Szkolenie: Profesjonalna sekretarka/asystentka - 2-dniowe efektywne warsztaty praktyczne. [Zajęcia realizowane przy użyciu kamery video]

Wyszukiwanie
Słowo kluczowe:
Np.: temat, miasto, nazwa organizatora...

Adres WWW wydrukowanej strony: https://eventis.pl//szkolenie/profesjonalna-sekretarkaasystentka-2-dniowe-efektywne-warsztaty-praktyczne-zajecia-realizowane-przy-uzyciu-kamery-video-52554-id1095

Informacje o szkoleniu

Międzynarodowy Instytut Szkoleń Specjalistycznych IIST
Zadaj pytanie:
Zgłoś uczestnictwo:
Narzędzia: Poleć znajomemu Drukuj
Wyszukaj inne
Szkolenia

Opis szkolenia

Informacje podstawowe o szkoleniu:

Profesjonalna asystentka i sekretarka - warsztaty praktyczne

Cel szkolenia:
Szkolenie realizowane jest w formie praktycznych warsztatów podczas których Uczestnicy mogą w kameralnej atmosferze udoskonalić swoje umiejętności, a także wiele nauczyć się z osobistych doświadczeń i praktyki pozostałych Uczestników szkolenia.

Praktyczne umiejętności sekretarki, asystentki, które można zdobyć na szkoleniu to:
właściwe tworzenie osobistego wizerunku,
dobra organizacja miejsca pracy,
profesjonalna obsługa telefoniczna,
doskonała komunikacja,
umiejętność interpretacji języka ciała innych osób,
rozwinięcie umiejętności słuchania,
osiąganie kompromisów,
wiedza na temat postępowania w sytuacjach awaryjnych.

Zaletą organizowanych przez Międzynarodowy Instytut Szkoleń Specjalistycznych IIST szkoleń w formie otwartej jest możliwość spotkania i wymiany doświadczeń z przedstawicielami różnorodnych firm i instytucji realizujących podobne projekty w bliskim dla uczestników środowisku. Szkolenia otwarte to szansa, by spojrzeć na własny styl pracy z odmiennej perspektywy, by doskonalić się przez pryzmat osób pracujących w innych organizacjach.
Aby zadbać o najwyższą efektywność naszych szkoleń, grupy liczą maksymalnie do 16 osób.

Szkolenie skierowane jest do:

Grupa docelowa:
Warsztaty zostały zaprojektowane z myślą o reprezentantach instytucji i firm, którzy tworzą pierwsze wrażenie, powinni posiadać niezbędne informacje potrzebne do obsługi klientów i pracowników. Profesjonalna asystentka i sekretarka powinna potrafić znakomicie komunikować się zarówno werbalnie, jak i pozawerbalnie i nawet w kontakcie z trudnym klientem potrafi zachować „zimną krew” i właściwie zadbać o jego interesy.

Do udziału w szkoleniu serdecznie zachęcamy osoby prowadzące sekretariaty, asystentki/asystentów dyrektorów, pracowników instytucji i firm mających bezpośredni lub telefoniczny kontakt z klientem oraz osoby chcące pracować na stanowiskach sekretarsko- asystenckich.

Program szkolenia:

Program szkolenia:
Główną zasadą Międzynarodowego Instytutu Szkoleń Specjalistycznych IIST jest zrozumienie i audyt potrzeb szkoleniowych Uczestników naszych warsztatów. Przed każdym szkoleniem otwartym kontaktujemy się z Państwem aby poznać Państwa oczekiwania i dotychczasowe doświadczenia w zakresie obejmującym program zajęć. Z tego względu zależy nam na tym, by przedstawiony przez nas poniżej program szkolenia traktowali Państwo jedynie poglądowo i informacyjnie. Na podstawie zebranych od Uczestników informacji każdy program szkolenia otwartego zostaje zmodyfikowany aby szkolenie było dla Państwa jak najbardziej efektywne oraz spełniło Państwa oczekiwania.

