Sztuka prezentacji

O szkoleniu

Zaawansowany, autorski warsztat Kamila Kozieł. Jedno z nielicznych, jeżeli nie jedyne w Polsce szkolenie dające odpowiedź na trzy najważniejsze pytania dotyczące przygotowania prezentacji:
jak ubrać najważniejsze informacje w ciekawą historię, której ludzie będą słuchać,
jak tę historię podać na scenie,
jak pod to wszystko przygotować dobre slajdy.
Są to 24 godziny zajęć, po brzegi wypełnione praktyczną wiedzą. Uczestnicy poznają fundamenty prezentacji poprzez mieszankę teorii, ćwiczeń, warsztatów komputerowych i analizę najlepszych wystąpień i prezentacji.
Kto powinien wziąć udział?
Trenerzy
Mówcy
Prelegenci
Menedżerowie i specjaliści prowadzący zebrania, szkolenia, lub występujący na konferencjach
Osoby świadome, tego, że prezentacja nie musi być nudna ani przybrać postaci listy punktowanej, ale nie wiedzące jak tę dobrą prezentację wykonać

Program szkolenia

3 fundamenty prezentacji
Cel i publiczność
Podstawy budowania historii
Podstawy warsztatu scenicznego
Analiza przez dekompozycję
Symbolika
Typografia
Kolory
Obrazy
Kontrast
Infografika w prezentacjach

Czas trwania

24 godz.

Prelegenci

Kamil Kozieł. Od 2005 roku w branży szkoleniowej. Założyciel IT School i PrezART oraz partner zarządzający w ORA-600. Trener i menedżer. Ortodoksyjny zwolennik kreatywności w sztuce prezentacji, w której dzięki współpracy z praktykami łączy elementy pochodzące z aktorstwa, pisarstwa, stand-upu i designu. Wykładał na studiach podyplomowych prowadzonych przez SGH w Warszawie, WSB i UE w Poznaniu. Regularnie zapraszany na konferencje jako branżowy ekspert oraz mówca. Specjalizuje się w przygotowaniu kadry zarządzającej do wymagających wystąpień. Zaprojektował kilkaset znaczących prezentacji, w tym dla: Grzegorza Turniaka (na wystąpienie TEDx), Krzystofa Ibisza oraz Jacka Walkiewicza.

Terminy i miejsca

To szkolenie nie ma aktualnych terminów. Wyślij zapytanie o nowe terminy bądź zapisz na powiadomienia o nowych terminach.

IT School

60-650 Poznań

Piątkowska 163

woj. wielkopolskie

Rejestracja

Cena 1
netto
8 000
Cena zawiera:
  • sprzęt komputerowy podczas szkolenia, materiały szkoleniowe, przerwy kawowe, kontakt z trenerem po zakończeniu szklolenia
Zapisz się

Organizator

IT School
60-650 Poznań
Piątkowska 163
woj. wielkopolskie
IT School jest spółką świadczącą usługi edukacyjne i wdrożeniowe. Działamy w oparciu o praktyczną wiedzę zdobytą przez wykwalifikowanych specjalistów realizujących zlecenia w branży IT od wielu lat. Jesteśmy Centrum Edukacyjnym wpisanym do Rejestru I...
FAQ

Najczęściej zadawane pytania

Prosimy o przejście do sekcji Zapisz się, aby wypełnić formularz zgłoszenia w wydarzeniu. Po jego wysłaniu organizator skontaktuje się celem potwierdzenia przyjęcia zgłoszenia i przekazania szczegółów organizacyjnych.

formularz zgłoszeniowy

Kontakt

Masz pytania? Napisz do nas

Wypełnij formularz

Uzupełnij pole
Wybierz termin wydarzenia
Uzupełnij pole
Uzupełnij pole
Uzupełnij wiadomość
Potwierdź, że nie jesteś botem.
Musisz zaakceptować regulamin.

Dane kontaktowe

IT School
60-650 Poznań Piątkowska 163
Powiadomienia o nowych terminach

Zapisz się, aby otrzymywać powiadomienia o nowych terminach tego wydarzenia!