O szkoleniu
Celem szkolenia jest budowanie świadomości brygadzisty jako reprezentanta pracodawcy i zespołu, poznanie przez uczestników technik zarządzania i komunikacji, wzmocnienie ich autorytetu jako przełożonych oraz ćwiczenie umiejętności radzenia sobie w różnych sytuacjach na podstawie case study.
Uczestnicy poprzez ćwiczenia i studia przypadków uczą się
i wyciągają wnioski, samodzielnie poszukują rozwiązań i budują własny zbiór narzędzi i dobrych praktyk, które będą przydatne podczas codziennej pracy.
Szkolenie skierowane jest zarówno do nowo mianowanych brygadzistów/ mistrzów/ liderów produkcji jak i tych z dłuższym stażem pracy oraz osób przygotowujących się do objęcia tego stanowiska. Często są to osoby, które są znakomitymi specjalistami, świetnie znają firmę i zespół, ale nie mają doświadczenia w zarządzaniu ludźmi. Dodatkową trudnością jest fakt zarządzania pracą osób, z którymi wcześniej zajmowali równorzędne stanowisko.
Program szkolenia
Program ustalony jest na podstawie diagnozy potrzeb.
DIAGNOZA POTRZEB:
Rozmowa, której celem jest doprecyzowanie potrzeb oraz zapoznanie się ze specyfiką firmy i pracy uczestników szkolenia oraz wskazanie ze strony trenera rekomendacji, metodologii działania i proponowanych rozwiązań. Na tym etapie wyznaczone są cele oraz forma pracy.
Istnieje również możliwość skierowania do uczestników ankiety zawierającej pytania otwarte dotyczące ich oczekiwań względem szkolenia oraz zagadnienia, z prośbą o zaznaczenie tych, które są dla nich najbardziej interesujące. Dzięki temu prowadzący będzie mógł lepiej dopasować treść, która będzie realizowania podczas zajęć oraz przygotować odpowiedzi na zgłoszone przez uczestników zapotrzebowanie.
PROPONOWANIE ZAGADNIENIA:
- rola brygadzisty jako reprezentanta pracodawcy i zespołu,
- narzędzia skutecznej komunikacji brygadzisty,
- kluczowe obowiązki brygadzisty,
- dopasowanie stylu kierowania do zespołu i sytuacji,
- delegowanie i kontrolowanie zadań,
- narzędzia motywacji,
- rozwiązywanie konfliktów i problemów
Czas trwania
Prelegenci

Anna Krawulska-Biegańska
psycholog, trener, asesor, coach, mediator
Projektuje i realizuje działania rozwojowe dla właścicieli firm, kadry zarządzającej, menedżerów, liderów, brygadzistów oraz trenerów wewnętrznych. Jest ekspertem w dziedzinie audytu i wdrażania wartości organizacyjnych. Wspiera firmy przy budowaniu i implementacji systemów kompetencyjnych. Prowadzi coaching i konsultacje indywidualne dla kadry zarządzającej różnego szczebla. Jako asesor tworzy i realizuje badania Assessment i Development Center. Projektuje i realizuje badania satysfakcji pracowników oraz badania oceny pracownika metodą 270/360 stopni. Projektuje i prowadzi działania usprawniające komunikację wewnętrzną oraz współpracę w zespole. Ma doświadczenie jako mediator w sytuacji konfliktu.
Posiada certyfikaty: TA 101 w zakresie Analizy Transakcyjnej (wydany przez European Association for Transactional Analysis), certyfikat European Association for Psychotherapy oraz DiSC Certification. Jest aktywnym członkiem zespołu poznańskiego Ośrodka Psychoterapii i Treningów Psychologicznych AION. Prowadzi również zajęcia w ramach podyplomowych studiów MBA na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.
W pracy trenerskiej specjalizuje się w realizacji szkoleń z zakresu rozwijania kompetencji menedżerskich, komunikacji i współpracy, organizacji czasu pracy, radzenia sobie ze stresem
i wypaleniem zawodowym oraz mentoringu i umiejętności trenerskich.
Terminy i miejsca
Zapoznaj się z aktualnymi terminami tego szkolenia bądź zapisz na powiadomienia o nowych terminach.
Rejestracja
- udział w zajęciach
- materiały szkoleniowo-konferencyjne
- certyfikat uczestnictwa (zobacz wzór)
- prowadzenie szkolenia w formie warsztatowej – ćwiczenia –> wnioski
- Rozwiń
Termin nieaktualny. Wybierz inny termin powyżej, bądź wypełnij formularz, aby zapytać o planowane nowe terminy.
Organizator

Najczęściej zadawane pytania
Warunkiem wzięcia udziału w szkoleniu jest wypełnienie formularza rejestracyjnego.
Po jego otrzymaniu skontaktujemy się z Państwem telefonicznie w celu ustalenia warunków organizacyjnych (liczba uczestników, miejsce, godziny trwania).
- Chcesz wiedzieć więcej? Napisz do nas! lub zadzwoń!
Masz pytania? Napisz do nas
