Szkolenie z masażu KOBIDO Complex

O szkoleniu

Kobido Complex to nieinwazyjna koncepcja masażu twarzy oraz alternatywa dla zabiegów medycyny estetycznej, to liftingujacy masaż twarzy z podejściem holistycznym. Dzięki małej grupie, do 8 osòb, masz gwarancję stałej opieki instruktora, poprawnej nauki i dawkę dużej wiedzy. Dzięki temu masz pewność a ja gwarancję, że masaż, który zaproponujesz swoim klientom, przyniesie zamierzone efekty.

Kto powinien wziąć udział?

Kurs jest skierowany do masażystek, masażystów, kosmetyczek, kosmetologów, terapeutów manualnych którzy chcą nauczyć się liftingu twarzy bez skalpela.

Program szkolenia

Na Szkoleniu z Kobido Complex poznasz:

 • anatomię obejmującą strefę zabiegu
 •  testy przydatne do oceny napięcia i bezpieczeństwa osoby masowanej – wywiad ( zebranie informacji o stanie zdrowia od osoby masowanej ), omòwienie wskazań i przeciwwskazań
 • drenaż limfatyczny ( zasady stosowania i technika wykonywania )
 • nauka technik, które dadzą umiejętność relaksowania oraz głębokiego i trwałego liftingu twarzy i szyi
 • ogólne omòwienie wpływu masażu, podstawowe techniki oraz kierunki ich wykonywania – czym są punkty spustowe, ich lokalizacja i zasady postępowania – głębokie opracowanie tkanek
 • bardzo dużo praktyki pod okiem instruktora masażu
 • oklejanie twarzy po zabiegu – każdy z uczestnikòw otrzymuje do własnej dyspozycji konspekt z warsztatu z najważniejszymi wskazówkami do przeprowadzenia masażu Kobido Complex

Czas trwania

Sobota i niedziela 9.00 - 17.00

Prelegenci

Monika Brzyszczak - Swoje doświadczenie zawodowe zdobyłam podczas praktyk w Carolina Medical Center oraz w gabinecie terapii holistycznej Peron8.
W swojej pracy staram się łączyć dotychczasowe doświadczenie z wiedzą i umiejętnościami zdobytymi na kursach doszkalających, co umożliwia mi łączenie wielu metod terapii. Kursy które podniosły moje kwalifikacje i rozwinęły warsztat pracy, to: MTG i punkty spustowe, masaż tajski, SPA ( kamienie wulkaniczne, stemple ziołowe, gorąca świeca, bambusy) masaż kobiet w ciąży, terapia edukacyjna, bańka chińska oraz Kobido.
Masaże to moja życiowa pasja którą chcę rozwijać, w związku z czym podchodzę z zaangażowaniem oraz pełnym profesjonalizmem do przeprowadzanych kursòw.
Lubię pracę z ludzkim ciałem, która przynosi mi satysfakcję z wykonywanego zawodu. Najważniejszą rzeczą dla mnie jest dobro człowieka i zrozumienie jego potrzeb, co ròwniez staram się przekazać na prowadzonych przez siebie kursach.
Prywatnie, związana jestem z piłką ręczną ( dawniej zawodowo), z zespołem Skra Warszawa Masters.

Terminy i miejsca

To szkolenie nie ma aktualnych terminów. Wyślij zapytanie o nowe terminy bądź zapisz na powiadomienia o nowych terminach.

Heros Centrum Szkoleniowe

00-613 Warszawa

Tytusa Chałubińskiego 8

woj. mazowieckie

Rejestracja

1850
1 850
zwolnione z vat
Cena zawiera:
 • udział w zajęciach
 • materiały szkoleniowe w wersji elektronicznej i papierowej
 • certyfikat uczestnictwa
 • przerwy kawowe
Zapisz się

Organizator

Centrum Szkoleniowe Heros Adam Rudowski
00-613 Warszawa
Tytusa Chałubińskiego 8
woj. mazowieckie
Wprowadzimy Cię w świat masażu i pomożemy rozwinąć Twoje kompetencje. Centrum Szkoleniowe Heros to profesjonalna szkoła masażu z ponad 19 letnim doświadczeniem w przygotowaniu do zawodu masażysty. Prowadzimy kursy masażu I, II, III stopnia oraz sz...
FAQ

Najczęściej zadawane pytania

Prosimy o przejście do sekcji Zapisz się, aby wypełnić formularz zgłoszenia w wydarzeniu. Po jego wysłaniu organizator skontaktuje się celem potwierdzenia przyjęcia zgłoszenia i przekazania szczegółów organizacyjnych.

Na ten kurs można uzyskać dofinansowanie z Urzędu Pracy dla osób bezrobotnych.

Najszybszym sposobem kontaktu z organizatorem i uzyskania dodatkowych informacji jest wypełnienie formularza kontaktowego. Możesz też zadzwonić do organizatora.
Kontakt

Masz pytania? Napisz do nas

Wypełnij formularz

Uzupełnij pole
Uzupełnij pole
Wybierz termin wydarzenia
Uzupełnij pole
Uzupełnij pole
Uzupełnij wiadomość
Potwierdź, że nie jesteś botem.
Musisz zaakceptować regulamin.

Dane kontaktowe

Centrum Szkoleniowe Heros Adam Rudowski
00-613 Warszawa Tytusa Chałubińskiego 8
Powiadomienia o nowych terminach

Zapisz się, aby otrzymywać powiadomienia o nowych terminach tego wydarzenia!