Szkolenie

Szkolenie z grą MindLab Games - tematyka dowolna

O szkoleniu

Rozwiązanie to pozwala zastosować gotowe, sprawdzone narzędzie do realizacji szkolenia w Państwa firmie. Na podstawie analizy potrzeb wybieramy gotową grę oraz projektujemy program szkolenia tak, aby doświadczenie z gry stanowiło podstawę do realizacji szczegółowych celów – część merytoryczna szkolenia jest projektowana w 100% w oparciu o potrzeby Państwa firmy.

Przykłady naszych gier wykorzystywanych na szkoleniach znajdziecie Państwo tutaj:
http://gry.mindlab.pl/index.php/Gotowe_gry.html
Kto powinien wziąć udział?
Naszą ofertę szkoleń z wykorzystaniem symulacyjnych planszowych gier szkoleniowych kierujemy do szerokiego odbiorcy - w zależności od wybranej tematyki świetnie sprawdzają się one zarówno w małych, średnich jak i dużych firmach czy korporacjach.

Program szkolenia

Na etapie rozmowy o celach wspólnie zastanowimy się, która z naszych gotowych gier może spełniać Państwa potrzeby. Wspólnie zaplanujemy też ilość osób i czas trwania szkolenia. Na koniec podejmiemy decyzję, jakie treści, poza grą i omówieniem znajdą się na szkoleniu. W wyznaczonym terminie i miejscu zjawią się nasi trenerzy wraz z odpowiednią ilością egzemplarzy gry i poprowadzą szkolenie dla Państwa kadry. Szkolenie, którego osią i głównym wątkiem jest wybrana gra, ale zawierającym także inne narzędzia pracy dobrane tak, żeby maksymalnie wykorzystać merytorycznie doświadczenie i wnioski płynące z gry.

Czas trwania

w zależności od potrzeb Klienta (preferowane 2 dni)

Prelegenci

Cytat
Nasi trenerzy wyróżniają się tym, że są zarówno kompetentnymi szkoleniowcami, jak i ekspertami od używania gier szkoleniowych. Gwarantuje to najwyższą jakość podanej instrukcji, moderacji przebiegu gry, przeprowadzonego omówienia – ale także tradycyjnych metod szkoleniowych w pozostałych modułach szkolenia.

Gdzie i kiedy

- 5 grudnia 2011
Jest to szkolenie zamknięte, realizowane w miejscu i czasie ustalonym wg życzenia klienta. Prowadzimy szkolenia na terenie całej Polski.

-

-

woj. mazowieckie

Weź udział

Cena 1
Cena zależy od wybranej gry i wielkości grupy
b.d.
Cena zawiera:
  • W cenę wliczone są honoraria trenerskie, dojazd i nocleg trenerów, badanie potrzeb szkoleniowych, ewaluacja szkolenia, przygotowanie raportów poszkoleniowych. Po zakończeniu szkolenia, uczestnicy otrzymują, jak na każdym naszym szkoleniu, materiały szkoleniowe oraz certyfikaty uczestnictwa. Natomiast gra nie zostaje u Państwa, trenerzy zabierają ja ze sobą. Jeżeli po tym szkoleniu uznają Państwo, że warto grę wykorzystać na większej ilości szkoleń i zdecydują się Państwo kupić grę dla siebie, zaproponujemy atrakcyjny rabat.
Weź udział

Organizator

MindLab Sp. z o.o.
30-557 Kraków
Limanowskiego 31/15
woj. małopolskie
MindLab Sp. z o.o. jako firma szkoleniowa istnieje na rynku od 2006 roku. Zajmujemy się prowadzeniem szkoleń i programów doradczych głównie dla sektora przemysłowego. Znaczną część naszych klientów stanowią firmy produkcyjne. Realizujemy autorskie w...
FAQ

Najczęściej zadawane pytania

Prosimy o przejście do sekcji Weź udział, aby wypełnić formularz zgłoszenia w wydarzeniu. Po jego wysłaniu organizator skontaktuje się celem potwierdzenia przyjęcia zgłoszenia i przekazania szczegółów organizacyjnych.

Prosimy o kontakt

Kontakt

Masz pytania? Napisz do nas

Wypełnij formularz

Uzupełnij pole
Wybierz termin wydarzenia
Uzupełnij pole
Uzupełnij pole
Uzupełnij wiadomość
Potwierdź, że nie jesteś botem.
Musisz zaakceptować regulamin.
Wiadomość została wysłana!

Dane kontaktowe

MindLab Sp. z o.o.
30-557 Kraków Limanowskiego 31/15
Darmowy biuletyn informacyjny

Zapisz się do newslettera i otrzymuj powiadomienia o nowych wydarzeniach!