Szkolenie

Szkolenie SQL Server 2008R2 i Business Intelligence: BIAS - Zaawansowane techniki analizy danych

O szkoleniu

Szkolenie autorskie w zakresie SQL Server 2008R2 i Business Intelligence
Kto powinien wziąć udział?
Szkolenie skierowane jest dla informatyków, architektów i projektantów rozwiązań BI i systemów raportowania, analityków, administratorów.

Program szkolenia

Szkolenie to jest przeznaczone dla osób chcących budować rozwiązania dotyczące analizy wielowymiarowej danych. W ramach tych warsztatów uczestnicy poznają teorie dotyczącą modelowania i budowania danych wielowymiarowych (kostek OLAP), poznają szczegółowo architekturę i dobre praktyki wykorzystywania SQL Server Analysis Services 2008R2. W trakcie tego szkolenia będzie można nauczyć się tworzyć kluczowe wskaźniki przedsiębiorstwa (KPI) przy użyciu języka MDX, oraz również w tym języku pisać kalkulacje. W ramach szkolenia przedstawiony będzie również model UDM, monitorowanie i optymalizacja SQL Server Analysis Services, a także wprowadzenie do Data Miningu. Szkolenie to obejmuje wersje SQL Server 2008R2 (wraz z uwagami do wersji 2008 i 2005).

Czas trwania

4dni czyli 32 godziny

Prelegenci

Cytat
Trener prowadzący Łukasz Grala – MVP SQL SERVER | MCT | MCITP

Architekt, konsultant (bazy i hurtownie danych, data mining, analiza danych, audyty baz danych – SQL Server, BI, szczególnie w zakresie technologii Microsoft). Autoryzowany trener Microsoft i wykładowca na wyższych uczelniach. Posiada liczne certyfikaty Microsoft, od 2010 roku Microsoft Most Valuable Professional (MVP) w kategorii SQL Server. Jest twórcą kilku autorskich szkoleń oraz prelegentem na wielu konferencjach informatycznych jak również liderem Polish SQL Server User Group.

Gdzie i kiedy

Warszawa 19 - 22 września 2011
Centrum Innowacji ProLearning

Warszawa

Domaniewska 47

woj. mazowieckie

Weź udział

Cena 1
n
5200 PLN
Cena zawiera:
  • • Przeprowadzenie szkolenia i zapewnienie trenera; • Autorski Certyfikat; • Materiały szkoleniowe; • Notatnik + długopis; • Zorganizowanie przerwy kawowej i lunchu: o Przerwa kawowa (kawa i herbata bez ograniczeń, woda mineralna, cukier, śmietanka, ciastka do wyboru, cytryna) o Lunch (szwedzki stół: zupa, obiad mięsny / jarski, napój ).
Weź udział

Organizator

Centrum Innowacji ProLearning
53-609 Wrocław
Wagonowa 2
woj. dolnośląskie
Centrum Innowacji ProLearning specjalizuje się w dostarczaniu i organizacji szkoleń o profilu informatycznym, biznesowym, szkoleń z zakresu BHP, zarządzania jakością, środowiskiem i bezpieczeństwem. Organizowane są w dwóch trybach: otwartym oraz zamk...
FAQ

Najczęściej zadawane pytania

Prosimy o przejście do sekcji Weź udział, aby wypełnić formularz zgłoszenia w wydarzeniu. Po jego wysłaniu organizator skontaktuje się celem potwierdzenia przyjęcia zgłoszenia i przekazania szczegółów organizacyjnych.

zgłoszenie, wypełnienie formularza zgłoszeniowego oraz uiszczenie opłaty

Kontakt

Masz pytania? Napisz do nas

Wypełnij formularz

Uzupełnij pole
Wybierz termin wydarzenia
Uzupełnij pole
Uzupełnij pole
Uzupełnij wiadomość
Potwierdź, że nie jesteś botem.
Musisz zaakceptować regulamin.
Wiadomość została wysłana!

Dane kontaktowe

Centrum Innowacji ProLearning
53-609 Wrocław Wagonowa 2
Darmowy biuletyn informacyjny

Zapisz się do newslettera i otrzymuj powiadomienia o nowych wydarzeniach!