Visial-Paradigm: modelowanie i generowanie dokumentacji

O szkoleniu

Serdecznie zapraszamy na szkolenie online, które ma na celu poznanie przez uczestników metod pracy z narzędziem CASE oraz metod zarządzania projektami zorientowanymi na modelowanie, generowanie dokumentacji projektowej bezpośrednio z VP.

Kto powinien wziąć udział?

Osoby posługujące notacjami UML i BPMN na poziomie podstawowym lub wyższym, posiadające lub planujące zakup oprogramowania Visual-Paradigm co najmniej Standard Edition.

Program szkolenia

 1. Wprowadzenie do tematyki aplikacji CASE (Computer Aided Systems Engineering, Komputerowe Wspomaganie Inżynierii Systemów)
 2. Podstawy poruszania się po menu, praca z diagramami.
 3. Struktura repozytorium projektu.
  • model
  • diagram
  • element
 4. 4. Komentowanie diagramów i elementów na diagramach, wstawianie zmiennych do treści komentarzy.
 5. Elementy podległe/pochodne a powiązane.
 6. Macierze kontrolne projektu.
 7. Słowniki projektu.
 8. Generowanie dokumentacji projektu.

Czas trwania

2 dni, 9:00-13:30

Terminy i miejsca

To szkolenie nie ma aktualnych terminów. Wyślij zapytanie o nowe terminy bądź zapisz na powiadomienia o nowych terminach.

Szkolenie prowadzone jest w formie zdalnej poprzez naszą platformę internetową z wykorzystaniem narzędzia Visual Paradigm.. Uczestnicy szkolenia muszą posiadać dostęp do Internetu oraz narzędzie Visual Paradigm w wersji desktopowej (w razie braku można pobrać 30-dniową wersję próbną https://www.visual-paradigm.com/download/).

Rejestracja

Cena standardowa
za osobę
1 300
+23% VAT
Cena zawiera:
 • udział w zajęciach
 • materiały szkoleniowo-konferencyjne
 • certyfikat uczestnictwa
Zapisz się

Organizator

eduFuturo
02-677 Warszawa
Cybernetyki 4A lok. 174
woj. mazowieckie
FAQ

Najczęściej zadawane pytania

Prosimy o przejście do sekcji Zapisz się, aby wypełnić formularz zgłoszenia w wydarzeniu. Po jego wysłaniu organizator skontaktuje się celem potwierdzenia przyjęcia zgłoszenia i przekazania szczegółów organizacyjnych.

 1. Zamawiającemu przysługuje prawo odstąpienia od umowy. Bezkosztowe odstąpienie od umowy możliwe jest w terminie do 7 dni przed dniem przystąpienia do realizacji umowy przypadku szkoleń otwartych, a w przypadku szkoleń zamkniętych termin ten wynosi 30 dni. Odstąpienie w późniejszym terminie zobowiązuje do zapłaty pełnej kwoty (100%).
 2. Organizatorowi przysługuje prawo odstąpienia od umowy lub zmiany terminu szkolenia w przypadku wystąpienia siły wyższej (np. choroba Trenera).
 3. Wszelkie terminy, w szczególności terminy szkoleń, muszą być potwierdzane z 7-dniowym wyprzedzeniem przez strony, pod rygorem nieważności takich ustaleń. 
 4. Niestawienie się zamawiającego lub wskazanych przez niego osób trzecich do odbioru usługi, będącej przedmiotem umowy, nie zwalnia z zapłaty wynagrodzenia.
 5. Przeprowadzenie szkoleń i warsztatów potwierdzają listy obecności.

Najszybszym sposobem kontaktu z organizatorem i uzyskania dodatkowych informacji jest wypełnienie formularza kontaktowego. Możesz też zadzwonić do organizatora.
Kontakt

Masz pytania? Napisz do nas

Wypełnij formularz

Uzupełnij pole
Uzupełnij pole
Wybierz termin wydarzenia
Uzupełnij pole
Uzupełnij pole
Uzupełnij wiadomość
Potwierdź, że nie jesteś botem.
Musisz zaakceptować regulamin.

Dane kontaktowe

eduFuturo
02-677 Warszawa Cybernetyki 4A lok. 174
Powiadomienia o nowych terminach

Zapisz się, aby otrzymywać powiadomienia o nowych terminach tego wydarzenia!