Suplementy diety – jak produkować, sprzedawać i reklamować?

O szkoleniu

Szkolenie o produkcji, legalnej sprzedaży, oznakowaniu i etykietach, oświadczeniach żywieniowych i zdrowotnych oraz marketingu suplementów diety okiem eksperta.

 • Omawiamy szczegółowo zagadnienia wprowadzania do obrotu suplementów diety (produkcja, sprzedaż i reklama, legalne wprowadzanie do obrotu, oświadczenia zdrowotne, oznakowanie i etykiety oraz marketing suplementu diety).
 • Podczas zajęć przybliżamy podstawy prawne i praktyczne aspekty dotyczące możliwych oświadczeń zdrowotnych, klasyfikacji działań reklamowych w przypadku suplementów diety oraz stanowiska organów nadzoru.
 • Zwracamy uwagę na to, czego unikać w działaniach marketingowych suplementów diety?

 

Uwaga - Zmiany prawne w obszarze znakowania i reklamy suplementów diety zakładają uszczegółowienie zasad dotyczących prezentacji lub reklamy suplementów diety. Nowe regulacje i budzące wątpliwości propozycje zmian prawnych omówimy podczas naszych zajęć o suplementach diet.

Dlaczego warto wziąć udział?

Udział w warsztatach poruszających problematykę produkcji i sprzedaży suplementów diety pozwoli uczestnikowi zdobycie wiedzy odnośnie najważniejszych aspektów związanych z wprowadzeniem do obrotu, oznakowaniem oraz  działaniami marketingowymi i promocyjnymi dotyczącymi suplementów diety.

Uczestnik szkolenia zdobędzie wiedzę odnośnie najważniejszych aspektów związanych z oznakowaniem, wprowadzeniem do obrotu oraz reklamą suplementów diety, w tym znajomość podstaw prawnych i aspektów dotyczących możliwych oświadczeń, klasyfikacji działań reklamowych oraz zapozna się ze stanowiskami organów nadzoru. Wraz z odbyciem szkolenia uczestnik będzie potrafił określić prawidłowo wskazać jakie działania może podjąć w celu rozpowszechnienia produktów, w tym dozwolone i niedozwolone komunikaty stosowane w przekazach marketingowych.

Kto powinien wziąć udział?

Szkolenie dedykowane jest firmom z sektora żywnościowego, farmaceutycznego oraz agencjom reklamowym, działom marketingowym. Zajęcia skierowane są zarówno do osób, które chciałyby poznać podstawowe regulacje obowiązujące w tej tematyce, jak również do osób na bardziej zaawansowanym poziomie wdrożenia.

Program szkolenia

GŁÓWNE PUNKTY AGENDY SZKOLENIA O SUPLEMENTACH DIETY W ASPEKCIE PRAWNYM

1. Klasyfikacja produktów jako suplementy diety

2. Skład suplementów diety

3. Etykieta suplementu diety

4. Wprowadzenie do obrotu suplementu diety

5. Reklama suplementów diety

SUPLEMENT DIETY - WYTWARZANIE, SPRZEDAŻ I REKLAMA, WYMAGANIA PRAWNE

 • Poznasz zgodne z prawem zasady wprowadzania suplementów diety do obrotu
 • Sprawdzisz, jak powinny wyglądać prawidłowe oświadczenia zdrowotne, sposoby oznakowania i tworzenia etykiety oraz marketing suplementów diety.
 • Na szkolenie zaprasza prawnik, ekspert i praktyk – Marta Łanoch.

Czas trwania

ZAJĘCIA TRWAJĄ OKOŁO 5,5 GODZINY Z PRZERWAMI.

* Uczestniczysz w szkoleniu online prowadzonym na żywo.

* Przed szkoleniem otrzymasz link do platformy szkoleniowej.

Wymagane sprzętowe i techniczne: możesz korzystać z komputera, laptopa, tabletu lub smartfona, potrzebujesz głośniki lub słuchawki, stabilne łącze i przeglądarkę internetowa.

NIE MUSISZ INSTALOWAĆ ŻADNEGO OPROGRAMOWANIA.

