Wyszukiwanie
Słowo kluczowe:
Np.: temat, miasto, nazwa organizatora...

Adres WWW wydrukowanej strony: https://eventis.pl//szkolenie/szkolenie-sekrety-szybkiej-nauki-perfekcyjna-i-efektywna-nauka-46552-id21668

Informacje o szkoleniu

 • Szkolenie: Sekrety Szybkiej Nauki - perfekcyjna i efektywna nauka!


  ID szkolenia: 46552
  Typ: Szkolenia
  Kategoria: Umiejętności osobiste
 • Termin szkolenia:

  Adres szkolenia:

  Biuro StuGO.pl
  ul. Miodowa 26 / 1.17
  31-055 Kraków
  Godziny zajęć (czas trwania):
  GODZINY: 10:00 - 18:00
 • Organizator szkolenia:

  StuGO.pl
Zadaj pytanie:
Zgłoś uczestnictwo:
Wyszukaj inne
Szkolenia

Opis szkolenia

Informacje podstawowe o szkoleniu:

Cel szkolenia:

Przez lata obserwacji i badań nad ludzkim mózgiem powstały przeróżne systemy i strategie szybkiej nauki. Jedne działają szybciej, inne wolniej, a jeszcze inne nie dają większych efektów. Jednak po ich sprawdzeniu, wyselekcjonowaliśmy te, które naszym zdaniem działają najszybciej i przede wszystkim – na WSZYSTKICH. Tak powstały Sekrety Szybkiej Nauki (SSN 2.0).

Jeśli chcesz:

- Nauczyć się czytać 2 razy szybciej;
- Opanować ekstremalnie skuteczne techniki pamięciowe;
- Zostać mistrzem notowania;
- Móc się doskonale koncentrować;
- Opanować sztukę zarządzania sobą w czasie ”nauki”;
- Błyskawicznie uczyć się języków obcych ;
- Uczynić strach i stres swoim przyjacielem;
- Dowiedzieć się jaki system powtórek zastosować, żeby być maksymalnie efektywnym;

...to ten event jest dla Ciebie!

Opis metodyki szkolenia:
Najlepiej uczymy się gdy angażujemy wszystkie zmysły, dlatego to szkolenie, dzięki warsztatowej formie i odpowiedniej konstrukcji daje Ci możliwość bardzo efektywnego zdobywania wiedzy, tak abyś po wyjściu z sali szkoleniowej, mógł od razu zastosować nabyte umiejętności!
Szkolenie poprowadzi, V-ce mistrz przemówień publicznych. Specjalista od efektywnej nauki i szybkiego czytania. Prezes krakowskiego klubu profesjonalnych mówców Toastmasters. Absolwent ASBIRO – Alternatywnej Szkoły Biznesu i Rozwoju Osobistego - Rafał Dąbrowski

Zapisz się od razu na: http://stugo.pl/ssn/

Szkolenie skierowane jest do:

Adresaci szkolenia:

- Pracownicy i ludzie biznesu
- Uczniowie szkół od gimnazjum w górę!
- Studenci uczelni wyższych
- Nauczyciele i profesorowie
- Wszyscy chcący rozwijać się, odnosić sukcesy i uczyć się efektywnie przez całe swoje życie!

Program szkolenia:

Program szkolenia:

Zobacz czego nauczysz się w trakcie zajęć!

Moduł #1
Naucz się czytać 2 razy szybciej

Nauczysz się 2 razy szybciej czytać, pozwoli to Tobie w dwukrotnie krótszym czasie przerobić ten sam materiał. Dziś na świecie wiedza zmienia się w dynamicznym tempie. Aby osiągnąć swoje wymarzone cele i mieć czas wolny dla siebie, warto nauczyć się szybko czytać. Średnie tempo czytania to około 200 słów na minutę, Ty natomiast po tym kursie będziesz czytał dwa razy szybciej z pełnym zrozumieniem! Pomyśl co da pozytywnego Tobie ta umiejętność! Pomyśl jak możesz to wykorzystać ją w swoim życiu?

Moduł #2
Pamięć godna agenta 007

Opanujesz techniki pamięciowe, dzięki którym zapamiętanie jakiejkolwiek daty z historii oraz dowolnej innej, istotnej dla Ciebie informacji NIE sprawi Tobie problemu. Będzie to proste i naturalne!

Moduł #3
Mistrz notowania

Czy Ty też uważasz, że notowanie to nuda? Masz problem z późniejszym uczeniem się z notatek? A może po prostu chciałbyś notować w bardziej efektywny sposób? W tym module poznasz rewolucyjny sposób notowania, który ułatwia powtórki w znaczny sposób. Mapy Myśli to stworzony przez Tony”ego Buzana sposób notowania, który pobudza do pracy obydwie półkule mózgowe, czyniąc naukę bardzo efektywną. Dowiesz się jak je tworzyć i jak z nimi pracować.

