Wyszukiwanie
Słowo kluczowe:
Np.: temat, miasto, nazwa organizatora...

Adres WWW wydrukowanej strony: https://eventis.pl//szkolenie/szkolenie-sql-server-2008r2-i-business-intelligence-bias-zaawansowane-techniki-analizy-danych-28978-id465

Informacje o szkoleniu

 • Szkolenie SQL Server 2008R2 i Business Intelligence :BIAS - Zaawansowane techniki analizy danych


  ID szkolenia: 28978
  Typ: Szkolenia
  Kategoria: IT, programowanie
 • Termin szkolenia:

  Adres szkolenia:

  Centrum Innowacji ProLearning
  52
  Wrocław
  Godziny zajęć (czas trwania):
  4 dni czyli 32 godziny
 • Organizator szkolenia:

  Centrum Innowacji ProLearning
Zadaj pytanie:
Zgłoś uczestnictwo:
Wyszukaj inne
Szkolenia

Opis szkolenia

Informacje podstawowe o szkoleniu:

Szkolenie autorskie w zakresie SQL Server 2008R2 i Business Intelligence

Szkolenie skierowane jest do:

Szkolenie skierowane jest dla informatyków, architektów i projektantów rozwiązań BI i systemów raportowania, analityków, administratorów.

Program szkolenia:

Szkolenie to jest przeznaczone dla osób chcących budować rozwiązania dotyczące analizy wielowymiarowej danych. W ramach tych warsztatów uczestnicy poznają teorie dotyczącą modelowania i budowania danych wielowymiarowych (kostek OLAP), poznają szczegółowo architekturę i dobre praktyki wykorzystywania SQL Server Analysis Services 2008R2. W trakcie tego szkolenia będzie można nauczyć się tworzyć kluczowe wskaźniki przedsiębiorstwa (KPI) przy użyciu języka MDX, oraz również w tym języku pisać kalkulacje. W ramach szkolenia przedstawiony będzie również model UDM, monitorowanie i optymalizacja SQL Server Analysis Services, a także wprowadzenie do Data Miningu. Szkolenie to obejmuje wersje SQL Server 2008R2 (wraz z uwagami do wersji 2008 i 2005).

Informacje o prelegentach:

Trener prowadzący Łukasz Grala – MVP SQL SERVER | MCT | MCITP

Architekt, konsultant (bazy i hurtownie danych, data mining, analiza danych, audyty baz danych – SQL Server, BI, szczególnie w zakresie technologii Microsoft). Autoryzowany trener Microsoft i wykładowca na wyższych uczelniach. Posiada liczne certyfikaty Microsoft, od 2010 roku Microsoft Most Valuable Professional (MVP) w kategorii SQL Server. Jest twórcą kilku autorskich szkoleń oraz prelegentem na wielu konferencjach informatycznych jak również liderem Polish SQL Server User Group.

Koszt i warunki udziału

Ceny:

 • 5200zł netto / za osobę

Cena zawiera:

• Przeprowadzenie szkolenia i zapewnienie trenera; • Autorski Certyfikat; • Materiały szkoleniowe; • Notatnik + długopis; • Zorganizowanie przerwy kawowej i lunchu: o Przerwa kawowa (kawa i herbata bez ograniczeń, woda mineralna, cukier, śmietanka, ciastka do wyboru, cytryna) o Lunch (szwedzki stół: zupa, obiad mięsny / jarski, napój ).

Dofinansowanie z UE:

Nie.

Warunki udziału i przyjmowania zgłoszeń:

zgłoszenie, oraz wypełnienie formularza zgłoszeniowego oraz uiszczenie płatności

Wydarzenie: Szkolenie SQL Server 2008R2 i Business Intelligence :BIAS - Zaawansowane techniki analizy danych