Szkolenie: SZKOLENIE: Sprawozdania finansowe w praktyce. Bilans, rachunek wyników, polityka bilansowa – warsztaty księgowe dla średniozaawansowanych

Wyszukiwanie
Słowo kluczowe:
Np.: temat, miasto, nazwa organizatora...

Adres WWW wydrukowanej strony: https://eventis.pl//szkolenie/szkolenie-sprawozdania-finansowe-w-praktyce-bilans-rachunek-wynikow-polityka-bilansowa-warsztaty-ksiegowe-dla-sredniozaawansowanych-71474

Informacje o szkoleniu

 • SZKOLENIE: Sprawozdania finansowe w praktyce. Bilans, rachunek wyników, polityka bilansowa – warsztaty księgowe dla średniozaawansowanych


  ID szkolenia: 71474
  Typ: Szkolenia
  Kategoria: Księgowość, rachunkowość, podatki
 • Termin szkolenia:

  Adres szkolenia:

  Sale szkoleniowe
  Centrum miasta
  Kraków
  Godziny zajęć (czas trwania):
  06.06.2020 r. w godz. 09.00 - 15.00
  07.06.2020 r. w godz. 09.00 - 14.00
 • Organizator szkolenia:

  Tax Consilium Sp z o.o.
  ul. Rynek Główny 30/37
  31-010 Kraków
  woj. małopolskie
  O firmie Inne oferty firmy
Tax Consilium Sp z o.o.
Zadaj pytanie:
Zgłoś uczestnictwo:
Narzędzia: Poleć znajomemu Drukuj
Wyszukaj inne
Szkolenia

Opis szkolenia

Informacje podstawowe o szkoleniu:

Dzięki 15h praktycznych warsztatów zyskasz realne umiejętności sporządzania sprawozdań finansowych przedsiębiorstw (poznasz ich części, obowiązujące Cię terminy i tryby). W praktyce zobaczysz procedurę zamykania roku, a przede wszystkim nauczysz się przygotować bilans, rachunek zysków i strat, zestawienie zmian w kapitale (funduszu) własnym oraz rachunek przepływów pieniężnych.

Na zajęciach z trenerem - praktykiem rachunkowości poznasz zasady polityki bilansowej i podatkowej (zrozumiesz ich istotę, zasady oraz poznasz rodzaje i znaczenie sprawozdawczości finansowej).

Zdobędziesz praktyczne umiejętności dokonywania wycen bilansowych i podatkowych poszczególnych składników aktywów i pasywów. Dowiesz się również, jak ujmować w księgach rachunkowych różnice wynikające z tej wyceny.

Podczas zajęć będziesz poznawał teorię, ale przede wszystkim - praktykę. Szkolenie w 70% składa się z warsztatów, podczas których ćwiczył na autentycznych przykładach. Dzięki takiej formie zyskasz wiedzę i kompetencje, które wykorzystasz natychmiast po zajęciach.

Ze względu na to, że szkolenie ma bardzo praktyczny charakter (a materiały otrzymasz w formie elektronicznej), na zajęciach będziesz potrzebował komputera.

Postaw na sprawdzoną jakość. Posiadamy znak jakości MSUES, Akredytację Kuratorium Oświaty, certyfikat ISO 29990:2010 oraz wiele innych wyróżnień i pozytywnych opinii naszych uczestników.

Szkolenie skierowane jest do:

To szkolenie jest właśnie dla Ciebie, jeśli:
- ukończyłeś Kurs Rachunkowości od podstaw (nie jest to wymóg – wystarczy, że posiadasz wiedzę z zakresu rachunkowości i chcesz ją pogłębić)
- pracujesz w dziale finansowo-księgowym, biurze rachunkowym lub podatkowym i masz ogólną orientację w tym zakresie
- masz styczność z zagadnieniami dotyczącymi pełnej księgowości
- posiadasz co najmniej średnie wykształcenie

Program szkolenia:

1. Wycena bilansowa i podatkowa poszczególnych składników aktywów i pasywów oraz ujęcie w księgach rachunkowych różnic wynikających z tej wyceny.
2. Polityka bilansowa i jej narzędzia.
3. Podstawowe części składowe sprawozdań finansowych.
4. Terminy i tryb sporządzania sprawozdań - procedura zamykania roku.

Informacje o prelegentach:

Zajęcia prowadzone są przez trenera - praktyka rachunkowości.

Wydarzenia towarzyszące:

Certyfikowany Kurs Rachunkowości dla średniozaawansowanych

Koszt i warunki udziału

Ceny:

 • 978 zł za osobę (VAT zwol.)

Cena zawiera:

15h lekcyjnych, zaświadczenie MEN o ukończeniu szkolenia, 30 dni opieki poszkoleniowej, autorskie materiały szkoleniowe, atrakcyjne zniżki i rabaty na kolejne kursy

Dofinansowanie z UE:

Nie.

Warunki udziału i przyjmowania zgłoszeń:

Wszystkie szczegóły dostępne są na stronie internetowej: taxconsilium.com

Wydarzenie: SZKOLENIE: Sprawozdania finansowe w praktyce. Bilans, rachunek wyników, polityka bilansowa – warsztaty księgowe dla średniozaawansowanych