Wyszukiwanie
Słowo kluczowe:
Np.: temat, miasto, nazwa organizatora...

Adres WWW wydrukowanej strony: https://eventis.pl//szkolenie/public-speaking-zacznij-przemawiac-i-porwij-tlumy-46240-id21668

Informacje o szkoleniu

 • Public Speaking - zacznij przemawiać i porwij tłumy!


  ID szkolenia: 46240
  Typ: Szkolenia
  Kategoria: Umiejętności osobiste
 • Termin szkolenia:

  Adres szkolenia:

  Sala szkoleniowa StuGO
  Miodowa 26 /1.17
  31-055 Kraków
  Godziny zajęć (czas trwania):
  10:00 - 18:00
 • Organizator szkolenia:

  StuGO.pl
Zadaj pytanie:
Zgłoś uczestnictwo:
Wyszukaj inne
Szkolenia

Opis szkolenia

Informacje podstawowe o szkoleniu:

Jak sądzisz, jak zmieniło by się Twoje życie, gdybyś posiadł umiejętność sprawnego komunikowania się z innymi ludźmi, a rozmowa lub wystąpienie byłoby dla Ciebie czystą przyjemnością? Czy spotkałeś kiedyś ludzi, którzy potrafią w pełni kontrolować przebieg rozmowy lub wystąpienia, całkowicie przy tym panując nad emocjami i stresem? Ludzi, którzy wręcz hipnotyzują i przyciągają swoim sposobem mówienia? Mamy dla Ciebie dobrą informację: Ty też tak możesz! Jak? Czytaj dalej…

Komunikujesz się codziennie. Robisz to w różnych celach. Czasem odnosisz zamierzone rezultaty, innym razem nie. Nie raz zastanawiasz się co poszło nie tak i znajdujesz szereg powodów. Tylko czy faktycznie to te konkretne powody stoją za Twoim niepowodzeniem?

Komunikacja to umiejętność. Nie wypijesz jej z mlekiem matki, ale możesz się tego nauczyć, tak jak chodzenia, jazdy na rowerze, czy prowadzenia samochodu. Z przemawianiem publicznym jest dokładnie tak samo, wszak to też jest komunikacja! Na pewno znasz osoby, które powiedzą: „Nie, to nie dla mnie, spaliłbym się gdybym tylko wyszedł na środek sceny”. Pytanie w tej sytuacji brzmi: Czy nauczyłbyś się jeździć na rowerze, nie popełniając błędów i nie przewracając się? Czy gdybyś nie wsiadł nigdy na rower, umiałbyś go dziś prowadzić? Jak sądzisz?

Kwalifikacje po ukończeniu szkolenia:

Wychodząc z tego szkolenia będziesz potrafił przemawiać publicznie w spoósb efektywny i efektowny. Pozbędziesz się złych, niewspierających Cię na scenie nawyków. Poprawisz swoją lingwistykę i czystość językową. Dowiesz się jakie techniki stosować by przykuć uwagę audytorium i jak tą uwagę otrzymać przez cały czas wystąpienia. Przećwiczysz wszystkie elementy i techniki, których nauczysz się na tym warsztacie.

Każdy z uczestników, kończąc szkolenie otrzyma CERTYFIKAT StuGO!


Zapiszesz się od razu tutaj: http://stugo.pl/public

Szkolenie skierowane jest do:

Dla kogo jest Public Speaking?

 # Dla ludzi chcących porywać tłumy!
 # Dla tych, którzy chcą bardziej świadomie i efektywnie komunikować się z innymi.
 # Dla każdego kto czuje stres przed wystąpieniami publicznymi i chciałby się go wyzbyć na zawsze!
 # Dla ludzi biznesu bez względu na branżę!
 # Dla mówców, wykładowców, trenerów, uczniów, studentów sprzedawców... dla wszystkich!

Program szkolenia:

Co da Ci szkolenie Public Speaking?

 # Nauczysz się przemawiać do szerokiego gremium;

 # Poznasz sekrety i metody panowania nad emocjami grupy;

 # Otrzymasz odpowiedź na pytanie: Czy to faktycznie treść jest w komunikacji najważniejsza?

 # Dowiesz się jakie są sposoby zdobywania serc przez najlepszych mówców;

 # Zaczniesz posługiwać się tymi samymi technikami co oni!

 # Poznasz tajniki mowy ciała i panowania nad własnym głosem;

 # Zrozumiesz dlaczego tak istotny jest wygląd i prezencja mówcy;

 # Posiądziesz umiejętności sprawnej komunikacji z otoczeniem w codziennym życiu;

 # Twoje zdolności negocjacyjne wejdą na wyższy poziom!

Warsztat Public Speaking trwa dwa dni, a zajęcia mogą trwać nawet do późnego wieczora. Wszystko to w stanie podwyższonej energii i koncentracji. Bo pomimo tego, że jesteśmy przyzwyczajeni, iż po 1,5 godzinnym wykładzie jesteśmy zmęczeni, to z naszych warsztatów trzeba czasem wypychać ludzi siłą! A to zasługa odpowiedniego doboru ćwiczeń i przede wszystkim energii jaką tworzą uczestnicy naszych szkoleń! Zależy nam na Twoich efektach dlatego szkolenie jest ułożone w taki sposób, abyś Ty wyciągnął z niego jak najwięcej. Specjalnie dopasowane ćwiczenia, ciąg tematów i zdarzeń na tym evencie powoduje że możesz uczyć się cały, czas przez wiele, wiele godzin.

