Ujawnianie fałszerstw dokumentów

O szkoleniu

Odbiorca szkolenia zostanie zaopatrzony w wiedzę z zakresu ujawniania najnowszych metod fałszowania dokumentów oraz metod oceny autentyczności dokumentów. Słuchacze nabędą także umiejętności dotyczące analizy celu przedłożenia dokumentu w kontekście bezpieczeństwa finansowego instytucji lub firmy. Praktyczne przykłady i ćwiczenia kształtować będą umiejętności weryfikacji i oceny prawdziwości dokumentów oraz wiarygodności osób je przedkładających.

Kto powinien wziąć udział?

Szkolenie skierowane jest do osób, które w swojej pracy mają styczność z dokumentami, a także zajmują się weryfikacją dokumentów personalnych, firmowych i urzędowych, przedkładanych przez klienta indywidualnego lub kontrahenta. Na zajęciach przedstawione zostaną sposoby ujawniania sfałszowanych dokumentów personalnych (m.in. dowodów osobistych, kart pobytu, paszportów), dokumentów pojazdów, a także m.in. dokumentów urzędowych i firmowych. Podczas szkolenia słuchacze zostaną zapoznani z zabezpieczeniami dokumentów, a w drodze ćwiczeń utrwalą na podstawie nabytych wiadomości, metody ujawniania ich fałszerstw. Szkolenie zawiera także elementy zapobiegania przedłożeniu dokumentów nieautentycznych.

Program szkolenia

  • Co to jest dokument, aspekty prawne
  • Rodzaje dokumentów
  • Omówienie dokumentów personalnych, urzędowych, firmowych pod kątem ich zabezpieczeń
  • Cel przedkładania fałszywych dokumentów, aspekty prawne, analiza w kontekście podejrzenia pod kątem przydatności i skutków jego przedłożenia dla bezpieczeństwa finansowego instytucji lub firmy.
  • Sposoby ujawniania fałszerstw dokumentów i weryfikacji ich zabezpieczeń, a także metody uzyskiwania danych, ćwiczenia 
  • Omówienie najnowszych i najczęstszych metod fałszerstw, ćwiczenia 
  • Zapobieganie przedłożeniu sfałszowanego dokumentu

Czas trwania

2 dni

Prelegenci

Praktycy, eksperci organów ścigania z kilkunastoletnim doświadczeniem i przeszkoleniem, w tym międzynarodowym.

Wszelkie prawa autorskie związane z tematem, koncepcją i programem szkolenia są zastrzeżone przez autora. Kopiowanie, wykorzystywanie i upowszechnianie bez jego zgody jest niedozwolone i chronione prawem.

Terminy i miejsca

To szkolenie nie ma aktualnych terminów. Wyślij zapytanie o nowe terminy bądź zapisz na powiadomienia o nowych terminach.

Wymagany komputer z dostępem do internetu.

Rejestracja

Cena standardowa
za osobę
720
+23% VAT
Cena zawiera:
  • udział w zajęciach
  • materiały szkoleniowo-konferencyjne
  • certyfikat uczestnictwa
Zapisz się

Organizator

Polski Instytut Kontroli Wewnętrznej
00-815 Warszawa
Sienna 93 lok. 35
woj. mazowieckie
FAQ

Najczęściej zadawane pytania

Prosimy o przejście do sekcji Zapisz się, aby wypełnić formularz zgłoszenia w wydarzeniu. Po jego wysłaniu organizator skontaktuje się celem potwierdzenia przyjęcia zgłoszenia i przekazania szczegółów organizacyjnych.

Prosimy o wypełnienie formularza zgłoszenia dostępnego na górze strony. Po jego otrzymaniu skontaktujemy się, aby potwierdzić zgłoszenie i przekazać wszystkie informacje organizacyjne.

Najszybszym sposobem kontaktu z organizatorem i uzyskania dodatkowych informacji jest wypełnienie formularza kontaktowego. Możesz też zadzwonić do organizatora.
Kontakt

Masz pytania? Napisz do nas

Wypełnij formularz

Uzupełnij pole
Uzupełnij pole
Wybierz termin wydarzenia
Uzupełnij pole
Uzupełnij pole
Uzupełnij wiadomość
Potwierdź, że nie jesteś botem.
Musisz zaakceptować regulamin.

Dane kontaktowe

Polski Instytut Kontroli Wewnętrznej
00-815 Warszawa Sienna 93 lok. 35
Powiadomienia o nowych terminach

Zapisz się, aby otrzymywać powiadomienia o nowych terminach tego wydarzenia!