Strategia zarządzania ryzykiem w procesie zamówień publicznych

O szkoleniu

Identyfikacja i analiza ryzyka, ocena, pomiar i właściwe oszacowanie zagrożeń w komórce zamówień publicznych pozwalające na dostosowanie działań w przypadku wystąpienia zagrożenia, a w efekcie zapewnienie ciągłości realizacji zadań. Celem szkolenia jest wyposażenie uczestników w wiedzę teoretyczną i praktyczną niezbędną do zarządzania ryzykiem w procesie zamówień publicznych.

Kto powinien wziąć udział?

Szkolenie adresowane jest do kadry zarządzającej i kierowniczej, kontrolerów i audytorów oraz osób, które są zainteresowane strategią zarządzania ryzykiem w procesie zamówień publicznych. 

Program szkolenia

 • Zdefiniowanie pojęć: strategia, zarządzanie, ryzyko, definicje w zamówieniach publicznych po zmianach pzp
 • Określenie ram procesu zamówień publicznych
 • Identyfikacja ryzyk występujących w procesie zamówień publicznych
 • Ocena ryzyka inherentnego
 • Mechanizmy kontrolne
 • Ocena ryzyka rezydualnego
 • Zaprezentowanie wyników analizy ryzyka procesu zamówień publicznych - mapa ryzyka
 • Skonfrontowanie oceny ryzyka rezydualnego z oceną ryzyka akceptowalnego  w zamówieniach publicznych
 • Strategia zarządzania ryzykiem rezydualnym
 • Studium przypadku

Czas trwania

2 dni

Prelegenci

Justyna Kronstedt - Certyfikowany audytor, doświadczony konsultant, trener i wykładowca Polskiego Instytutu Kontroli Wewnętrznej. Absolwentka Wyższej Szkoły Ekonomii i Administracji w Bytomiu oraz Akademii Ekonomicznej w Katowicach, ukończone liczne studia podyplomowe m.in. Audyt wewnętrzny i kontrola finansowa w Krakowskiej Szkole Wyższej. Obecnie uczestniczka seminarium doktoranckiego w Wyższej Szkole Biznesu w Dąbrowie Górniczej. Kilkunastoletnia kariera zawodowa w GK PGNiG, zapoczątkowana pracą w finansach, księgowa, następnie specjalista ds. księgowości w tym rachunkowości a w konsekwencji specjalista ds. kontroli i audytu wewnętrznego. Specjalizuje się w szeroko rozumianym zarządzaniu ryzykiem. Posiadana wiedza, doświadczenie oraz przygotowanie pedagogiczne zaowocowały wysoko ocenianymi ankietami z przeprowadzonych szkoleń oraz zajęć na studiach podyplomowych.

 

Katarzyna Kasprów - Romaniuk - Certyfikowany audytor, specjalista w zakresie zamówień publicznych z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem. Od 2011 roku wykonuje na zlecenie Instytucji Zarządzających, Pośredniczących oraz Beneficjentów audyty, kontrole i weryfikacje projektów współfinansowanych z funduszy krajowych, europejskich (POWER, POIR) a także mechanizmu norweskiego i szwajcarskiego. Doświadczony wykładowca licznych szkoleń i warsztatów. Wykładowca akademicki na studiach podyplomowych z zakresu audytu. 

Terminy i miejsca

To szkolenie nie ma aktualnych terminów. Wyślij zapytanie o nowe terminy bądź zapisz na powiadomienia o nowych terminach.

Wymagany komputer z dostępem do internetu.

Rejestracja

Szkolenie online
za osobę
1 190
+23% VAT
Cena zawiera:
 • udział w zajęciach
 • materiały szkoleniowe
 • certyfikat uczestnictwa
Zapisz się

Organizator

Polski Instytut Kontroli Wewnętrznej
00-815 Warszawa
Sienna 93 lok. 35
woj. mazowieckie
FAQ

Najczęściej zadawane pytania

Prosimy o przejście do sekcji Zapisz się, aby wypełnić formularz zgłoszenia w wydarzeniu. Po jego wysłaniu organizator skontaktuje się celem potwierdzenia przyjęcia zgłoszenia i przekazania szczegółów organizacyjnych.

Prosimy o wypełnienie formularza zgłoszenia dostępnego na górze strony. Po jego otrzymaniu skontaktujemy się, aby potwierdzić zgłoszenie i przekazać wszystkie informacje organizacyjne.

Najszybszym sposobem kontaktu z organizatorem i uzyskania dodatkowych informacji jest wypełnienie formularza kontaktowego. Możesz też zadzwonić do organizatora.
Kontakt

Masz pytania? Napisz do nas

Wypełnij formularz

Uzupełnij pole
Uzupełnij pole
Wybierz termin wydarzenia
Uzupełnij pole
Uzupełnij pole
Uzupełnij wiadomość
Potwierdź, że nie jesteś botem.
Musisz zaakceptować regulamin.

Dane kontaktowe

Polski Instytut Kontroli Wewnętrznej
00-815 Warszawa Sienna 93 lok. 35
Powiadomienia o nowych terminach

Zapisz się, aby otrzymywać powiadomienia o nowych terminach tego wydarzenia!