1.Powitanie uczestników.
2.Prezentacja uczestników - wymiana doświadczeń w zakresie obsługi sekretariatu, biura zarządu.
3. Komunikacja interpersonalna - najwżniejsze zagadnienia i umiejętności:
• kontakt osobisty
• umiejętność słuchania
• wywieranie pozytywnego wrażenia
• zakłócenia w skutecznej komunikacji
• wpływ na pozytywny wizerunek firmy, instytucji
• mowa ciała
• zachowanie w sytuacjach trudnych i stresujących.
4. Komunikacja telefoniczna:
• właściwe przyjmowanie komunikatów
• strategie postępowania z różnymi typami rozmówców
• profesjonalizm i efektywność.
5. Komunikacja pisemna:
• Podstawowe zagadnienia związane z komunikacją pisemną.
6. Profesjonalna obsługa klienta:
• rozpoznawanie potrzeb klienta
• porozumiewanie się z wymagającymi klientami
• prawidłowe przekazywanie informacji
7. Zarządzanie czasem:
• optymalne wykorzystanie czasu pracy
• skuteczność działania pod presją czasu i w sytuacjach stresujących
• organizacja pracy.
8. Savoir-Vivre:
• dobre maniery
• image sekretarki/asystentki
• wizerunek firmy/instytucji.
9. Profesjonalna organizacja spotkań:
• ustalanie terminów spotkań
• witanie gości
• obsługa spotkań (podawania kawy/herbaty)
10. Podsumowanie warsztatów - dyskusja moderowana.

Metody pracy:
Metody pracy jakie stosujemy podczas szkolenia to przede wszystkim aktywny warsztat pozwalający na zdobycie praktycznych umiejętności, case study oraz elementy wykładu. Dzięki takiej formie dodatkowo wzbogaconej o pracę indywidualną i w małych grupach przekazujemy uczestnikom wiedzę pozwalającą na kompetentą realizację zadań, z którymi spotykają się w swojej pracy zawodowej.

Zasady uczestnictwa:
Koszt uczestnictwa: 1250zł netto (+ 23% Vat)
Dla jednostek budżetowych finansujących udział w szkoleniu w minimum 70% lub w całości ze środków publicznych stawka podatku VAT = zw.

Aby zgłosić chęć uczestnictwa w szkoleniu/kursie prowadzonym przez Miedzynarodowy Instytut Szkoleń Specjalistycznych IIST należy wypełnić formularz zgłoszenia a następnie po jego uzupełnieniu odesłać faksem (61 666 15 66) lub mailem ( biuro@iist.pl)
Na podstawie przesłanych informacji skontaktujemy się z Państwem aby potwierdzić Państwa uczestnictwo w wybranym wydarzeniu oraz przekazać pozostałe informacje organizacyjne.

Kontakt:
Międzynarodowy Instytut Szkoleń Specjalistycznych
ul. Grottgera 16/1
60-758 Poznań
tel.(061) 307 01 49
fax. (061) 666 15 66
e-mail biuro@iist.pl

Informacje o prelegentach:

Wykładowcy:
Zespół Międzynarodowego Instytutu Szkoleń Specjalistycznych IIST to nasza największa wartość. Jako eksperci traktujemy nasze cele bardzo poważnie i dokładamy wszelkich starań, aby je realizować na najwyższym poziomie. Dysponujemy międzynarodową kadrą wybitnych specjalistów, trenerów biznesu, prawników, inżynierów i techników, którzy pozostając do Państwa dyspozycji pracują z pasją i pełnym zaangażowaniem wykorzystując światowe standardy i rozwiązania.

Dedykowany trener:
Ekspert Międzynarodowego Instytutu Szkoleń Specjalistycznych IIST w zakresie kreowania pozytywnego wizerunku firm i instytucji. Posiada wieloletnie doświadczenie jako realizator autorskich programów szkoleniowych dotyczących profesjonalnej obsługi klienta, skutecznej komunikacji oraz zarządzania procesami administracyjno - personalnymi. Podczas szkoleń praktykuje indywidualne podejście do Uczestników oraz aktywną i praktyczną formę przekazywania wiedzy i umiejętności.

Koszt i warunki udziału

Ceny:

  • 1250 - zł netto

Cena zawiera:

materiały dydaktyczne, -dyplom potwierdzający ukończenie szkolenia -konsultacje poszkoleniowe -oraz serwisy kawowe i obiadowe (nie obejmuje noclegu).

Dofinansowanie z UE:

Nie.

Warunki udziału i przyjmowania zgłoszeń:

Aby zgłosić chęć uczestnictwa w szkoleniu/kursie prowadzonym przez Miedzynarodowy Instytut Szkoleń Specjalistycznych IIST należy wypełnić formularz zgłoszenia a następnie po jego uzupełnieniu odesłać faksem (61 666 15 66) lub mailem ( biuro@iist.pl)

Wydarzenie: Profesjonalna sekretarka/asystentka - 2-dniowe efektywne warsztaty praktyczne. [Zajęcia realizowane przy użyciu kamery video]