Opis metodyki szkolenia:

Public Speaking to najbardziej praktyczne szkolenie StuGO. Co chwilę masz okazję testowania wiedzy, sprawdzania siebie i nowo nabytych umiejętności w specjalnie dobranych ćwiczeniach i zadaniach. Na tym szkoleniu energia jest niesamowita, a uczestnicy cały czas pozostają w maksymalnym skupieniu, chłonąc coraz to nowsze techniki. W trakcie tych dwóch dni wielokrotnie wyjdziesz na scenę i sprawdzisz swoje umiejętności przemawiania publicznego, które z godziny na godzinę będą na coraz wyższym poziomie! Ciągły feedback i pomoc trenerów powodują, że to co do tej pory niełatwe i stresujące, stanie się proste i przyjemne!

Zapiszesz się od razu tutaj: http://stugo.pl/public

Informacje o prelegentach:

Marcin Pawelec - Założyciel i Główny Trener StuGO. Szkolić, młodych liderów, zaczął wiele lat temu mając zaledwie 17 lat. Od tamtego czasu rozwija się z roku na rok coraz szybciej i szybciej. W ciągu ponad 2 lat działalności StuGO osobiście przeszkolił i zainspirował przeszło tysiąc osób. Obecnie rozwija siebie i swój biznes z niezwykłą wręcz szybkością, zdobywając wiedzę, od największych ekspertów i trenerów w Polsce, takich jak Michał Wawrzyniak, czy Mateusz Grzesiak. Praktyk i Mistrz NLP, Ambasador Dynamiki Bogactwa, rocznie wydaje dziesiątki tysięcy złotych, by zdobywać dla siebie i dla Ciebie najbardziej zaawansowaną i wartościową widzę, którą z powodzeniem możesz zastosować w życiu, w pracy, na studiach i w biznesie. Na trenowaniu, szkoleniu i prowadzeniu coachingów spędził ponad 1500 godzin.

Tomek Buczek – Przede wszystkim pasjonuje go ciągły rozwój, poszukiwanie i odkrywanie na nowo siebie i świata, a także dzielenie się tymi odkryciami z innymi. Stąd wybór drogi – trener. Fascynuje się zarówno biznesem i mentalnością finansową, jak i komunikacją, czy też umiejętnym wynoszeniem swoich relacji z ludźmi na najwyższy poziom. Rozwija się holistycznie, w każdym obszarze, zdobywając wiedzę od najlepszych ekspertów i trenerów, takich jak Michał Wawrzyniak, wciąż udoskonala swój warsztat i nabiera doświadczenia w szokującym tempie. Kilka lat temu dwukrotnie ukończył Warsztat Trenerski StuGO, dziś sam go współprowadzi. Razem z Tomkiem Tryczyńskim stworzył i prowadzi Intensywne Szkolenie Change Your Life, jest także współtwórcą skryptu coachingowego CELOWNIK StuGO 2.0. Gdy przyszedł na studia, chciał zostać dziennikarzem, a może raczej tak mu się wydawało. Kilka lat szukał swojej drogi, a obecnie idzie wytyczoną trasą, spełnia marzenia, robiąc to co jest jego pasją, bo gdy otworzysz swój umysł, zaczniesz poszukiwać i dawać coś od siebie, nie oczekując natychmiastowych efektów, to możesz osiągnąć absolutnie każdą rzecz i dojść w każde miejsce. I to jest wizja życia i świata, którą Tomek skutecznie zaszczepia w umysłach ludzi na swoich szkoleniach!

Tomek Tryczyński - Jego konikiem jest rozwój osobisty, zarządzanie, przedsiębiorczość, NLP i praca z ludźmi. Współtwórca szkoleń Change Your Life oraz Inner Journey. Współautor skryptu coachingowego CELOWNIK StuGO 2.0. Wierzy, że to co spaja ludzi najmocniej, to wspólna idea, dlatego stworzył i prowadzi do dnia dzisiejszego organizację Flash Mob Kraków oraz jest też twórcą wielu projektów non-profit. Z wykształcenia manager z domieszką umiejętności technicznych. Fryderyk Nietzsche powiedział kiedyś: „Źle się wywdzięcza mistrzowi, kto zawsze jego uczniem zostaje” – dlatego Tomek uczy się od ekspertów w swojej dziedzinie takich jak m.in. Mateusz Grzesiak czy Michał Wawrzyniak. Sprawdzając zdobytą wiedzę w praktyce, zbiera z dnia na dzień coraz większe doświadczenie.

Wydarzenia towarzyszące:

Szkolenie: Sekrety Szybkiej Nauki - perfekcyjna i efektywna nauka!
# Leadership & Project Management – zostań liderem swojego życia!

Koszt i warunki udziału

Ceny:

 • 297 brutto

Cena zawiera:

Szkolenie, certyfikat, katering, wsparcie trenerów, możliwość dołączenia do społeczności aktywnych ludzi, takich jak ty.

Dofinansowanie z UE:

Nie.

Warunki udziału i przyjmowania zgłoszeń:

Zapisy i płatność odbywa się poprzez stronę: www.stugo.pl/public

Wydarzenie: Public Speaking - zacznij przemawiać i porwij tłumy!