Szkolenie

W stronę innowacyjnej teraźniejszości - tajniki Doliny Krzemowej

O szkoleniu

Zapraszamy na niezwykłą przygodę do krainy, której nie ma na żadnej mapie geograficznej. Do Doliny Krzemowej. Spędzimy tam kilka magiczno-futurystycznych dni, zwiedzając przeszłość i zaglądając w przyszłość. Opowiadać i oprowadzać nas będą specjaliści IT i bio-tech, wykładowcy kalifornijskich uczelni, jak również... cyborgi i biohakerzy.
Kto powinien wziąć udział?

Podczas wyprawy dowiesz się:

Jak wygląda awangarda technologiczna w biznesie i medycynie
Jak Elon Musk rozpoczął rewolucję motoryzacyjną, transportową i kosmiczną
Jak cyborgi i biohakerzy eksperymentują ze swoim DNA?
Jak wykorzystać exoskelton i exosuit nie tylko w fabrykach
Jak biotechnologie wspierane przez IT leczą raka
Jak smakuje wołowina wyhodowana w laboratorium
Jak wprowadzana jest w praktyce medycyna spersonalizowana
Jak przejąć panowanie nad własną ewolucją
Jak rozwijają się prace nad sztucznymi narządami
Jak rozszerzyć pole odczuwania o nowe zmysły
Jak nauczyć się produkować własne leki

Program szkolenia

Dzień I. Sobota - 21.09.2019
MIĘDZY PRAWDĄ A MITEM. KNOW-HOW DOLINY KRZEMOWEJ

Poranny wylot do USA. Po przylocie do San Francisco uczestnicy zostaną przewiezieni do jednego z hoteli w centrum miasta. Po rozlokowaniu się zostaną zaproszeni do hotelowego lobby na powitalny koktajl, podczas którego tour menedżer przedstawi szczegółowy plan pobytu, a Magda Gacyk, korespondentka polskich mediów i autorka książki "Ścigając Steve'a Jobsa" opowie o początkach technologicznego sukcesu Doliny Krzemowej. Wieczorny czas wolny uczestnicy mogą przeznaczyć m.in. na zwiedzanie miasta z Magdą Gacyk jako przewodnikiem.

Dzień II. Niedziela - 22.09.2019
W LABIRYNCIE NOWYCH TECHNOLOGII. JAK ZNALEŹĆ SWOJĄ NISZĘ BIZNESOWĄ W DOLINIE KRZEMOWEJ?

Po śniadaniu zaplanowana jest wizyta w ZBH, polskim rządowym biurze handlowym oraz jednym z najbardziej znanych akceleratorów (np. Galvanize lub Rocket Space etc.). Przewidziane są także 2-godzinne warsztaty z negocjacji międzykulturowych. W przerwie między spotkaniami: lunch w Eatsa, pierwszej całkowicie zautomatyzowanej restauracji na świecie. Po południu uczestnicy zostaną przewiezieni do prywatnej rezydencji z winnicą na wzgórzach Saratogi na kolację networkingową, w której uczestniczyć będą również przedsiębiorcy różnych branż z Doliny Krzemowej.

Dzień III Poniedziałek - 23.09.2019
TESLA FACTORY TOUR- AUTNONOMUS CAR SPOTTING

Po śniadaniu odwiedzimy fabrykę Tesla Motors we Fremont. Towarzyszyć nam będzie dr Mario Herger, autor książki „The last driver holder has already been born”. Po wykładzie “Ostatni posiadacz prawa jazdy już się urodził” odwiedzimy firmy z branży produkującej oprogramowanie i części do samochodów elektrycznych oraz autonomicznych np. Plus.ai, Thordrive.ai. Dzień spędzimy na śledzeniu na żywo autonomicznych pojazdów na ulicach Doliny Krzemowej między innymi Lyft, Byton, Tesla, Google…

Dzień IV. Wtorek - 24.09.2019
SHARING ECONOMY

Ekonomia współdzielenia wskazuje, że nie tylko przestaniemy być kierowcami, ale również przestaniemy być posiadaczami samochodów. Podczas wizyty w Voyage ( robotaxi startup) zaobserwujemy, jak w małych społecznościach mieszkańcy poruszają się autonomicznymi taksówkami https://voyage.auto/about/ Lunch przewidziany jest w kultowej, sieciowej restauracji, serwującej hamburgery ze sztucznego mięsa.
Ponadto odwiedzimy takie firmy jak Uber czy Nuro.ai startup (https://nuro.ai/), którego pojazdy dowożą autonomicznie zamówione online produkty, kwiaty oraz jedzenie z pobliskich restauracji