Prelegenci

Marta Łanoch
Prawnik, doradca i ekspert, wykładowca

Ekspert i praktyk prawa kosmetycznego, żywnościowego (spożywczego) i farmaceutycznego. Prowadzi praktykę prawniczą doradzając w zakresie aspektów prawnych produktów kosmetycznych, suplementów diety, a także wyrobów medycznych.

Prowadzi liczne szkolenia dla podmiotów z branży farmaceutycznej, kosmetycznej i żywnościowej. Jako prawnik doradza w zakresie aspektów prawnych produktów kosmetycznych, suplementów diety, a także wyrobów medycznych.

Terminy i miejsca

Zapoznaj się z aktualnymi terminami tego szkolenia bądź zapisz na powiadomienia o nowych terminach.

To wydarzenie dostępne jest na zamówienie. Termin i miejsce przeprowadzenia zajęć uzgodnisz z organizatorem po złożeniu zamówienia. Organizator przeprowadza zajęcia: tylko online

Rejestracja

Cena do uzgodnienia
780
zwolnione z vat
Cena zawiera:
 • udział w zajęciach
Zapisz się
FAQ

Najczęściej zadawane pytania

Prosimy o przejście do sekcji Zapisz się, aby wypełnić formularz zgłoszenia w wydarzeniu. Po jego wysłaniu organizator skontaktuje się celem potwierdzenia przyjęcia zgłoszenia i przekazania szczegółów organizacyjnych.

Aby uczestniczyć w szkoleniu wystarczy tylko dokonać zgłoszenia.

Nie pobieramy przedpłat ani zaliczek przed szkoleniem.

Oferujemy odroczone terminy płatności za faktury.

Terminy płatności za faktury

 • Termin płatności – 14 dni. Przedsiębiorcy i firmy dokonują wpłaty na podstawie faktury wystawionej w dniu szkolenia.
 • Termin płatności – 21 dni. Jednostki budżetowe i samorządowe dokonują wpłaty na podstawie faktury wystawionej w dniu szkolenia.
 • Wpłata przed szkoleniem. Osoby prywatne (osoby fizyczne) dokonują wpłat najpóźniej na dzień przed rozpoczęciem szkolenia lub kursu.

Podczas wypełniania formularza rejestracji zaznacz opcję "Oświadczam, że udział będzie finansowany ze środków publicznych, proszę o wystawienie faktury z zerową stawką VAT."

Jeśli potrzebujesz zarejestrować organizatora w wewnętrznym systemie zamówień możesz zrobić to na dwa sposoby. W trakcie wypełniania zgłoszenia w polu Uwagi przekaż tą informację - opiekun szkolenia skontaktuje się w celu dopełnienia formalności. Możesz to również zrobić samodzielnie z użyciem poniższych danych:
 • Nazwa firmy: Polbi Sp. z o.o.
 • Ulica i nr: Aleje Jerozolimskie 65/79
 • Kod pocztowy: 00-697
 • Miejscowość: Warszawa
 • Numer NIP: 5260033660

Najszybszym sposobem kontaktu z organizatorem i uzyskania dodatkowych informacji jest wypełnienie formularza kontaktowego. Możesz też zadzwonić do organizatora.
Kontakt

Masz pytania? Napisz do nas

Wypełnij formularz

Uzupełnij pole
Uzupełnij pole
Wybierz termin wydarzenia
Uzupełnij pole
Uzupełnij pole
Uzupełnij wiadomość
Potwierdź, że nie jesteś botem.
Musisz zaakceptować regulamin.

Dane kontaktowe

Polbi Sp. z o.o.
00-697 Warszawa, Polska Aleje Jerozolimskie 65/79

Organizator

Polbi Sp. z o.o.
00-697 Warszawa, Polska
Aleje Jerozolimskie 65/79
woj. mazowieckie
Jesteśmy firmą szkoleniową. Działamy od 1994 r. Prowadzimy kursy i szkolenia. Zespół Polbi tworzą ludzie z pasją, nasze motto brzmi „Uczymy tego, na czym się znamy”, a naszą misją jest dzielenie się wiedzą. Nasze specjalizacje to między i...
Powiadomienia o nowych terminach

Zapisz się, aby otrzymywać powiadomienia o nowych terminach tego wydarzenia!