznych. Prowadzi szkolenia z obszaru marketingu, analiz rynku i controllingu w oparciu o symulacje i metody „learning by doing”. Nadzoruje od strony merytorycznej licencjonowane programy the Chartered Institute of Marketing (CIM). Współautor książek "Wskaźniki marketingowe", "Jak szybko napisać profesjonalny plan marketingowy" oraz szeregu artykułów opublikowanych w czasopismach biznesowych.

Terminy i miejsca

To szkolenie nie ma aktualnych terminów. Wyślij zapytanie o nowe terminy bądź zapisz na powiadomienia o nowych terminach.

Atrium Tower

Warszawa

Domaniewska 39a

woj. mazowieckie

Horizon Plaza

02-675 Warszawa

Domaniewska 39a

woj. mazowieckie

Horizon Plaza

Warszawa

Domaniewska 39a

woj. mazowieckie

Centrum Biznesowe Horizon Plaza

02-675 Warszawa

ul. Domaniewska 39a

woj. mazowieckie

Centrum Biznesowe Horizon Plaza

02-675 Warszawa

ul. Domaniewska 39a

woj. mazowieckie

Rejestracja

Cena 1
zł netto + 23% VAT
2 650
Cena zawiera:
  • udział w szkoleniu, materiały w wersji drukowanej i elektronicznej, certyfikat uczestnictwa w warsztatach, lunch i serwis kawowy.
Zapisz się

Organizator

CONCEPT LABS
02-675 Warszawa
Domaniewska 39a
woj. mazowieckie
Discover marketing chemistry... CONCEPT LABS to mieszanka pierwiastków szkoleniowych, konsultingowych i badawczych. Misją naszej firmy jest dostarczanie unikalnych i sprawdzonych pomysłów na biznes i marketing. Na podstawie analiz rynku i pozycji ...
FAQ

Najczęściej zadawane pytania

Prosimy o przejście do sekcji Zapisz się, aby wypełnić formularz zgłoszenia w wydarzeniu. Po jego wysłaniu organizator skontaktuje się celem potwierdzenia przyjęcia zgłoszenia i przekazania szczegółów organizacyjnych.

Zapraszamy do kontaktu

Kontakt

Masz pytania? Napisz do nas

Wypełnij formularz

Uzupełnij pole
Wybierz termin wydarzenia
Uzupełnij pole
Uzupełnij pole
Uzupełnij wiadomość
Potwierdź, że nie jesteś botem.
Musisz zaakceptować regulamin.

Dane kontaktowe

CONCEPT LABS
02-675 Warszawa Domaniewska 39a
Powiadomienia o nowych terminach

Zapisz się, aby otrzymywać powiadomienia o nowych terminach tego wydarzenia!