Dzień V. Środek - 25.09.2019
UCIECZKA Z ALCATRAZ. MIĘDZY TRADYCJĄ A INNOWACJĄ DOLINY KRZEMOWEJ

Dzień rozpocznie się od wycieczki na wyspę Alcatraz. Uczestnikom towarzyszyć będzie Jason Zayner, jeden z cyborgów Doliny Krzemowej (ludzi-maszyn, którzy eksperymentują na sobie, wszczepiając w swój organizm najnowsze technologie). Nasz gość opowie, jak cyborgiczne podejście do nauki zmienia Dolinę Krzemową. Planowana jest też sesja Q&A. Po jej zakończeniu przewidziany jest lunch w autentycznej, meksykańskiej Tropisueño oraz kawa w Cafe X, gdzie aromatyczny napój przygotowywany jest przez robota- baristę. W czasie wolnego popołudnia uczestnicy mogą m.in. wybrać się z Magdą Gacyk jako przewodniczką po najciekawszych zakątkach SanFran lub zostać przewiezieni do jednej z dużych, outletowych galerii handlowych na zakupy. Wieczorem zorganizowany jest imersyjny wieczór w tajnych podziemiach centrum miasta, podczas którego uczestnicy zostaną przeniesieni w czasy Prohibicji dzięki The Speakeasy SF. Będzie można wysłuchać i obejrzeć wodewil, być świadkiem porachunków mafii, wypić drinki modne w latach 20. oraz zagrać w Black Jacka.

Dzień VI. Czwartek - 26.09.2019
„TU I TERAZ” PRZEDSIĘBIORCZOŚCI W DOLINIE KRZEMOWEJ. CZAS NA BIZNES.

Podczas networkingowego śniadania w konferencyjnej części słynnego HanaHaus w Palo Alto, Arthur Mrozowski, współpracujący z Richardem Bronsonem i innymi techno-wizjonerami zdradzi tajemnice wyszukiwania i inwestowania w obiecujące startupy, dr Arek Bibillo, enzymolog i właściciel firmy sekwencjonującej ludzkie DNA oraz dr Paweł Dominik, biotechnolog i pracownik naukowy Uniwersytetu Kalifornijskiego w San Francisco, opracowujący leki na raka wyjaśnią, dlaczego biotechnologie stały się — obok IT i energii odnawialnych- najważniejsze dla rozwoju Silicon Valley, a dr Marek Tomaszewski, zajmujący się najnowszymi technologiami, związanymi z akumulatorami opowie o trendach w tej branży przemysłu. Pojawią się również inni specjaliści i eksperci z firm i korporacji Doliny Krzemowej.

Dzień VII. Piątek - 27.09.2019
TAJEMNICE KALIFORNIJSKICH WINNIC. JAK — POPRZEZ ORYGINALNE PODEJŚCIE DO BIZNESU — USA POKONAŁO NAJBARDZIEJ PRESTIŻOWYCH PRODUCENTÓW WIN Z EUROPY

Uczestnicy spędzą dzień w Dolinach Napy i Sonomy, zwiedzając najsłynniejsze winnice regionu i rozmawiając z lokalnymi producentami win i enologami. Po lunchu w najstarszej winnicy Kalifornii przewidziany jest godzinny warsztat " Rozwiązywanie problemów metodą Elona Muska i techno wizjonerów".

Dzień VIII. Sobota - 28.09.2019
Czas na zakupy
Wylot do Europy

Czas trwania

.

Prelegenci

Cytat

.

Gdzie i kiedy

California 21 - 28 września 2019
Bay Area

00-411 California

Wioślarska 8

woj. mazowieckie

Weź udział

Cena 1
zł + 23% VAT za 1 os.
24700 PLN
Cena zawiera:
  • Cena zawiera: Zwiedzanie fabryk i firm Warsztaty Opiekę merytoryczną doświadczonych konsultantów Noclegi w pokoju dwuosobowym Wyżywienie: śniadanie, lunch, obiadokolacja Przejazdy wewnętrzne Ubezpieczenie podróży i bagażu Opiekę tłumacza
Weź udział

Organizator

Langas Group
00-079 Warszawa
Krakowskie Przedmieście 79
woj. mazowieckie
W czasach dynamicznych zmian, postaw na firmę, która wie, co to znaczy SKUTECZNOŚĆ! Co nas wyróżnia? 1. Eksperci - nasi eksperci przechodzą najtrudniejszy etap selekcji doboru kadry trenerskiej szkoleń. Wśród nich jesteśmy uważani za najbardzie...
FAQ

Najczęściej zadawane pytania

Prosimy o przejście do sekcji Weź udział, aby wypełnić formularz zgłoszenia w wydarzeniu. Po jego wysłaniu organizator skontaktuje się celem potwierdzenia przyjęcia zgłoszenia i przekazania szczegółów organizacyjnych.

zgłoszenie do 31.07.2019 - 24 700 PLN + 23% VAT
zgłoszenie od 01.08.2019 - 26 900 PLN + 23% VAT


Kontakt

Masz pytania? Napisz do nas

Wypełnij formularz

Uzupełnij pole
Wybierz termin wydarzenia
Uzupełnij pole
Uzupełnij pole
Uzupełnij wiadomość
Potwierdź, że nie jesteś botem.
Musisz zaakceptować regulamin.
Wiadomość została wysłana!

Dane kontaktowe

Langas Group
00-079 Warszawa Krakowskie Przedmieście 79
Darmowy biuletyn informacyjny

Zapisz się do newslettera i otrzymuj powiadomienia o nowych wydarzeniach!