Moduł #4
Zabójcza koncentracja

Pokażemy Tobie sposoby, dzięki którym uzyskasz lepszą koncentrację podczas nauki. W stanie koncentracji dużo lepiej się uczysz, z łatwością rozwiązujesz zadania, a przyswojoną wiedzę zapamiętujesz na dłużej.

Moduł #5
Perfekcyjne zarządzanie

Nauczysz się zarządzać sobą w czasie ”nauki” (potocznie zwane ”zarządzaniem czasem”). A techniki te wykorzystasz w każdym aspekcie swojego życia.

Moduł #6
Błyskawiczna nauka języków obcych

Znając 1000 najpopularniejszych słów w danym języku, jesteś w stanie porozumieć się w 80% sytuacji i czytać w tym języku. Natomiast znając 2000 najczęściej używanych słów zrozumiesz praktycznie wszystko i wypowiesz sie na każdy temat. Oczywiście mowa tu o codziennej komunikacji. A przecież o taką chodzi większości z nas, gdy uczymy się obcego języka! Jeśli będziesz chciał poznać więcej słówek – świat stoi otworem! Wystarczy, że zastosujesz Technikę Słów Zastępczych w dalszej nauce.

Dlaczego akurat słówka?

Czy będąc dzieckiem, kiedy przyszedłeś pierwszy raz do szkoły na lekcję polskiego znałeś reguły gramatyczne? Nie? A przecież potrafiłeś mówić bez najmniejszego problemu w języku polskim! I o to chodzi. Ucz się języka tak, jak uczą się dzieci. Najpierw słownictwo, następnie ”osłuchanie”, a później przychodzi czas na mówienie. Dopiero na końcu jest czytanie i pisanie.

Nauczysz się w błyskawiczny sposób przyswajać słówka z danego języka i obalisz swoje przekonania dotyczące ”braku talentu do języków obcych”!

Moduł #7
Niszcz stres, uczyń strach swoim przyjacielem

Stres może albo Cię podgrzać albo Cię spalić. Nauczę Cię prostych technik, dzięki którym opanujesz swój strach. Jak mówił Mike Tyson: ”Strach może być twoim najlepszym przyjacielem albo najgorszym wrogiem. Jest jak ogień. Jeżeli potrafisz go kontrolować, może dla ciebie gotować; może ogrzać twój dom. Jeżeli jednak nie potrafisz go kontrolować, może spalić wszystko wokół ciebie i zniszczyć ciebie samego.”

Moduł #8

Podsumowanie + system powtórek, aktywne powtórki.

Statystyki mówią, że tylko 6% ludzi na świecie wykorzystuje wiedzę, którą zdobywa na szkoleniu. Chcę, abyś był w tych 6% praktyków i stosował poznane metody w codziennych sytuacjach – bo o to przecież chodzi.

Informacje o prelegentach:

Rafał Dąbrowski

Przedsiębiorca, certyfikowany trener i szkoleniowiec intelektualnie.pl. Uczy szybkiego czytania oraz wydajnych technik uczenia się i zapamiętywania. Prowadzi szkolenia z zakresu wystąpień publicznych i skutecznej komunikacji. Ponad 2000 godzin pracy z różnorodnymi grupami i kursantami indywidualnymi. Współzałożyciel były Wiceprezes ds. Public Relations i obecny Prezes krakowskiego klubu profesjonalnych mówców Toastmasters. Absolwent ASBIRO – Alternatywnej Szkoły Biznesu i Rozwoju Osobistego. Prywatnie sportowiec i podróżnik. Współpracował z Urzędem Miasta Krakowa ucząc wydajnych technik uczenia się. Z jego usług korzystały również takie firmy i organizacje jak Empik, Art Capital, Neo Net drukarnia wielkoformatowa, Thulium, ludzie RMF FM oraz Business Centre Club.

Wydarzenia towarzyszące:

Public Speaking - zacznij przemawiać i porwij tłumy!
# Leadership & Project Management – zostań liderem swojego życia!

Koszt i warunki udziału

Ceny:

 • 227 zł

Cena zawiera:

Certyfikat StuGO; Niezapomnianą atmosferę; Możliwość poznania nowych, ciekawych ludzi (budowa listy kontaktów); Sposobność do wymiany wiedzy i doświadczeń, dzięki specjalnie utworzonej, dla uczestników, zamkniętej grupie na facebooku; Katering w przerwach w trakcie szkolenia (kawa, herbata, ciastka, napoje); Dodatkowe bonusy takie jak np. dostęp do społeczności ludzi, którzy chcą się rozwijać tak samo jak Ty; Promocyjne oferty od StuGO.

Dofinansowanie z UE:

Nie.

Warunki udziału i przyjmowania zgłoszeń:

Zapisz się na: http://stugo.pl/ssn/

Wydarzenie: Szkolenie: Sekrety Szybkiej Nauki - perfekcyjna i efektywna nauka!