Szkolenie

Szkolenie kelnerskie. Więcej informacji na naszej stronie internetowej www.cedeka.pl

O szkoleniu

Uczestnicząc w naszym szkoleniu pogłębisz wiedzę i podniesiesz umiejętności w zakresie fachowej, kompleksowej obsługi konsumenta w zakładach gastronomicznych, a także podczas wszelkiego rodzaju konferencji, targów, bankietów, czy przyjęć okolicznościowych. W procesie szkoleniowym zwracamy szczególną uwagę na kształtowanie zasad etyki i kultury zawodowej, prawidłowych postaw, nawyków, sposobu komunikowania się i reagowania na życzenia konsumenta. Nie zapominamy również o doskonaleniu umiejętności wydatnie wpływających na rachunek ekonomiczny przedsiębiorstwa gastronomicznego. Dlatego też poznasz zasady kreowania wizerunku firmy oraz techniki skutecznej sprzedaży.
Kto powinien wziąć udział?
Osób pracujących na sali restauracyjnej lub przy obsłudze bankietów, przyjęć okolicznościowych - pragnących podnieść swoje kwalifikacje, osób rozpoczynających karierę w branży gastronomicznej, absolwentów szkół, studentów.

Program szkolenia

1.Sylwetka kelnera
2.Organizacja pracy kelnera
3.Formy i techniki obsługi gościa
4.Pozostałe funkcje kelnera
5.Psychologiczne aspekty obsługi gości

Czas trwania

Dzień I: 11:00 - 18:00
Dzień II: 8:00 - 17:00
Dzień III: 8:00 - 15:00

Prelegenci

Cytat
Wykładowca - trener posiadający duże umiejętności, rzetelną wiedzę i bogaty warsztat metodyczny. Jest osobą aktywną zawodowo w branży horeca mającą wieloletnie doświadczenie doradcze i szkoleniowe. Prowadząc zajęcia koncentruje się na przekazywaniu praktycznych rozwiązań.

Gdzie i kiedy

Łódź 23 - 25 lutego 2015
Hotel Ambasador

93-320 Łódź

Kosynierów Gdyńskich 8

woj. łódzkie

Zapisz się

Cena 1
brutto
880 PLN
Cena zawiera:
  • uczestnictwo w zajęciach 3 obiady przerwy kawowe materiały szkoleniowe i materiały do zajęć praktycznych certyfikat potwierdzający ukończenie szkolenia (w języku polskim i angielskim) pomoc i konsultacje po szkoleniu
Zapisz się

Organizator

CeDeKa Centrum Doskonalenia Kadr
86-105 Świecie
Kiepury 30
woj. kujawsko-pomorskie
„CEDEKA” Centrum Doskonalenia Kadr pragnie być ośrodkiem pomocnym przedsiębiorstwom w podnoszeniu skuteczności ich działania i zdobywaniu przewagi konkurencyjnej. Organizujemy profesjonalne, odpowiadające oczekiwaniom szkolenia, skierowa...
FAQ

Najczęściej zadawane pytania

Prosimy o przejście do sekcji Zapisz się, aby wypełnić formularz zgłoszenia w wydarzeniu. Po jego wysłaniu organizator skontaktuje się celem potwierdzenia przyjęcia zgłoszenia i przekazania szczegółów organizacyjnych.

...

Kontakt

Masz pytania? Napisz do nas

Wypełnij formularz

Uzupełnij pole
Wybierz termin wydarzenia
Uzupełnij pole
Uzupełnij pole
Uzupełnij wiadomość
Potwierdź, że nie jesteś botem.
Musisz zaakceptować regulamin.

Dane kontaktowe

CeDeKa Centrum Doskonalenia Kadr
86-105 Świecie Kiepury 30
Darmowy biuletyn informacyjny

Zapisz się do newslettera i otrzymuj powiadomienia o nowych wydarzeniach!