Szkolenia z zakresu sieci przemysłowych. Kursy oparte są o interfejsy: ProfiBUS / ProfiNET / AS-i

O szkoleniu

Dzięki naszym szkoleniom uczestnik będzie w stanie zaprojektować i uruchomić układ sterowania maszyny pracującej w oparciu o standard sieci AS-interface / PROFIBUS lub PROFInet. Dodatkowo będzie w stanie diagnozować problemy komunikacyjne w istniejących sieciach wykorzystujących urządzenia różnych producentów.
Kto powinien wziąć udział?
- Pracowników utrzymania ruchu, automatyków, elektryków i elektroników.
- Wszystkich zainteresowanych pozyskaniem wiedzy z zakresu Programowania Sterowników Logicznych PLC i Systemów SCADA WinCC | Winderware InTouch.

Program szkolenia

Dostępny na stronie internetowej www.emt-systems.pl

Czas trwania

od 2 do 5 dni w zależności od szkolenia. Wszystkie szczegółowe informacje dostępne na stronie internetowej www.emt-systems.pl

Prelegenci

Szkolenia prowadzone są przez wysoce wykwalifikowaną kadrę naukową Uczelni Wyższych (przede wszystkim Politechniki Śląskiej), posiadającą rozległą wiedzę techniczną, oraz wieloletnie doświadczenie w zakresie prowadzenia szkoleń. Ponadto nasi trenerzy, będący jednocześnie praktykami, prezentują podczas wykładów konkretne sytuacje, z którymi spotkali się w pracy zawodowej.

Terminy i miejsca

To szkolenie nie ma aktualnych terminów. Wyślij zapytanie o nowe terminy bądź zapisz na powiadomienia o nowych terminach.

EMT-systems Centrum Szkoleń inżynierskich

44-100 Gliwice

Wincentego Pola 16

woj. śląskie

Rejestracja

Cena 1
w
b.d.
Cena zawiera:
  • Drukowane materiały szkoleniowe; Materiały piśmiennicze; Catering (codziennie barek kawowy oraz pełny obiad); Indywidualne stanowisko pracy dla każdego uczestnika; Dodatkowe godziny bezpłatnych ćwiczeń dla uczestników szkoleń;
Zapisz się

Organizator

Centrum Szkoleń Inżynierskich EMT-SYSTEMS
44-100 Gliwice
Konarskiego 18c
woj. śląskie
Oferujemy szkolenia i usługi inżynierskie, zakres: hydraulika siłowa, pneumatyka przemysłowa, frezarki i tokarki CNC, Automatyka produkcji /PLC/ SCADA, robotyka, sensoryka produkcji, systemy CAD / CAM / CAE, Tworzywa sztuczne, zarządzanie jakością pr...
FAQ

Najczęściej zadawane pytania

Prosimy o przejście do sekcji Zapisz się, aby wypełnić formularz zgłoszenia w wydarzeniu. Po jego wysłaniu organizator skontaktuje się celem potwierdzenia przyjęcia zgłoszenia i przekazania szczegółów organizacyjnych.

Kontakt mailowy lub telefoniczny. Przesłanie wypełnionego formularza zgłoszenia (dostępny na stronie EMT-SYSTEMS) oraz wpłata przed szkoleniem.

Kontakt

Masz pytania? Napisz do nas

Wypełnij formularz

Uzupełnij pole
Wybierz termin wydarzenia
Uzupełnij pole
Uzupełnij pole
Uzupełnij wiadomość
Potwierdź, że nie jesteś botem.
Musisz zaakceptować regulamin.

Dane kontaktowe

Centrum Szkoleń Inżynierskich EMT-SYSTEMS
44-100 Gliwice Konarskiego 18c
Powiadomienia o nowych terminach

Zapisz się, aby otrzymywać powiadomienia o nowych terminach tego wydarzenia!